אנטי אייג'ינג – מה זה?

Feel free

כל יום שעובר אינו חוזר!

העולם המודרני העכשווי על התפתחויותיו בטכנולוגיות המדעיות והרפואיות, תנאי החיים הנוחים יחסית לדורות ולשנים קודמות, גרמו לעלייה משמעותית בתוחלת החיים. כספים ומשאבים רבים מושקעים במחקרים ופיתוח בתחום האנטי אייג'ינג שנועדו לצמצם את הפער בין תוחלת החיים לבין איכות החיים, או במילים אחרות: אנחנו מעונינים בחיים ארוכים וטובים ושניראה טוב גם בגיל מתקדם יותר.  חשוב לי להדגיש שתמיד קל יותר למנוע נזק מאשר לתקן אותו ותשומת לב וטיפול מונע המתחיל ממש מגיל צעיר מאוד חשוב ורצוי לכל אישה שרוצה להיראות טוב לאורך שנים. 

אשמח לתת ייעוץ אישי לכל אישה  שרוצה לדעת איזה טיפול אנטי אייג'ינג בדיוק  עליה לעשות כדי להישאר יפה גם בגיל מתקדם יותר. לאלו מביננו בגילאי  30-50 ומעלה שרוצות לתקן ולשפר את מראה עורן עומד מבחר טיפולים אשר משפרים באופן ברור את מראה עור הפנים וזאת ללא הסיכונים הכרוכים בניתוח של ממש או צורך בהחלמה ממושכת.

טיפולי קליניקה אלה, מעבר להיותם קלים ובטוחים יותר, מצליחים גם לשמר היטב את מראה הפנים הטבעי והנינוח ואינם  מקנים למטופלות את המראה הפלסטי והנוקשה. מראה אופייני זה המתקבל לאחר מתיחות פנים דרסטיות שאינו אופנתי עוד. 

אמנם אישה בת 55 לא תראה כמו בחורה בת 25, אך בהחלט תוכל להראות צעירה ב-5 שנים ולעכב באופן משמעותי את תהליך הידרדרות מראה העור!

טיפול אנטי אייג'ינג – מה זה?

בת כמה אמרת שאת?

אם את רוצה שישאלו אותך את השאלה הזו מייד לאחר שאת מציינת את גילך, בליווי הבעת תמיהה וחוסר אמון, כדאי לך לקרוא  קצת על כמה טיפולים מהפכניים שעושים שינוי אמיתי ללא התערבות כירורגית.מגוון הטיפולים והחומרים שנועדו לגרום לנו להראות  צעירות יותר הוא עצום.

אני מכניסה למכון שלי אך ורק שיטות טיפולים וחומרים שאני יודעת בבירור שהם הטובים ביותר ומפיקים עבורך את התוצאה הטובה ביותר שאפשר לקבל. כל טיפול עובר בדיקה מקיפה ומחקר אישי שלי לפני שאני מכניסה אותו כחלק מתפריט הטיפולים במכון ובאופן סינרגטי (משולב יחדיו)הם פועלים על העור להצערה ולהשבחת המרקם. 

אני רוצה לתת לך מידע על שלושה מהטיפולים המובילים בתחום האנטי אייג'ינג במכון.
Extra
שירותים נוספים

איפור קבוע

שיפור מאפיינים טבעיים בעזרת טכניקות פיגמנטציה ארוכות טווח, ואספקת פתרון ליישום איפור

טיפולי פנים

שיפור ומיצוק מרקם העור, הזנה וניקוי בהתאמה אישית ובשילוב טכנולוגיות חדישות ותכשירים איכותיים לעור

טיפול באקנה

יעודי לטיפול בפצעי האקנה וצלקות על ידי שימוש במוצרי טיפוח עור מותאמים על מנת להקטין את הדלקת, להפחית כתמים.

טיפול אנטי אייג'ינג – מה זה?

אנטי אייג'ינג – מה זה?

אנטי אייג'ינג בכל מה שקשור לאסתטיקה מתכוונים לטיפולים קוסמטיים, אסתטיים ורפואיים מהדור החדש, ופה מדובר על  טכנולוגיות מתקדמות שיש ביכולתן לגרום לתיקון ולשינוי מה שאף יד של קוסמטיקאית או של רופא יכולה לבצע. כשהמטרה  היא מניעת הזדקנות מוקדמת של העור ושמירת מראה צעיר. 

המושג "אנטי אייג'ינג" הפך להיות מדובר יותר ויותר. וכמו שכבר אמרתי הכוונה לנושא רחב של מוצרים, טיפולים ודרך חיים.

אנטי אייג'ינג הבא למנוע הזדקנות מהירה או מוקדמת של העור כשאז מבוצעים מספר שלבים: 
1. תיקון   2. הגנה   3.מניעה.

טיפולי אנטי אייג'ינג  הם כל הטיפולים שנעשים בכדי להגיע למטרה אחת מאד ממוקדת והיא הפחתה של כל הסממנים  המדגישים את הזדקנות  שנותנים את אותותם על פני השטח, כמו קמטוטים, פיגמנטציה, נימי דם מורחבים, עור צהוב ואפילו אפרפר,  נקבוביות מורחבות, הידלדלות מרקם העור, יובש וכו'. בקיצור כל מפת הדרכים שעשינו ועברנו  בחיינו, פגעים חיצוניים או נפשיים נחשפים כסימנים ידועים ושעלינו לעשות משהו בנוגע לזה ויפה שעה אחת קודם ואל לנו לשכוח שהמדע והטכנולוגיה עומדים לצידנו ובהחלט ברוב המקרים ניתן לטפל באופן קל יותר ממה שחושבים.

עור פנים יבש

טיפול אנטי אייג'ינג – מה זה?

אז מה ניתן לעשות:
1. שימוש קבוע במסנני קרינה.
2. טיפולים הנותנים מענה לפתרון הבעיות ותחזוקה שוטפת ועקבית, תיקון, הגנה ומניעה.

לכל הטכנולוגיות שכבר ציינתי מצטרפים מגוון מוצרים הנותנים גיבוי מלא לטיפולים הטכנולוגיים, אלה מוצרי טיפוח מתקדמים  המאפשרים זירוז תהליך התיקון ושמירה ומניעת נזקים נוספים. וכמובן, האח הגדול של כל הטיפולים המתקנים הוא הפילינג שהפך להיות חלק בלתי נפרד מכל טיפולי האנטי אייג'ינג הקיימים.

לתוצאות אופטימליות לא ניתן להגיע ע"י טיפול אחד מסוים או תכשיר אחד.בכדי להגיע ליעד של עור נקי, בריא ובמראה צעיר חייבים להשתמש בכל יתרונות הטכנולוגיות הקיימות בשילוב המוצרים הנלווים בהתאמה אישית ממוקדת. 

 

Know your
תכנים שיעניינו אותך
טיפול אנטי אייג'ינג
מהם השינויים שהעור עובר במהלך החיים ואיך טיפול אנטי אייג'ינג יכול לסייע?
הצערת העור
כיצד לחץ משפיע על עור הפנים שלנו?
לייעוץ והתאמת טיפול מתאים, מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: