מזותרפיה

Feel free

פציעה מבוקרת ששולחת אותות למטריקינים ( כשהעור נפצע או עובר טראומה כלשהי  – משתחררים בעור מטריקינים.)

מטריקינים, אלו הם מקטעים קטנים – פפטידים, המורכבים מרצף של עד 50 חומצות אמינו ( תרכובות אורגניות המהוות את יחידות המבנה הבסיסיות של חלבונים). הם נותנים אותות לתאי העור , לפיברובלאסטים, לסגור את הפצע, לגרום להחלמה, לתקן ולייצר רקמה חדשה ויציבה. ה"מזותרפיה", מעבר לתיקון העור, מחדשת את העור, מטפלת בנקבוביות פעורות, צלקות, צלקות פוסט אקנה (משפרת), קמטים וקמטוטים, החלקת העור ושיפור המרקם.

הרעיון מאחורי טיפולי מזותרפיה זה הרס ובנייה, או הרס ושיקום. כל נולד עולם חדש, של עור חזק, צעיר ואיכותי.

טיפול מזותרפיה

כיצד מבוצע טיפול ה"מזותרפיה" ובמה הוא מטפל?

מבוצע בדקירות מזעריות באמצעות מכשיר המשולב עם מחטים זעירות. הדקירות גורמות  להרס מבוקר של החלק החיצוני בעור 22-23 שכבות של תאים מתים וגורם לייצור של תאי עור חדשים ובריאים. מעודד ייצור קולגן חדש וחלבונים האחראים על מיצוק העור. "מזותרפיה" היא אחת השיטות היותר מתקדמות היום לשיפור איכות העור, מניעת הזדקנות העור וכן טיפול בבעיות עור אחרות. לאחר הדקירות (וההרס המבוקר) נעבור לתהליך השיקום במיידי.

מיד לאחר הטיפול ננצל את חלון ההזדמנויות של 2-5 דקות וכשהעור פצוע ולמעשה פתוח בעזרת מכשיר אלקטרופורציה קר, נחדיר חומרים מאיצי שיקום, בוני רקמה, מבהירים למיניהם, לחות , פפטידים (חלבונים), חומצה היאלורונית, ויטמינים ומינרלים המאזנים את רמת הלחות (המים) בעור ונחשב לסופר יעיל במניעת הזדקנות ותורם למראה עור גמיש והזוהר.  

התוצאות מדהימות החל מהטיפול הראשון (ניתן להבחנה לאחר שלשה שבועות מהטיפול), זו טכנולוגיה המגבירה את יעילות הטיפול הנדרש כטיפול מקדים או משלים.

גם אם נמצאים בטיפול אנטי-אייג'ינג סידרתי, ניתן לשלב את טיפול המזותרפיה כטיפול משלים למיקסום תוצאות.

Extra
שירותים נוספים

פילינג

טיפולי פילינג, כגון פילינג כימי או מסיכות פילינג, יכולים לעזור להסיר תאי עור מתים, לשפר את מרקם העור ולקדם מראה צעיר יותר.

טיפול במכשיר HIFU

מיועד להרמה ולהידוק העור. המכשיר משמש בדרך כלל למיקוד לאזורים כמו הפנים, הצוואר והמחשוף.

אנטי אייג'ינג

מגוון רחב של התערבויות שמטרתן להאט או להפוך את השפעות ההזדקנות על גוף האדם, משגרת טיפוח העור ועד בחירות אורח חיים וטיפולים רפואיים.

למי מיועד הטיפול?

טיפולי אנטי אייג'ינג מחולקים לשניים כשטיפולי ה"אנטי" מיועדים למטופלים עד גיל 40. וה"אייג'ינג" מכוונים יותר לגילאים הבוגרים יותר. כל גיל מאובחן העור, זיהוי הבעיה או חולשת העור. קובעים את התכשירים המסומנים כייעודיים לבעיה ולגיל ומשם הדרך סלולה להצלחה מרבית.

לכן צעירות שפגעו בעורן כתוצאה משיזוף יתר, עישון או חוסר שתייה או כל גורם גנטי אחר, ייקבע להן טיפול בעל רמת ריכוזיות ועומק טיפול שונה מאלה שמגיעות בגיל מבוגר יותר שמעולם לא עברו טיפול מזותרפיה או טיפול פנים בכלל ומצבן אינו מעודד. שם כמובן נעבוד בעומקים שונים, ברמת ריכוזיות וצמידות תכשירים גבוהה יותר. כל טיפול הוא סיפור אחר, כל טיפול מיועד לעור אחר, כל בעיה נמדדת לגופה, אם ישנה תופעה של נימי דם, או עור דק או עור עבה עם נקבוביות פעורות, אם קיימת פיגמנטציה ואם לאו, אם יש ריבוי קמטים או נפילה קשה של העור. כל בעיה נלקחת בחשבון והטיפול מותאם בהתאם. 

עור פנים יבש

החידוש האחרון ב"מזותרפיה"

Nano Needling Skin Booster

מכיוון שהטכנולוגיה כמו בכל שטח אחר, גם פה התקדמה משמעותית והיום בעזרת מכשור חדשני ניתן לבצע החדרת תכשירים מאיצי שיקום ברמה מדעית.

מה עושה יותר ה  Nano Needling Skin Booster ?

 בו בזמן שרוב טיפולי המזותרפיה מחדירים תכשירים לעור לאחר הטיפול כשמנצלים את אותו חלון הזדמנויות של 3 דקות לערך. רק לאחר הטיפול מתחילה החדרה התכשירים. היום החידוש מבצע את הפעולה מיידית בו בזמן של ביצוע הטיפול. ע"י מזרק (ללא מחט) עם תכולה של פפטידים בעלי 3-5 סוגי חלבונים, מטפטף טיפות לתוך העור הפתוח, מה שנותן ניצול מירבי לפעולת ההחדרה, מדייק יותר בתוצאות, בטוח יותר, היגייני יותר, מהיר יותר בתוצאות. כך שלאחר הטיפול אין צורך בהחדרה נוספת ואיבוד זמן יקר.

שימוש בפפטידים (חלבונים) הוא בעל השפעה עוצמתית ביותר, מעבר לכל מרכיב אחר שהוחדר עד היום. מחקרים מעידים כי הפפטידים הם רכיב חיוני ואפקטיבי לטיפולי עיכוב הזדקנות (אנטי-אייג'ינג) אם לא מהמובילים בחומרים הפעילים היום. מטריקסיל בעל שרשת של 3 חלבונים המסוגל להכפיל את כמות הקולגן ע"י חידוש תאי העור. ריכוך והגברת רמת המיום ומשקם אולטימטיבי. ו"הקסה", בעל שרשרת של 5 חלבונים לטיפול אינטנסיבי יותר בעור מזדקן היודע לשחרר מתח בשרירים (חיקוי של פעולת הבוטוקס), מפחית את עומק קמטי ההבעה ומעלה משמעותית את גמישות העור (מעולה לטיפול באזור העיניים, השפתיים והמצח. אלו הם תכשירים ביומימטיים (ביומימטיקה היא חיקוי של פעילות ביולוגית טבעית). 

האמנם? אני משערת שמתיאור הטיפול, יש מי שיחשוש מטיפול במחטים, אך לאחר אלחוש מקומי במשך 30 דקות, הטיפול הופך לידידותי מאד. מסתבר ש"מזותרפיה" הוא אחד הטיפולים היעילים והבטיחותיים ביותר. נכון לרגע זה, עדיין לא קמה לקוחה או לקוח ושברחו באמצע הטיפול. את זה אני מבטיחה.

כמה טיפולים צריכים לעשות ?

לתוצאה אופטימלית ומשמעותית יש לבצע סדרת טיפולים משלשה מפגשים עד עשרה למקרים קיצוניים, תלוי ביעד הלקוחה. כמובן שטיפולי צלקות יארכו יותר ויהו משולבים עם טכנולוגיית הפלזמה, אבל זה מן הסתם ברור ותקין.

האם טיפול מזותרפיה יקר ?

טיפול מזותרפיה בודד עולה כמובן יותר מטיפול קוסמטי רגיל וזאת משום שילוב התכשירים וטכניקת המכשיר המשלב בתוכו אלמנטים מורכבים יותר. אך הוא מניב תוצאות ראויות לשבח וההשפעה נראית לעין ושביעות רצון הלקוחה ברור גם הוא.

במרכז לקוסמטיקה של אתי וולף בהרצליה, מציעים לכן ולכם מגוון עשיר של טיפולים קוסמטיים וברמה הגבוה ביותר בארץ. השירות מכיל את כל הצרכים הקוסמטיים שלכם בקליניקה אחת. חשוב לבצע את הטיפולים הקוסמטיים אצל המומחים, מאחר וישנם טיפולים שאם אינם מבוצעים נכונה, הם עלולים לגרום לפגיעה בלתי הפיכה כמו כוויות מלייזר ועוד.

טיפים למציאת קוסמטיקאית בהרצליה

קוסמטיקאית בהרצליה תועיל ביותר למי שגר בהרצליה וסביבתה. ישנן עוד מספר נקודות חשובות שיש לקחת בחשבון:
המוניטין שמלווה את הקוסמטיקאית
* רמת ההכשרה של הקוסמטיקאית
* מגוון הטיפול השונים שהקוסמטיקאית מציע והתאמתם לצרכים שלכם
* המכשור
* הניסיון של הקוסמטיקאית
* ביקורות חיוביות אודות השירותים השונים שאותם היא מספקת.

תמיד חשוב לבחור בקוסמטיקאית "שתרגיש" לכם נכון או במילים אחרות, קוסמטיקאית בעלת אוזן קשבת, שתוכל ולייעץ לכם במהלך התהליך, אדיבה, שתקשיב לכם ותדע לספק לכם את ההכוונה והתמיכה הנדרשים לביצוע התהליך הקוסמטי על הצד הטוב ביותר, כדי שתוכלו לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

פנו אל המומחים ותצאו שבעי רצון
על מנת שכל הדרישות והרצונות שלכם ימולאו בצורה הטובה ביותר, ותזכו לכל הנדרש לטיפוח האישי שלכם, חשוב שתפנו אל קוסמטיקאית ששמה הולך לפניה כי לא לחינם שמה הולך לפניה. תחת ידיה המקצועיות של אתי וולף, עברו מטופלים ומטופלות רבים עם בעיות מורכבות, ולכולם ניתן הטיפול הראוי והנכון לבעיה. צוות הקליניקה ישמח לעמוד לרשותכם, ולספק לכם ייעוץ.

Know your
תכנים שיעניינו אותך
מבנה השערה ותכונותיה
איפור קבוע – השיטות והטכניקות
טיפול אנטי אייג'ינג
מהם השינויים שהעור עובר במהלך החיים ואיך טיפול אנטי אייג'ינג יכול לסייע?
לייעוץ והתאמת טיפול מתאים, מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: