About

למעלה מעשרים שנה שאתי וולף
היא מהקוסמטיקאיות המובילות בישראל.

שמה הולך לפניה כאוטוריטה בתחומה, בזכות הידע העצום והמומחיות שצברה במגוון ענפי האסתטיקה. אתי התמחתה ברחבי אירופה (גרמניה, הולנד, בלגיה, פאריס, סנט פטרסבורג, הונגריה ועוד..), שם למדה ממומחים בעלי שם עולמי טכניקות וטיפולים מתקדמים שהם המילה האחרונה בתחום שיקומי העור, אנטי אייג'ינג, איפור קבוע וטיפולי היופי.

ב 10 השנים האחרונות התמקצעה אתי באמנות האיפור הקבוע והפכה למאסטר בינלאומי ובמקביל פתחה אקדמיה ללימודי מאסטר שם היא מכשירה קוסמטיקאיות לקראת הפיכתן למקצועניות אמיתיות באיפור קבוע אסתטי, רפואי ושיקומי.

את הידע שצברה, הביאה "אתי וולף" לקליניקות שלה בארץ, שם העניקה ללקוחותיה טיפולים פורצי דרך שאין כמותם בישראל. במשך השנים פיתחה אתי וולף את שיטת E.W.A המציעה פתרונות פורצי דרך בכל תחומי האסתטיקה: הסרת שיער, טיפולי יופי, הצרת היקפים, איפור קבוע, העלמת נימים ועוד.

גם כיום ממשיכה "אתי וולף" להיות עם האצבע על הדופק בכל הנוגע לחידושים האחרונים בתחום, כשהיא נוסעת להשתלמויות ברחבי העולם וחברה מן המניין בוועדות אסתטיקה שונות.

Why
מחויבות לאיכות

מאחורי השם של "אתי וולף" נמצא עולם שלם של מחויבות לאיכות, לידע, התחדשות טכנולוגית, מסירות ואיכפתיות. אצל אתי משתמשים במונח "A Team" בהקשר הדוק לתהליכי התנהלות ומדיניות הצוות בקליניקה כשמעל לכל המומחיות של "אתי וולף" שמנצחת על כל המותג. "אתי וולף" בעזרת בתה שני וולף (מנהלת הקליניקה) משוכנעות כי לתמיכה בצוות העובדים ושמירת הלקוחות הוותיקים/קות, יש השפעה ישירה על איכות הטיפולים. "אתי וולף" מטפחת קוסמטיקאיות ומטפלות מקצועיות המוחיבות למדיניות וחזון הקליניקה ולשיטות העבודה האיכותיות ביותר ולתהליכים החדשניים ביותר, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ותובעניים של איכות. סטנדרטים המכבדים את הלקוחות והמותג "אתי וולף".

חוויה רב חושית

אלו המאפיינים המרכזיים המתארים את התערובת והמיזוג של המוצרים הפרפרטיביים (קרמים, סרומים, פילינגים ועוד..), לצד הריחות העדינים, חמיצות הפילינגים, מרירות תכשירי הניקוי, מתיקות ארומטית בתכשירי ההזנה והעדינות שבתכשירי העיסוי וכמובן התחושה העשירה שנשארת לימים גם לאחר סיום הטיפול.

הנאה מירבית

הטיפולים אצל "אתי וולף" מעניקים הנאה בכל רגע מרגעי הטיפול פעם אחר פעם. האווירה בקליניקה מרגע שנכנסים מזמינה ליהנות מהטיפולים החדשניים. היחס הגלוי והפתוח, האמינות השקופה, ההומור וסבר הפנים גורמים ללקוחות לתחושה של הערכה רבה ביחודיות הטיפולים והתוצאות ובזכות הידע והטכנולוגיות הקיימות בקליניקה.

מגיעים לקליניקה ומיד מזהים את האיכות והאמינות במקום.

אתי וולף היא קוסמטיקאית ידועה עם מחויבות גבוהה לאיכות. הטיפולים שלה הם מקור להנאה עבור לקוחותיה, פעם אחר פעם,. מרגע שנכנסים למרפאה שלה, האווירה מזמינה אתכם ליהנות מהטיפולים החדשניים המוצעים. היחס הגלוי והפתוח של אתי, האמינות והסבר פנים הם כולם חלק ממה שמבדל אותה. לקוחות מעריכים את הייחודיות של הטיפולים שלה ואת התוצאות הבולטות שהיא מספקת. עם הידע העצום והגישה שלה לטכנולוגיות מתקדמות, אתי מחוייבת לספק ללקוחותיה את הטוב ביותר בטיפולי יופי וקומטיקה.

אצל "אתי וולף" מאמינים כי לכל טיפול המוענק בקליניקה יש את הפוטנציאל לספק לא רק שעת הנאה, אלא גם לשחזר, לחדש ולהחיות את העור ע"י אתגור המשאבים הטבעיים בגוף (בעזרת טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם). למעשה, טיפול הפנים שלנו יכול ליצור ערך רב ולתרום להצערת העור, טיפוחו ושיקומו.

תוכנית ה EWA או שיטת ה EWA שפיתחה אתי, למעשה מגדירה יעדים שאפתניים להשגת המטרה של הפיכת כל עור, מבוגר או צעיר, עייף או רענן לעור שלומד לשקם את עצמו ולהחזיר את הדינמיקה הצעירה שלו. זו שיטה המבוססת על ידע בשילוב טכנולוגיות המטפלים בכל שכבת עור בנפרד ובאופן סינרגטי להביא לפעולה ולתוצאה אחת של עור שניראה צעיר מכפי גילו, בהק וחיוני.

חזון ה EWA הוא להדגיש את מחויבותה של אתי לבידול וייחוד בטיפולים ברי קיימא וליישמם על לקוחות שיבינו כי הטיפולים הם אחרים, החשיבה שונה, והתוצאות הניצפות הן ללא ספק מהטובות, היעילות והארוכות טווח.

לייעוץ והתאמת טיפול מתאים, מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: