הליך קוסמטי קבוע על השפתיים

Feel free

מה אנחנו שואלים את עצמנו?

השאלה שתמיד נשאלת, מה הלקוחה רוצה? מראה מושלם של השפתיים הקיימות ורק להדגישן? אולי לשפר את הגדרת השפתיים? אולי תיקון עיוות מסוים? לתת נפח? או הקטנה?

מן הסתם, הדרך הנכונה היא הליך קוסמטי תמידי על השפתיים, משמע איפור קבוע. הליך האיפור הקבוע בשפתיים מסייע לשחזר את הגוון והצבע הטבעי של השפתיים, לתקן חלקים לא שווים, לעצב מחדש את צורת השפתיים וקווי המתאר ולקבל את אפקט הפנים המושכות ללא מילוי. כמובן שהליך כזה של איפור קבוע בשפתיים מסייע במסגור השיניים וקובע את האטרקטיביות

השפה העליונה והתחתונה צריכות להיות בפרופורציה ומאוזנות. עם זאת, צורת הפנים גם ממלאות תפקיד בעיצוב השפתיים. אם הסנטר הוא מאוד חד, צריך האומן לבצע עבודה רכה סביב הפה. יתר על כן, אם אין הרבה מקום בין האף לשפה

Extra
שירותים נוספים

איפור קבוע

איפור קבוע, הידוע גם בשם מיקרופיגמנטציה, הוא טכניקה קוסמטית הכוללת הפקדת פיגמנטים לתוך שכבת העור של העור כדי לחקות את מראה האיפור.

פילינג

טיפולי פילינג, כגון פילינג כימי או מסיכות פילינג, יכולים לעזור להסיר תאי עור מתים, לשפר את מרקם העור ולקדם מראה צעיר יותר.

עיצוב גבות

טכניקות לשיפור המראה והגדרת צורת הגבות. גבות מעוצבות היטב ממסגרות את הפנים, מדגישות את העיניים ותורמות למראה מצוחצח ומטופח.

טיפול הליך קוסמטי קבוע על השפתיים

מספר סוגים לנהלי עבודה של השפתיים:

מילוי פיגמנט לשפתיים מלאות

הבלטת שפתיים מלאות

קו תוחם וחידוש קו המתאר

מיזוג שפתיים משולבות

Know your
תכנים שיעניינו אותך
טיפול אנטי אייג'ינג
מהם השינויים שהעור עובר במהלך החיים ואיך טיפול אנטי אייג'ינג יכול לסייע?
הצערת העור
כיצד לחץ משפיע על עור הפנים שלנו?
לייעוץ והתאמת טיפול מתאים, מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: