טיפולי פלזמה – העלמת קמטים והסרת עור עודף

Feel free

טיפולי פלזמה – העלמת קמטים בפנים

את דרכי בטיפולי הפלזמה התחלתי לפני מספר שנים כשבארץ עדיין לא הכירו את הנושא. כאחת שמכירה היטב את אירופה ובזכות הקשרים שרקמתי במשך השנים עם מיטב אנשי המקצוע בעולם, התוודעתי כבר אז לכל הפיתוחים העדכניים ביותר.

מהרגע שנחשפתי לטכנולוגיית הפלזמה ועד היום, אני ממשיכה ללמוד את הנושא ולהתמקצע בו. הפכתי לדמות מוכרת ומקצועית במרכזים העוסקים בפלזמה בארץ ובעולם ואף להגיע לדרגת מאסטר, מדריכה ומאמנת פלזמה מקצועית.

את טיפולי הפלזמה אני מיישמת בקליניקה שלי שבהרצליה פיתוח, כבר קרוב ל 10 שנים. בנוסף, הקמתי מרכז ללימודי פלזמה, בו אני מכשירה קוסמטיקאיות, אחיות ורופאים בטיפולי פלזמה. מערך ההדרכה שיצרתי הוא תוצאה של הכשרה אינטנסיבית שעברתי בכמה מקומות בעולם וניסיון רב בשימוש מעשי במכשור ובטכנולוגיה. מעבר לכך, הלימודים במקומות שונים ושימוש בדגמים שונים של מכשירים, איפשר לי ללקט פיסות מידע חשובות מאוד ממקומות שונים בעולם ומחברות שונות העוסקות בנושא ולחבר אותן לקורס תיאורטי ומעשי אחד שלם שלא ניתן לקבל בשום מקום אחר בעולם!

המרכז שהקמתי אינו קשור לאף חברה ישראלית או בינלאומית אחרת. הוא מסתמך אך ורק על הידע שאני צברתי. כאחת שמתגאה מעצם היותי החלוצה בטיפולי פלזמה בישראל (ובעולם) ובעלת ניסיון רב מאד, אני מודעת לכל היתרונות כמו החסרונות, ולכן אני צמודה לפרוטוקול הבטיחות הגרמני שהוא בעל הסטנדרטים הגבוהים בעולם. את התורה הזו אני ממשיכה להנחיל לבעלי/ות מקצוע המעוניינים/ות לקדם את הקליניקה שלהם/ן שלב אחד למעלה ולספק ללקוחות את היתרון היחסי שבטיפולי האנטי אייג'ינג.

טיפול טיפולי פלזמה – העלמת קמטים והסרת עור עודף

אתי וולף חלוצת שיטת הפלזמה בארץ, עשור של טיפולים ומאות טיפולים והצלחות.

מכשיר הפלזמה הוא בהחלט אחד ההתפתחויות המעניינות והאפקטיביות ביותר בעולם הרפואה האסתטית, חידוש מהפכני ופטנט אמיתי בתחום.

מכשיר ושיטת הפלזמה, פורצי גבול חדש ומרגש בתחום הקוסמטיקה המתקדמת ואף ברפואה האסתטית. באמצעות הטכנולוגיה והשיטה, הן המטפל והן המטופל מקבלים אפשרות חלופית להליכים שהיו עד עכשיו שמורים לכירורגיה פלסטית בלבד, שהיוו טיפול פולשני מאוד ובעל סיבוכים תדירים. לפני ואחרי הניתוח כגון: הרדמה, כריתה כירורגית, תפרים והפוסט התאוששות – בבית החולים.

מכשיר הפלזמה יעיל, ארגונומי ובעל ביצועים טובים, שיטת טיפול זו פותחה בעקבות הצורך לפעול בתנאים שבהם קשה להשתמש בכלים אחרים כמו לייזר או סכין מנתחים ואפילו תדר הרדיו.

ע”י קרן החום ניתן להפוך את מצב הצבירה, ע"י חימום האוויר והפיכתו לגז נוצר אידוי בעור ובכך לצמצם מיידית את עומק ונפח הקמט, השומה או העור העודף. על מנת ליצור קשת חשמל קטנה, בדומה לברק זעיר, מאוד ממוקדת ומאפשרת להתמקד רק באזור הבעייתי, כך שאין זליגת חום לאזורים אחרים ולכן אין סימנים או צלקות לאחר זמן ההחלמה המשוער.

Extra
שירותים נוספים

טיפולי פנים

שיפור ומיצוק מרקם העור, הזנה וניקוי בהתאמה אישית ובשילוב טכנולוגיות חדישות ותכשירים איכותיים לעור

מיקרופיגמנטציה רפואית

מציעה תוצאות ארוכות טווח ויכולה לשפר מאוד את התוצאות האסתטיות עבור אנשים המחפשים שיפורים קוסמטיים או משחזרים.

טיפול בצלקות בפנים

טיפולים אלו מטרתם לשפר את המראה הכללי ולהחזיר את הביטחון לאנשים שנפגעו מצלקות בפנים

טיפול טיפולי פלזמה – העלמת קמטים והסרת עור עודף

טיפול הפלזמה עושה שימוש במצב הצבירה הרביעי של החומר והוא נקרא “פלזמה”.

פלזמה – נוצרת באמצעות יוניזציה של גזי האטמוספירה הממריצה ומייצרת באופן מיידי התכווצות והידוק של סיבי העור ובכך גורם למתיחת עור ללא ניתוח ובדרך לא פולשנית. בטכנולוגית הפלזמה אין שימוש בסכין המנתחים או בלייזר על מנת להסיר עור עודף ובכך נמנעים מהסיכונים הכרוכים בהתערבות הניתוחית המסורתית. הטיפול מתבצע ללא חיתוך, נעשה שימוש בהפרש הפוטנציאלים החשמליים (וולטאג’) בין קצה המכשיר לבין עור האדם והתוצאה: פריקה חשמלית זעירה או פריקת פלזמה.

מה זה בדיוק פלזמה (פלסמה)?

טיפול הפלזמה במכשיר אותנטי בעל מחולל פלזמה עושה שימוש במצב הצבירה הרביעי של החומר והוא נקרא “פלזמה”. (מוצק, נוזל, גז ופלזמה) זו לא קשת חשמלית פשוטה אלא קשת פלזמה אמיתית המיועדת עבור היישום הטוב ביותר עבור הליכי טיפולי פלסמה מדויקים ויעילים. שונה לחלוטין ממכשירי המתח הגבוה המסוגלים לשבש הליכים ולא להגיע לתוצאה הנאותה.  הפלט של הפלזמה המקורית מיוצר על ידי גנרטור פלזמה שנמצא בתוך המכשיר.

המכשיר בעל תו תקן ישראלי ו – CE האירופאי

טיפול טיפולי פלזמה – העלמת קמטים והסרת עור עודף

כיצד ייראה העור לאחר טיפול פלזמה (תגובתיות)? ולאיזה תוצאות אנו אמורים לצפות בסיום סידרת הטיפולים?

כמובן שעם כל לקוח ולקוחה עלינו לתאם ציפיות, כמו כיצד ייראה העור מיד בסיום כל טיפול, כיצד ייראה 24 שעות לאחר מכן, לאחר שבוע, שבועיים ועד להחלמה.

תגובתיות העור לטיפולי פלזמה לא פעם מטעות ויש החושבים כי נעשה טיפול כושל. אין זה כך, העור אמור להיראות אדום, עם גלדים  ל 24-48 שעות עד לנשירה הקרבוניזציה (יש הקוראים לו גלד), אודם בעור שהולך ופוחת עד להחלמה ובניית רקמה חדשה. ברגע שיש תיאום ציפיות נכון שאינו מגזים ואינו מפחית ערך מהתגובה, הלקוחה/ה יודעים למה לצפות ומבינים שזה בהחלט תואם את הטיפול והתגובה היא תגובה נצפית. ישנם תכשירים תומכים, אם זה מייקאפ יציב שנותן את הכיסוי המתאים ב 3 הימים הראשונים ואפילו באדמומיות. ישנם תכשירים תומכים העוזרים לשיקום העור כמו קרם פפטידים עשיר ואף קרם אנטי דלקתי ב 3 הימים הראשונים במידה והלקוח/ה נחשפים לאזור מזהם.

יש לציין כי רק אזור העיניים מביא איתו תגובת נפיחות שיורדת ונעלמת תוך יומיים עד שלשה. המראה עושה רודם לא טוב, אך התוצאות לא מאחרות לבוא ומדד שביעות הרצון עולה.

איך מגיב העור לטיפולי צלקות?

הטיפול בצלקות מעט שונה כשמטרתו היא אחרת מטיפולי האנטי-אייג'ינג לטיפול בקמטים והסרת עור עודף. על הטיפול בהסרת עור עודף או העלמת קמטים חובה לתחזק בסיום הסידרה, אחת לחודשיים יש להגיעה לנגיעה נוספת במידה ויש היווצרות קמטים חדשים במיוחד כשהם בתחילת התהוותם.

טיפול טיפולי פלזמה – העלמת קמטים והסרת עור עודף

טיפולי הפלזמה מחולקים לאזורים בפנים וכל אזור מטופל בנפרד

עפעף עליון/תחתון, קמטי המניפה שבצידי העיניים, קמט הגלבלה במרכז המצח – בין העיניים, מצח, נזו-לביאלז בצידי הפה מהאף למטה, מריונטות- צידי השפתיים, סנטר, סנטר תחתון, לחיים, צוואר, גב היד, סימני מתיחה, צלקות. כל אזור מתומחר שונה ומספר הטיפולים גם הוא שונה. ישנם מקרים בהם 2-3 טיפולים יספיקו ואחרים יגיעו לחמישה ושישה טיפולים ואפילו יותר כמו שציינתי, תלוי במצב, שנים רבות של טיפולים רבים הביאו למצב בו אני יכולה לדייק את מספר הטיפולים והעוצמה. כשמבטיחים בטיפול אחד או שניים, אני סקפטית או שהלקוח יעבור טיפול טראומטי בסדר גודל אכזרי והחלמה ארוכת טווח עם שאריות ונגזרות הטיפול שייראו לחודשים. אני מעדיפה את הטיפול הקונסרבטיבי והבטוח, כזה שזורם עם הלקוחה וסוג העור בכדי לגרום להחלמה מהירה ולא כזו שתיקח חודשים. בראש מעייני זה לתת תוצאה הטובה ללקוחה/ תיאום ציפיות אמיתי מבלי לייפות/לגרום להחלמה טובה,עדינה ומהירה כמה שיותר. לא לטפל בכמה אזורים ביחד, להשתדל לטפל בשני אזורים או בשלשה במידה והם אזורים קטנים. אזורים גדולים כמו צוואר או לחיים אטפל רק בהם בנפרד ולא אוסיף אזורים נוספים על מנת למנוע טראומה מיותרת.

הטיפול בצלקות שונה – ברגע שסיימנו את הטיפול הוא תמידי

התהליך בצלקות מחייב לא פעם שישה טיפולים ועד 12/13 טיפולים, תלוי בכמות, בעומק הצלקת וסוג העור. מכיוון שהתהליך יוצר נדידת תאים וכמו פאזל מסדר את הרקמה מפגועה לתקינה, ניראה בתחילת הדרך גדילה בהיקף הצלקת אך לאחר טיפולים נוספים נבחין בהתכווצות הצלקת עד להיעלמותה. איני מבטיחה העלמת צלקות על אף שזה בהחלט קורה והרבה, שוב על מנת להתאים ציפיות עם הלקוחה אני בהחלט מבטיחה שיפור משמעותי ודורשת סבלנות כי זה "שם המשחק" בטיפול בצלקות. סבלנות… סבלנות… סבלנות. בסוף זה יקרה והמתנה של עור חלק או כמעט חלק הוא מתנה לחיים. תיאום הציפיות מחויב בטיפולים כגון אלה, בגלל הרגישות ותגובת העור, לקוחות מצפים ל"קסם" או "תרופת פלא" שהיא אינה קיימת, אך קיים טיפול מצוין ובשיתוף פעולה מלא, הבנה וסבלנות ניתן להגיע להטבה של עשרות אחוזים וניראות שונה מקצה לקצה.

טיפול טיפולי פלזמה – העלמת קמטים והסרת עור עודף

המתח במכשיר הפלזמה אינו מועבר ישירות לעור אלא מועבר באמצעות הגנרטור הפנימי אשר מייצר פלזמה. המכשיר אוסף את הפלזמה ומעביר אותו אל העור באופן שווה ושטחי, וכתוצאה מכך פחות סיכון של כוויות, והצטלקויות ומקסימום תוצאות.

 

טיפול טיפולי פלזמה – העלמת קמטים והסרת עור עודף

חיקוי במכשיר מתח גבוה לא תקני ומסוכן!!

החיקוי המסוכן המחולל מתח גבוה, מעבירו ישירות על העור ללא ייצור פלזמה.

קיים סיכון גבוה לצלקות, פיגמנטציה וכוויות הנגרמות על ידי סוג זה של אנרגיה, משום שהוא מועבר על ידי קשת אלקטרונית אשר מועברת לנקודה צרה על העור וחודרת עמוק מדי לתוך הרקמה. מומלץ לא לקחת סיכונים מיותרים ולעבור טיפול בסוג זה של טיפול.

טיפול טיפולי פלזמה – העלמת קמטים והסרת עור עודף

מכשיר הפלזמה האמיתי 

המבצע סובלימציה של העור, מגיע לתוצאות ארוכות טווח אף יותר מהזרקות וזול יותר כמובן עם אפשרויות תיקון קלות במשך השנים, מה שהזרקות לרוב אינם מאפשרים זאת.

טיפול טיפולי פלזמה – העלמת קמטים והסרת עור עודף

טיפול בקמטים והסרת עור עודף.

אינו מהווה כל סיכון בעצם פעילותו השטחית והשווה על העור, ללא יצירת צלקות או כוויות. להבדיל ממכשירי החיקוי הזולים כמו מה שניראה היום בפרסומים שונים במדיה.(מומלץ לבדוק לפני כל תחילת טיפול, לוודא שאמנם יש תווי תקן ואמנם זהו מכשיר פלזמה ולא מתח גבוה.) בנוסף ולא פחות חשוב…

טיפול בפלזמה הוא היחיד המאפשר פעולות נוספות לטיפולי אנטי אייג’ינג משלימים.

הוא המכשיר היחיד בארץ בעל מספר סוגי מחטים המותאמים לכל סוגי העור והקמטים

טיפול טיפולי פלזמה – העלמת קמטים והסרת עור עודף

  1. מי מתאים לטיפולי פלזמה – מתיחת עור ללא ניתוח ?
   טיפולי הפלזמה בשיטת EWA של אתי וולף – 
   מטפלים במבנה עור נפול, המקנה מראה עייף וכבד, בעלי עור שבור (קמטים) בגין גיל מבוגר. על מנת לעבור טיפול בטכניקה זו יש להיות מעל גיל 18, למעט מי שנמצא/ת ברשימת הקונטרה-אינדיקציות.
  2.  מה צריך לעשות לפני טיפול פלזמה?
   יש להגיע לפגישת ייעוץ עם אתי שהיא מוסמכת לבצע את הטיפול ולבדוק התאמה ותיאום ציפיות לגבי התוצאות ולהיוודע להליך ושלבי ההחלמה. לאחר קבלת כל הנתונים, אתי תציע תוכנית עבודה מותאמת אישית.
  3.  מי יכול לבצע את הטיפול?
   רופאים וקוסמטיקאיות אשר קיבלו הכשרה מהחברה והוסמכו לבצע את הטיפול. יש לבקש לראות את תעודת ההסמכה.
  4. האם נדרשת הרדמה לביצוע הטיפול?
   לפני טיפול פלזמה מבצעים אלחוש מקומי ללא מחטים, להרגשה נינוחה יותר בזמן הטיפול.
  5. האם טיפול אחד בפלזמה מספיק בכדי לראות תוצאות?
   טיפול בפלזמה אינו הליך כירורגי ולא ניתוח פלסטי שבו חותכים ומסירים את העור העודף. טיפול זה הוא הכי קרוב מתיחת עור ללא ניתוח, ( זה אינו ניתוח פלסטי כירורגי) משפיע אך ורק על שכבת העור העליונה (האפידרמיס). כל מקרה הינו אינדיווידואלי לכן, מס’ הטיפולים הנדרשים תלוי במצב עור המטופלת וביכולת התגובה של העור לטיפול. בכל מקרה ניתן לראות שינוי ולרוב כבר לאחר הטיפול הראשון כשייתכנו מספר טיפולים (3-4) להגעה לתוצאות ניצפות.
  6. מה אורך החיים של תוצאות הטיפול בפלזמה?
   ישנו הבדל בין זמן ההחלמה של הרמת עפעפיים לבין זמן החלמה של אזורים אחרים. ניתן ליהנות מתוצאות טיפול בפלזמה למשך שנתיים ואף יותר. כמובן שזה אינדיווידואלי ותלוי בעור המטופל/ת.
  7. מדוע טיפול בפלזמה עדיף על הזרקות או ניתוחים?

הטיפול בטכניקת הפלזמה עדיף על כל טכניקה מוכרת היום להעלמת קמטים ונפילת עור וכיצד? בסיום הטיפול נאמר למטופל/ת שברגע הופעת קמט חדש, או נסיגה בטונוס (מתח) העור באזור מסוים, ניתן להגיע לטיפול תחזוקה של כמה דקות ובעלות מזערית וזניחה בכדי למתוח מיידית את האזור הדרוש, להעלים את הקמט ולחזור לשגרה ללא טראומות מיותרות לעור.  זהו היתרון שעולה על כל מכשיר פלסמה אמיתי הקיים היום בארץ. גם בזה טכניקת הפלזמה נותנת מענה בעל יתרון מובהק.

 1. האם ניתן לבצע את טיפול הפלזמה בקיץ?
  ניתן לעשות את הטיפול בקיץ ובכל עונה אחרת של השנה. כמובן שישנן הנחיות שונות לטיפול בבית בכל עונה ובהתאם להוראות המדויקות של אתי ובהתאם לתקנים של החברה המייצרת.
 2. כמה זמן אורכת ההחלמה מטיפול הפלזמה?
  טיפול הפלזמה, גורם לצריבה מבוקרת של האפידרמיס באמצעות אנרגיה פלזמטית. לאחר הטיפול לא תהיה נפיחות אך יופיעו גלדים זעירים כשהשלב הראשון להחלמה יהיה נשירת הגלדים לאחר 2-3 ימים והשלב השני הוא האדמומיות שנותרת עד להחלמה ואורכת 3-4 שבועות, בהן העור עובר תהליך בנייה והתחדשות. האזור המטופל יהיה רגיש מעט, לכן יש להגן עליו מפני השמש עם קרם הגנה בעל פקטור 50 מספר פעמים ביום. גם לאחר שהאדמומיות חולפת, התוצאה האמיתית תתהווה ותיראה לעין לאחר 6-8 שבועות. זהו תהליך פיזיולוגי טבעי וטריוויאלי המתקיים לאחר כל טיפול בעור בכל טכנולוגיה מתקדמת.

היוצאים מן הכלל הם אזור העיניים ומסביב לפה, שם השריר הוא עגול (שריר אורביקולרי) ולכן תיתכן נפיחות שתחלוף לאחר 48 שעות לערך וזו תגובה נצפית ובהתאם לפרוטוקול הטיפול. שאר התופעות והתוצאות תהיינה בדומה לשאר האזורים בפנים או בגוף.

 1. האם ניתן להיחשף באופן שלא יבחינו באדמומיות או בגלדים הזעירים?

לכיסוי מושלם של האדמומיות קיים מייקאפ ייחודי וייעודי שיתן כיסוי טבעי ומושלם שיוציא מהמשוואה את בעיית אי הנעימות או החשש להיחשפות ולכן אין חשש, הטיפול אינו שובר שיגרה.

טיפול טיפולי פלזמה – העלמת קמטים והסרת עור עודף

   1. האם ניתן להתאפר ולחזור לעדשות המגע לאחר הטיפול בפלזמה?
    במידה והטיפול שבוצע הוא בהרמת עפעפיים, עדיף לחזור למשקפיים בסיום תקופת ההחלמה ובמקרים מסוימים לאחר נפילת הגלדים הזעירים שזה לאחר 3 ימים לערך. בשאר האזורים ניתן לחזור לעדשות המגע כרגיל. לגבי האיפור, ניתן, אך בהתאם להוראות של אתי וחשוב להישמע להן. מטרת הטיפול הינה לשפר את המראה ובכך להשפיע באופן חיובי על הביטחון העצמי ועל איכות החיים תוך כדי מתן אפשרות למטופל/ת לחזור לשגרת חיים ובמהירות.
   2. האם קיים סיכון בטיפולי הפלזמה?
    במהלך טיפול הפלזמה, בין המכשיר למטופלת אין מגע ישיר, לכן טיפול הפלזמה אינו מהווה סיכון למטופל/ת. אני שוב מציינת כי הטיפול אינו פולשני ושטחי בלבד.
   3.  האם יש תופעות לוואי לטיפול?
    אי ציות להוראות של אתי, שהן תואמות להוראות החברה והמומחים, עלול לגרום לשיבושי החלמה מה שניתן למזער עד לכדי 0 תופעות לא רצויות. למעט התופעות הנצפות שהן חלק מפרוטוקול הטיפול כמו גלדים זעירים (קרבוניזיציה), נפיחות קלה (לא חייב) ואדמומיות בזמן ההחלמה (כששימוש במייקאפ מוציא את הבעיה מהמשוואה בכלל) אין ולא אמורה להיווצר כל תופעה אחרת. להזכיר כי אדמומיות המחויבת ורצויה להחלמה וליצרת קולגן ורקמה חדשה.
   4. האם ניתן לבצע מס’ אזורים בטיפול בודד?
    ניתן לבצע שני אזורים במפגש אחד.
   5. מתי לא מומלץ לבצע את הטיפול?
    כאשר ישנה דלקת זיהומית בגוף, סרטן, מחלות כגון הרפס באזור המטופל, זאבת אדמנתית מערכתית, מחלות מדכאות חיסון, כולל AIDS ונשאים ב-HIV, סוכרת לא מאוזנת, מחלות לב (אנגינה פקטוריס, קוצב לב), נטייה לצלקות קלואידיות, אם ב-6 החודשים האחרונים בוצעו ניתוחים וכן אם בתוך 3 החודשים נעשה שימוש ברואקוטן או רטין A.

   16.האם ניתן להבטיח תוצאות לאחר טיפול הפלזמה?
   ניתן להתחייב לתוצאות בטכניקת הפלזמה, לרוב גם לאחר הטיפול הראשון, אך לא תמיד הן אינן מרמזות על סוף תהליך. לכן, יש להתאזר בסבלנות וגם אם לאחר הטיפול הראשון תוצאת הביניים אינה ברורה עדיין, הן תגענה כבר לאחר טיפול 5 או 6 בהן ייראו התוצאות גם הלא סופיות בבירור. במקרים חמורים ובטיפולים שאינם קמטים התהליך ארוך יותר מן הסתם ויכול להגיע ל 8-10 טיפולים.(סימני מתיחה, צלקות פוסט אקנה)

   1. האם זקוקים לתחזוקה לאחר סיום הטיפול?

   בדומה לסעיף מס. 7  ובנוסף ובמידה וזיהינו נסיגה קלה במראה העור, עייפות מסוימת שנגרמה כתוצאה מהתקדמות בגיל, ממחלה או כשל חיסוני זמני, חשיפת יתר לשמש, עישון, סטרס (מתח נפשי), עדיף להגיע ולעבור טיפול אחד כולל של כל הפנים ובכך נחדש ונבנה רקמה חדשה וצעירה על מנת שטקסטורת העור תחזור להיות חיונית, בוהקת ובעלת גוון עור שווה ומתוח.

   1. מה אתי וולף אומרת על הטיפול?

   זהו עולם טכנולוגי חדש, המשלב מדע וטכנולוגיה שבאים לשרת את היופי וטיפולי האנטי אייג’ינג ברמה שלא ניראתה כמותה – במהירות התוצאה, איכות התוצאה, תוקפה ונגישותה, בטיחותה הטכנית והיכולת לעמוד בתוצאות לאחר מספר טיפולים (אינדיווידואלית). אין דומה לזה היום בקוסמטיקה שהייתה שייכת לעולם הרפואה בעבר.

טיפול טיפולי פלזמה – העלמת קמטים והסרת עור עודף

מכשיר הפלזמה מאפשר לבצע טיפולים רבים כגון:

 • הרמת עפעפיים
 • החלקת קמטים בשפה עליונה ותחתונה, עד להחלקה מושלמת
 • קמטים בצידי העין
 • הפחתה שקיות מתחת לעיניים
 • מתיחת עור עודף בצוואר ובסנטר
 • הסרת צלקות, כתוצאה מניתוח או פוסט אקנה
 • הסרת נקודות חן ( ע"י רופא)
 • הסרת גרנולומות (מסה של רקמת עור שנוצרת בתגובה לזיהום כרוני, פציעה, דלקת, גוף זר, או פטריה – גידולי עור ויראליות)
 • אינה מטפלת באקנה או בפיגמנטיה.

טיפול טיפולי פלזמה – העלמת קמטים והסרת עור עודף

כמו מתיחת פנים ללא ניתוח – הטיפולים שניתן לעשות באמצעות מכשיר הפלזמה:

 • הרמת עפעפיים – אזור העיניים זה חלון הראווה שלנו, מטופלים רבים סובלים מעודף עור בעפעפיים העליונות ולעיתים גם בתחתונות. דבר אשר מעניק מראה מבוגר ועייף יותר. באמצעות מכשיר הפלזמה ניתן לטפל בבעיה זו, ללא ניתוח. מדובר בסדרה של 2-3 טיפולים בהם המטפל מטפל באזור הבעייתי, משך ההחלמה הינו מהיר ביותר ומאפשר חזרה לשגרה כבר ביום למחרת בעזרת מריחת מייקאפ להסתרה קלה עד ההחלמה לאחר מספר ימים. הטיפול עצמו איננו כואב (עושים שימוש במאלחש) ולא משאיר צלקות. ללא הזרקות כלל!
 • הסרת נקודות חן – נקודות חן לעיתים מוסיפות חן ולעיתים לא אסתטיות, למטופלים אשר לא אוהבים מבחינה אסתטית נקודות חן טורדניות, או שומות ומעדיפים מראה עור חלק, בפנים או בגוף. מכשיר זה מאפשר הסרת נקודות חן וגרנולומות בטיפול הראשון. ללא כאבים וללא צלקות (באישור רופא).
 • הסרת צלקות – בעזרת מכשיר הפלזמה ניתן לטשטש ולהסיר צלקות מסוימות, טיפול בצלקות הינו מבוקש מאוד, היות וישנם סוגים שונים של צלקות, ישנם מס טיפולים אפשריים. לצלקות אקנה למשל ניתן להגיע לאפקט חלק לחלוטין ומראה עור חלק, לצלקות של ניתוח קיסרי, ניתן לטשטש באופן משמעותי את הצלקת וכדומה, סימני מתיחה (סטריאות)

טיפול טיפולי פלזמה – העלמת קמטים והסרת עור עודף

באילו אזורים או נגעים ניתן עוד לטפל בעזרת הפלזמה?

ע”י סובלימציה של העור (מעבר של חומר ממופע מוצקי למופע גז) ללא סכין מנתחים וללא הרדמה ניתן להסיר ולטפל:

• נגעי עור
• עור עודף
• הפחתה והעלמת קמטים בכל אזורי הפנים, הצוואר והעיניים – ברוב המקרים מחליף ניתוח עפעפיים
• הסרת פיברומות (גידולים שפירים ברקמת החיבור)
• יבלות/הצטלקויות שונות
• סימני מתיחה
• צלקות אקנה
• צלקות לאחר ניתוח
• פיגמנטציות/הסרת קעקועים ואיפור קבוע
• קסנטלסמה – (הצטברות כולסטרול מתחת לעור בעלת מראה טיפוסי עם גוון צהבהב וגבולות ברורים. הנגע מופיע לרוב בחלק הפנימי של העפעפיים העליונים אך לעיתים גם בעפעפיים תחתונים.

טיפול טיפולי פלזמה – העלמת קמטים והסרת עור עודף

האם הטיפול הפלזמה הוא בטוח?

קרם אלחוש נמרח באזור המטופל, למשך 30-40 דקות, בכדי להפחית כל אי נעימות או חוסר נוחות בזמן הטיפול, כך שהטיפול הוא ללא כאב. יתכן ותהיה תחושה של חום קל או עקצוץ באזור. מיד לאחר הטיפול ייתכנו תחושות חום באזור שטופל אך בשום אופן לא כאב.

האם ישנן תופעות לוואי לטיפול הפלזמה?

נקודות חומות בהירות ייראו על העור, שיהפכו לגלדים קטנים ומזעריים ולכן חשוב לשמור על היגיינה נאותה, עור נקי ויבש ללא תכשירי איפור.

לעיתים רחוקות בטיפול עפעפיים, תיתכן נפיחות, מה שתחלוף תוך יום או יומיים.
העור יהפוך אדום וחם מיד לאחר הטיפול ויתכן שיימשך ליומיים או שלושה (עדיף על ניתוח) תוצאות הטיפול תלויות בחומרת מצב העור ורפיונו, או גודל הנגעים בהם טיפלנו.
כשהעור במצב תקין וידוע מראש, התוצאות נפלאות ועודפי העור בעפעפיים או בכל אזור שטופל מתמעטות באופן משמעותי שניראה מיידית לעיין.

בשונה מהטיפולים המקובלים, המתמקדים בהקניית לחות לעור, שיטת EWA שאותה פיתחתי, אני מציעה שילוב בלעדי של טיפולי אנטי אייג’ינג ופתרון מיידי לבעיית רפיון בעור, קמטים, צלקות ונגעי עור. לאחר אבחון מדויק, ניתן לשלב מספר טכנולוגיות מהמובילות בעולם. נכון להיום טכניקת הפלזמה היא מהיעילות והבטוחות ביותר לטיפולים לא פולשניים עם תוצאות מידיות,כאילו ועברת ניתוח. אמת מפתיעה!

רצף תהליכים לקבלת תוצאות אידיאליות, ניתן לשלב את טיפולי HIFU -לחץ ! 

רבים אינם יודעים זאת, אך פלזמה היא למעשה מצב הצבירה הרביעי מלבד שלושת מצבי הצבירה המוכרים גז, נוזל ומוצק. לכן, ניתן להשתמש במצב צבירה זה באמצעות אמצעים טכנולוגיים חדשניים על מנת לבצע טיפולים קוסמטיים פורצי דרך אשר בעצם מחליפים הזרקת חומרים והתערבות כירורגית במגוון מצבים של העור כמו צלקות, עור רפוי, קמטים ושומות. רוצים לדעת איך טיפולי פלזמה עובדים? מה היתרונות שלהם? במאמר זה נציג את כל המידע הרלוונטי.

איך עובדים טיפולי פלזמה?

טיפולי פלזמה בעצם מבוססים על מכשיר חדשני אשר משלב חום וחשמל (סוג של ברק) באופן מבוקר, והוא למעשה מקטין את הנפח והגודל של קמטים, קמטוטים, עור רפוי עודף, שומות וצלקות וללא נגיעה בעור, ע"י טיפול הפלזמה נוצרים באמצעות יוניזציה של האטמוספרה והגזים שהיא מכילה, אשר בפועל ממריצים וגורמים להתכווצות והידוק של פני העור. יש לשים לב כי הטיפולים פועלים על פני שכבת העור החיצונית בלבד, הדרמיס, וכי על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר יש לבצע לפחות 2-3 טיפולים. כמו כן, הטיפול במכשיר הפלזמה יכול להתבצע אך ורק על ידי קוסמטיקאית פרא רפואית המוסמכת לכך, כמו גם שימוש במכשירי צריבה פשוטים שאינם כוללים מחוללי פלזמה עלול לגרום לנזקים משמעותיים בעור המטופלת ולרקמה צלקתית פנימית וע"י כך הזדקנות מואצת של העור, ולכן חשוב לתת את הדעת למכשור ולהכשרה.  חשוב לזכור כי לכל אדם יש מבנה עור שונה שמגיב הצורה שונה לטיפולים שונים, ולכן חשוב לוודא כי קיים תיאום ציפיות נכון, בין אם מדובר על בתוצאות ובין אם בנוגע לתגובתיות של העור מיד לאחר הטיפול.

טיפול פלזמה עושים רק בקליניקה של אתי וולף

הקליניקה המפורסמת של אתי וולף, מזמינה אתכן להתרשם ממגוון עשיר של טיפולים קוסמטיים, לצד טיפולי פלזמה מוכחים ומועילים לטיפול בבעיות שונות בעור ולהתחדשות טבעית של העור שלכם. מדובר בקוסמטיקאית מוסמכת בעלת ניסיון של יותר משני עשורים בתחום, מצוידת בידע רב ובניסיון עבודה במדינות שונות, היא מציעה לכם את המעטפת הכוללת, לקידום בריאות העור שלכן גם באמצעות טיפולי פלזמה. טיפולים בטוחים, יעילים ויסודיים.
אל תהססו, צרו קשר כבר היום ושמעו מהנציגים בקליניקה אודות הסגולות של טיפולי פלזמה לעור.

אל תהססו, צרו קשר כבר היום ושמעו מהנציגים בקליניקה אודות הסגולות של טיפולי פלזמה לעור.

.

מקווים למזער את קווי הפנים והקמטים שלכם? אם אתם רוצים לטפל בעור הפנים שלכם, ולא רוצים לעבור ניתוח, יש אפשרויות אחרות העומדות לפניכם. גישה אחת חדשנית ומוצלחת, היא שימוש במכשיר פרא רפואי אשר מאפשר טיפול ייחודי המכונה טיפול פלזמה לפנים. מדובר בטיפול המשלב בעזרת מכשיר ייעודי קרן חום וטיפול במתח גבוה, למעשה משנים את מצב הצבירה בעור ולצמצם את הנפח והעומק של קמט, שומה או עור עודף. טיפולי פנים בפלזמה מאפשרים להציג תוצאות יוצאות מן הכלל ללא הליך פולשני המשלב מחטים או סכיני מנתחים. כך תוכלו לקבל את התוצאות הטובות ביותר מבלי לעצור את שגרת חייכם.

היעילות של טיפול פלזמה לפנים

טיפול פלזמה לפנים יכול להיות שימושי עבור אלה מכם שיש להם צלקות, קמטים, שומות או כמות משמעותית של עור עודף בפנים. אמנם נדרשים כמה טיפולים, אך באמצעות מכשיר הפלזמה (שנקרא על שם מצב הצבירה הרביעי, לא הפלזמה מהדם) ניתן יהיה להקטין את נפחם ועומקם של קמטים ופגמי עור כאלה ואחרים. זהו טיפול חדשני וייחודי אשר יובא לארץ ונלמד על ידי אתי וולף, המעניקה הכשרה ומספקת את המכשירים לקוסמטיקאיות המוסמכות שהכשירה בתחום, ולכן חשוב לתת את הדעת על ההסמכה של קוסמטיקאית זו או אחרת משום שאיש מקצוע ללא הכשרה ומכשור מתאים עלול לגרום לנזק משמעותי בעור בעקבות הטיפול הלקוי. היפר פיגמנטציה, צלקות וכוויות הן אינן נדירות במכשירים המבוססים על מתח גבוה בלבד, ללא אלמנט הפלזמה.

טיפולי פלזמה לפנים בקליניקה של אתי וולף

אתי וולף, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון עשיר של טיפולים קוסמטיים מהמתקדמים בעולם, לצד טיפולי פלזמה לשיקום העור. באמצעות טיפולי פלזמה, מוכחים ומועילים לטיפול בבעיות שונות בעור ולהתחדשות טבעית של העור . אתי הינה קוסמטיקאית מוסמכת בעלת ניסיון של שנים רבות בעולם הקוסמטיקה ומספר אחד בכל הקשור לפלזמה, היא למעשה בין 10 הקוסמטיקאיות הראשונות בעולם שהוסמכו לטפל בשיטה. היא מצוידת בידע רב ובניסיון עבודה במדינות שונות, ובעיקר גרמניה, בעלת תעודת מאסטר בפלזמה (היחידה בארץ שהוסמכה ע"י רופאים בגרמניה). על מנת לספק לכם את המעטפת המושלמת, לקידום בריאות העור שלכן גם באמצעות טיפולי פלזמה לפנים, צרו קשר כבר היום וקחו את הצעד הראשון בכיוון הנכון לבריאות עור הפנים שלכם.

טיפול באמצעות פלזמה לפנים, הוא הליך קוסמטי אסתטי, שחלק מספקי שירותי הבריאות עשויים להציע לכם כחלופה ללייזר, זריקות או טיפולים כירורגיים. על מנת לרפא ולשפר את מראה עור הפנים שלכם. טיפול זה נחשב לטיפול די חדש בסצנת טיפולי הפנים והקוסמטיקה. עם זאת, טיפול זה צובר לעצמו פופולאריות רבה בזכות היעילות, הבטיחות והנוחות בביצוע טיפול פלזמה לפנים.

מהו טיפול לפנים בפלזמה?

טיפול לפנים בפלזמה הינו טיפול שמכוון את עצמו לטיפול פיברובלסטים- רקמות החיבור, אלו הם תאים שמייצרים קולגן וחלבון בדרמיס, שכבת העור ממש מתחת לשכבת העור החיצונית ביותר שלכם. פיברובלסטים ממלאים תפקיד חשוב בסיוע לפצעי עור להחלים, כמו גם בשמירה על מוצקות ומתיחות העור. טיפול בפלזמה משתמש במכשיר דמוי עט המפרק זרם חשמלי בתדר גבוה לאזורים קטנים בעור הפנים. קצה הפלזמה אינו נוגע ישירות בעור, אלא משחרר זרם ממוקד ממש מעל העור. הזרם החם יוצר נקודות קטנות, או מיקרו-פציעות, בשכבת העור. על מנת לבצע טיפול מעמיק לקבלת תוצאות מיטביות, פנו אל קוסמטיקאית מנוסה ומקצועית, אתי וולף היא הכתובת עבורכם. פלזמה לפנים הוא אחד משלל הטיפולים. ודבר שלא ידעתם, אתי וולף היא מאסטר בינלאומי בפלזמה. את לימודיה עדתה בגרמניה ושם התמחתה וקיבלה את המאסטר – היחידה בארץ. את החלוצה של הפלזמה בארץ, הנגישה את הטיפול המיוחד בקליניקה בהרצליה והיום היא מעבירה סדנאות לימודים בפלזה לקוסמטיקאיות, אחים ואחיות ורופאים. מנטור של מאות קוסמטיקאיות הנוהרות ללמוד אצל מס. 1 את הפלזמה.

מהם היתרונות של טיפול פלזמה לפנים?

טיפול פלזמה, הוא טיפול לא כירורגי שעשוי לשמש לטיפול במצבים הבאים: צלקות אקנה, הזדקנות עור הפנים, הסרת עור עודף, עור מקומט, כולל הרמת העפעפיים, מתיחת הצוואר, קו הלסת ושפה עליונה ותחתונה, נגעים שפירים בעור, קסנטלזמות ועוד… מדובר הרי בטיפול מוכח שמסוגל ללא אמצעים פולשניים, לשפר את המראה החיוני של העור שלכם. במהלך טיפול נוח, פשוט, לא מסוכן ויעיל.

הקליניקה שלכם לטיפול פלזמה בפנים

הקליניקה של אתי וולף, מתמחה בטיפולי פלזמה לשיקום וריפוי של עור הפנים. הטיפולים נעשים  באופן היסודי ביותר, שרותם את יכולת הריפוי העצמית של בעור הפנים. אתי וולף, קוסמטיקאית בכירה מזמינה אתכן/ם ליהנות מניסיון של שנים רבות, לטיפול בשיטות העדכניות ביותר. כל זאת, על מנת לספק לכם את המעטפת המושלמת לקידום בריאות והצערת העור באמצעות טיפולי פלזמה לפנים. צרו קשר כבר היום ועשו את הבחירה הנכונה ביותר, ובכיוון הנכון לבריאות עור הפנים.

Know your
תכנים שיעניינו אותך
הצערת העור
כיצד לחץ משפיע על עור הפנים שלנו?
טיפול פיגמנטציה לנשים וגברים
איך עושים טיפול פנים טוב ויעיל?
לייעוץ והתאמת טיפול מתאים, מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: