טיפול פנים בהריון

Feel free

מותר או אסור לטפל בפנים בזמן הריון?
טיפול פנים במהלך הריון מותר ומומלץ.

כשעור הפנים בזמן ההיריון הופך לעיתים לשמנוני יותר או מתמלא בפצעים כתוצאה מהשינויים ההורמונאליים, יש ורצוי להגיע לקוסמטיקאית שתוכל לעזור. ההזנחה אינה מועילה ולטווח הארוך גם יישאר נזק בלתי הפיך כתוצאה מטיפול עצמי לא נכון ולא מקצועי. כמובן שישנם טיפולים וחומרים אסורים ורק קוסמטיקאית מומחית עם היידע והבנת העור ההורמונאלי תוכל לסייע. משום הרגישות הגבוהה בזמן ההיריון, אין לטפל עם חומצות אגרסיביות. הטיפול חייב להיות עדין, לא פולשני ומפנק. עלייה בנפח הדם בגוף מחייבת טיפול עם שימת לב שונה, אך בהחלט ניתן ואף רצוי לטפל בעור הפנים בזמן ההיריון כשהטיפול מותאם לעור בזמן הריון.

איך נטפל בזמן ההיריון?

9 חודשי הריון, זו תקופה בה האישה חווה שינויים, אם זה במראה, בסטטוס ההורמונאלי ובנפש כמובן. כל אחד משינויים אלה תורם את חלקו למצב עורה של ההריונית, שינוי בסוג העור, כמו מעור יבש לשמן וההיפך. עלייה בפרוגסטרון מאיצה את בלוטות החלב > שומניות > פצעונים.

לכן, חשוב ומומלץ להגיע לקוסמטיקאית מומחית שמבינה ויודעת את הרכב החומרים המומלצים לטיפול בזמן הריון. כמו איסור שימוש בחומצות ועדיין לדעת להתמודד עם תופעת הפצעונים או הפיגמנטציה המצטברת. טיפול פנים בהריון דורש יידע וחשוב לוודא זאת מראש.

Extra
שירותים נוספים

איפור קבוע

איפור קבוע, הידוע גם בשם מיקרופיגמנטציה, הוא טכניקה קוסמטית הכוללת הפקדת פיגמנטים לתוך שכבת העור של העור כדי לחקות את מראה האיפור.

פילינג

טיפולי פילינג, כגון פילינג כימי או מסיכות פילינג, יכולים לעזור להסיר תאי עור מתים, לשפר את מרקם העור ולקדם מראה צעיר יותר.

הסרת איפור קבוע

טיפול שמטרתו להעלים או להבהיר באופן משמעותי את הפיגמנטים המקועקעים בעור, מה שמציע לאנשים את ההזדמנות לתקן או להסיר איפור קבוע לא רצוי.

טיפול טיפול פנים בהריון

מאחורי השם של "אתי וולף" נמצא עולם שלם של מחויבות לאיכות, לידע, התחדשות טכנולוגית, מסירות ואיכפתיות. אצל אתי משתמשים במונח "A Team" בהקשר הדוק לתהליכי התנהלות ומדיניות הצוות בקליניקה כשמעל לכל המומחיות של "אתי וולף" שמנצחת על כל המותג. "אתי וולף" בעזרת בתה שני וולף (מנהלת הקליניקה) משוכנעות כי לתמיכה בצוות העובדים ושמירת הלקוחות הוותיקים/קות, יש השפעה ישירה על איכות הטיפולים. "אתי וולף" מטפחת קוסמטיקאיות ומטפלות מקצועיות המוחיבות למדיניות וחזון הקליניקה ולשיטות העבודה האיכותיות ביותר ולתהליכים החדשניים ביותר, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ותובעניים של איכות. סטנדרטים המכבדים את הלקוחות והמותג "אתי וולף".

אצל "אתי וולף" מאמינים כי לכל טיפול המוענק בקליניקה יש את הפוטנציאל לספק לא רק שעת הנאה, אלא גם לשחזר, לחדש ולהחיות את העור ע"י אתגור המשאבים הטבעיים בגוף (בעזרת טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם). למעשה, טיפול הפנים שלנו יכול ליצור ערך רב ולתרום להצערת העור, טיפוחו ושיקומו.

Know your
תכנים שיעניינו אותך

מה קורה כשמופיע שינוי בגוון העור – פיגמנטציה?

איך נטפל בעור בזמן הריון?

תופעת התופעות בזמן הריון, פיגמנטציה – גירויים – רגישויות. זו בהחלט בעיה נפוצה משום העור הרגיש בתקופה זו. ריבוי כתמים כהים באופן מרוכז או מפוזר על העור, אדמומיות באזור הלחיים או אזור המצח/אף/סנטר. זה הזמן המדויק בו עלינו להיוועץ בקוסמטיקאית מומחית ובעלת ניסיון במקרים שכאלה. בכדי להבהיר כתמים בעור משתמשים בחומצות, אך לא בהריון!!!

לא פעם הפיגמנטציה נגרמת לא רק משינויים הורמונאליים אלא מחסור וויטמין או מינרל בגוף. לדוגמה: חסרים של ויטמין C. לכן, אמליץ על ויטמין A ו- E בתקופת ההיריון.

קומפלקס של מולטי ויטמין (בהמלצת הרופא) תזונה נאותה דלת שומן, פירות וירקות ובעיקר שתייה מרובה של מים. טיפול בפיגמנטציה בזמן הריון יכול להיות מלווה בחומצה היאלורונית בלבד. (זו לא חומצה אגרסיבית וכשמה חומצה אין היא כך במשמעות המילה חומצה) זו חומצה שמעלה את רמת המיום בעור והיא מומלצת מאד. חומרים טבעיים כמו שמנים אתריים אינם מומלצים ואף אסור משום יכולתם להתערבות אסורה שאינה רצויה במצב העובר והרחם.

משום הרגישות הגבוהה בזמן הריון וכשסף הכאב נמוך, יש לבצע טיפולים עדינים ומתחשבים יותר. טיפולי IPL גלי אור, אינם מומלצים, מזותרפיה, המלווה בטיפול מחטים אינו מומלץ, כנ"ל לגבי מתן התכשירים לשימוש בבית, לא יכלול חומצות או אנטיביוטיקה (רק בהמלצת רופא) יש לוודא מראש אילו טיפולים מוצעים לך בזמן ההיריון.

לסיום: טיפול בזמן הריון ניתן, מומלץ ורצוי וכל זאת בכפוף לטיפול המיועד לזמן הריון. כשתראי טוב, אני מאמינה שישפיע על בריאותך, מצב רוחך וכמובן העובר.

טיפול אנטי אייג'ינג
מהם השינויים שהעור עובר במהלך החיים ואיך טיפול אנטי אייג'ינג יכול לסייע?
הצערת העור
כיצד לחץ משפיע על עור הפנים שלנו?
לייעוץ והתאמת טיפול מתאים, מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: