איפור קבוע

Feel free

את בת 45 או 50 60 ומעלה?
מאסטר בינלאומי עם התמחות לגיל הבוגר

עור העפעפיים בגיל מבוגר בדרך כלל הוא עור יבש, נוטה לפיגמנטציה עם נימי דם והגבות דלילות מאוד. עבודת איפור הקבוע באזור הזה דורשת מיומנות מרובה.

מה שהתאים מבחינה אסתטית בגיל צעיר, פחות מתאים בגיל מבוגר. האופנה אחרת ומבנה הפנים נראה אחר.

חשוב להדגיש את הגבות ולא לצייר אותן.

נמלא את הגבות בהצללת פיגמנט ולא ככתם כהה מרוח. טכניקת השערה הבודדת אינו מתאים לגילאים בוגרים.

אופטימיות…! קיים גלגל קסמים שעובד דווקא לטובתינו.

איפור קבוע בגיל מתקדם

בגילי אני יודעת ומכירה את אותם כאבים כשאני עומדת מול המראה, לכן אני מזדהה ומבינה את הגיל הבוגר.

כשאני אומרת גיל מתקדם, אני מתכוונת גם לנשים בנות 50, 60 ומעלה שרוצות ויכולות להראות טוב יותר.

אני עוסקת באיפור קבוע עוד מצעירותי. למדתי טכניקות בכל העולם וצברתי אלפי שעות ניסיון בפרקטיקה מעשית בתחום הזה. היום אני פחות צעירה ומאוד מבינה ומזדהה עם נשים בגילי ומבוגרות יותר שהנשיות שלהן חשובה להן. אישה בכל גיל רוצה להראות טוב ועם הידע והטכנולוגיה שקיימים היום, אפשר בהחלט להגיע לתוצאות משביעות רצון.

כשניגשים למלאכת האיפור הקבוע באישה מבוגרת, חייבים להבין שחוקי הבסיס של האיפור הקבוע לא זהים לאיפור קבוע בגיל צעיר. ההתייחסות שונה לגמרי!

דבר ראשון: העור בגיל מבוגר מאתגר יותר. הוא לא מתוח וזוהר כבעבר, ישנם קמטים, עור נפול ועור עודף, עור יבש ודק, מחוספס ולא אחיד. עור כזה מגיב בצורה שונה לגמרי לפיגמנטים שמחדירים אליו לעומת עור צעיר. לא כל פיגמנט ואפילו היוקרתי שבהם יתאים לעור הבוגר.

Extra
שירותים נוספים

אנטי אייג'ינג

מאבק בסימני הזדקנות ע"י טיפולים יעילים ומוצרים ממוקדים המסייעים בהפחתת קמטים, קמטוטים עדינים וקידום עור צעיר.

עיצוב גבות

שיפור המראה והגדרת צורת הגבות. גבות מעוצבות היטב ממסגרות את הפנים, מדגישות את העיניים ותורמות למראה מצוחצח ומטופח.

טיפול פנים בהריון

שמירה על שגרת טיפוח עקבית עם ניקוי עדין, לחות והגנה מהשמש יכולה לסייע בניהול שינויים בעור הקשורים להריון ולקדם עור בריא.

טיפול איפור קבוע

הדבר השני שצריך לקחת בחשבון: מה שהתאים מבחינה אסתטית בגיל צעיר, פחות מתאים בגיל מבוגר. האופנה אחרת ומבנה הפנים נראה אחר. עיצוב הגבה הוא לא פחות חשוב מהגוון ומהטכניקה, עיצוב לאישה בוגרת נמדד בטבעיות שלו, ברוך, בסימטריה ובגוון המתאים, בתוצאה הסופית האיפור הקבוע צריך להשלים ולייפות את המצב הקיים ולא להיות תמונה נוסטלגית שמזכירה מה היה פעם וזה מצריך הבנה, יידע , ניסיון (וכישרון).

לפעמים נשים בגיל 60, 70, נשארות עם הפנטזיה שהייתה להן בגיל 30 או 40. התפקיד שלי בין היתר הוא לאבחן ולהסביר להן מה ניתן לבצע ומה אינו אפשרי. מה שהיה יפה ונכון לגיל 40 ברוב המקרים לא יתאים לגיל מבוגר יותר.

אתן כמה דוגמאות שימחישו את השינויים בהתייחסות שציינתי:

עור העפעפיים בגיל מבוגר בדרך כלל הוא עור יבש, נוטה לפיגמנטציה עם נימי דם והגבות דלילות מאוד. עבודת איפור קבוע באזור הזה דורשת מיומנות ברמה מאוד גבוהה על מנת שלא לפצוע את המטופלת ובכדי להטמיע את הפיגמנט בדיוק בעומק הנכון ולהגיע לתוצאה הרצויה.

דוגמה נוספת להבדלים באיפור קבוע בין גיל צעיר למבוגר: הגבות. בגילאים מתקדמים חשוב להדגיש את הגבות ולא לצייר אותן. נמלא את הגבות בהצללת פיגמנט ולא ככתם כהה מרוח. טכניקת השערה הבודדת אינו מתאים לגילאים מבוגרים מהסיבה שהעור דק ויבש, הפיגמנט שוקע מתפזר ודוהה מהר מהמצופה. לכן יש למלא את הגבות בטכניקת הצללה (פודרה) למראה רך וטבעי.

גם הטיפול לאחר ביצוע האיפור הקבוע והעזרה בהחלמת העור מתנהל באופן אחר לגמרי כשמדובר בעור מבוגר יותר.

חשוב לי לחזור ולהדגיש: הזמן אמנם לא עובד לטובתנו. יש המון יתרונות לגיל צעיר יותר, מראה העור הוא לא אחד מהם. אבל, אבל גדול ומשמעותי, כשעושים את הפעולות הנכונות, במקצועיות הנדרשת, כל אחת יכולה להראות טוב יותר ולא משנה בת כמה היא.

כשאנחנו נראות טוב, אנחנו מרגישות טוב, וכשאנחנו מרגישות טוב, אנחנו אפילו נראות עוד יותר טוב. מן גלגל קסמים שעובד דווקא לטובתנו.

 

כמה זמן מחזיק איפור קבוע?

אורך החיים של איפור קבוע השתנה בשנים האחרונות. למי שזוכרת, איפור קבוע, יכול היה להחזיק מעמד בממוצע, שלוש עד חמש שנים לכל טיפול, וזה שלוש עד חמש שנים של שגרת יופי יומיומית קלה!

אבל.. במשך השנים המומחים ראו, למדו והבינו שהפיגמנטים (הצבעים), אינם טהורים מספיק, עלולים לסכן וחובה להעביר תקנים אחרים, לשפר ולשדרג את הקיים ולבצע את התירון הנדרש ואמנם כך היה. מערכת רגולציה חדשה קמה וקבעה חוקים אחרים בעולם האיפור קבוע. ואז הפיגמנטים הפכו  תקניים ולא מסוכנים או מסכנים, את כל סגסוגות המתכות כמו נחושת הוצאו, מחטים חויבו להיות ממתכת אצילה. עולם חדש שאותו היה עלינו להפנים במהרה ולספק ללקוחות שרות בטוח ואמין.

ויש שוב אבל… אותם פיגמנטים טהורים ונקיים ממתכות אינם עמידים ומחזיקים מעמד על העור כבעבר. ולכן, נכון להיום המצב שונה מסוג עור אחד למשנהו.

אצל האחד מחזיר שנה, האחר שנתיים ויש כאלה שיותר וזה משתנה. בהתאם למצב הבריאותי של הלקוחה, סוג העור, לקיחת תרופות או לא, אפילו לקיחה בעבר, סגנון חיים כמו חוסר שתיה, או צריכת אלכוהול, שוחה הרבה ועוד ועוד משתנים ולכן לא ניתן להבטיח זמן. זה לא יהיה הוגן כלפי הלקוח/ה נקיטת זמן. זה המצב וזאת האמת לאישורה.

אך גם היום אותו זמן בו הלקוחה מסתובבת עם איפור קבוע, אם זה שנה או שנתיים ואפילו יותר… זהו זמן יקר של שגרת יופי יומיומית קלה ומהנה ועל זה לא נוותר.

מדוע אני שומעת לא פעם שאומרים כי איפור קבוע הוא רע? 

בעיות עם איפור קבוע יכולות לקרות . לפי דו"ח הצרכנים וגם על פי מנהל המזון והתרופות FDA, סיבוכים יכולים לכלול זיהום, תגובות אלרגיות וזה צריך להילקח בחשבון. כמו כל הליך שהוא הכי סטנדרטי ישנם סיכונים. בשמחה עלי לציין שבכל שנות עבודתי באיפור קבוע (25 שנים) פגשתי בשני מקרים (בארץ ובאירופה) של רגישות לאיפור קבוע כשמקרה אחד היה להליך עצמו ולא לפיגמנטים או למחטים… זה היה פתיר ולאחר 24 שעות נפתרה הבעיה ללא נזק. מקרה שני, רגישות לאלחוש ומרגע שהבחנו ברגישות החומר הוסר ונפתרה הבעיה. מעולם לא קרה (לי בכל אופן) שלא ניתן ליישם הליך של איפור קבוע ולמלא אחר משאלות ליבה וחלומה של כל לקוחה.

האם איפור קבוע כואב?

לדוגמה: עבודת שפתיים קבועה היא ההליך הכואב ביותר בגלל המיקום הרגיש אך שווה את המאמץ. החופש מחוסר צורך לתלות בשפתון בזמן פעילות גופנית, יציאה בפומבי ולכל זמן שבו זה עלול להיות טרחה, הופך את צבע השפתיים הקבוע לשירות נפלא שכדאי לקחת בחשבון. זה דורש יותר מיומנות מצד טכנאית האיפור קבוע. כנ"ל לגבי שאר המיקומים כמו גבות או איליינר.

כמו בכל נושא בחיים שלנו גם האיפור קבוע צבר תאוצה. מומחים ידעו לפתח ולדאוג לאותם פרטים בהליך שהיוו מטרד כמו כאב וחוסר נוחות ולהפוך אותו להליך ידידותי יותר, כך קרה עם המאלחשים שבדרך נכונה של אלחוש ניתן לבצע את ההליך ללא כאב כמעט לחלוטין. זה בהחלט חידוש שהיה שווה לאמץ והיום הפך את ההליך לכמעט נעים לביצוע ואותו חשש מכאב של הלקוחות נעלם.

האם איפור קבוע בטוח?

בידיו של אדם מיומן, ההליכים הם בדרך כלל בטוחים. אבל מערכת הרגולציה בעולם לא עמדו בקצב הצמיחה של תעשיית האיפור הקבוע, ויש הרבה אנשים לא מוסמכים שמחזיקים בידיהם מכשירים לא תקניים ומסוכנים או מחטים שאינן סטריליות. איפור קבוע נחשב למיקרו פיגמנטציה, בדומה ודי קרוב לקעקועים, זהו מקצוע רציני ובעל אחריות מרובה ויש ללמוד לעומק באופן רציני.

המערכת הרגולטיבית קבעה חוקים והם לפעמים נוקשים. על טכנאית האיפור קבוע ליישם את אותם חוקים. ברגע שזה הופך להרגת, זה מוטמע קבוע בהליך ביצוע האיפור בקליניקה ואז הסיכונים ממוזערים עד לאפס סכנות.

משטח נקי, מחט סטרילית חדשה, פיגמנטים תקניים, חיטוי באופן תדיר בזמן הביצוע ולאחרי, הוראות תחזוקה בבית לאחר האיפור. זה ועוד יכול להבטיח את הביצוע ולשלול סיכונים.

כמה עולה איפור קבוע?

כמה עולה איפור קבוע אתן שואלות? המחיר משתנה בהתאם לאזור אותו מבקשים לעשות, ברמת התיקון וההדגש, רמת המאפרת ועוד. אבל המחיר של קבלת איפור קבוע יכול להשתנות, אבל בממוצע, ניתן  לצפות לשלם לשני מפגשים: בין 2,500  ל 3,500  ש"ח תלוי ברמת מיומנותה וכישרונה של הטכנאית.

לעיתים גובים מחיר עבור מפגש אחד בלבד ואז זה נע בין 1,250-1,500 לכל טיפול. מפגש ייעוץ לרוב לא משלמים: זהו מפגש עם הלקוחה, לבדוק את רצונה, מאווייה, חלומה וההיתכנות של האיפור על עורה, בניית תוכנית עבודה ואז קביעת מחיר ומועד לטיפול ראשון.

לאחר שביצעתי איפור קבוע, איך משמרים?

שימור הוא אחד הפרמטרים החשובים. לחות קלה על האזור, אמבטיות ללא אדים, לא סאונה, כמה שפחות שהייה במים, כמו בריכה. אין להשתמש במוצרים שאינם מומלצים ע"י הטכנאית. אני יודעת שלפעמים חוקים אלה נוקשים מידי ולא כולן יכולות להתמיד. זה ידוע ונלקח בחשבון ע"י הטכנאית והלקוחה.

מיד לאחר ביצוע האיפור, כיצד משמרים ומתחזקים?

בשלושה ימים ראשונים יש ללחח את האזור בפדים ספוגי מים 5-6 פעמים ביום לפחות. אין לגעת בכל קרם באזור. פנים נקיים ולחות קלה. עור פתוח רגיש מאד ועלול להזדהם. לא לגעת עם אצבעות או ידיים לא נקיות. ליטול ידיים תכוף והישמר ממקומות מאובקים ומזהמים.

לאחר שלשה ימים מפסיקים עם הפדים ספוגי המים וממשיכים פעמיים ביום עם בפנטן פלוס (רק בפנטן פלוס ולא בפנטן משחה או בפנטן קרם) אין להשתמש במוצרים שאינם מומלצים ע"י הטכנאית, יש להישמע להוראות. לא יותר מדי משחה, בריכות, אמבטיות, אדים, פעילות גופנית כבדה, מקלחות ארוכות וכדומה.

כמה זמן לוקח הליך איליינר קבוע?

הטכניקה של ביצוע איליינר השתכללה עם השנים, ו(למרות מה שאולי שמעתם) הפכה לטיפול נוח. השירות יכול להימשך בין 45 דקות לשעה, והאזור מורדם כ-50 דקות עד שעה לפני הביצוע.

במקרים של איליינר עבה במיוחד, ההליך מתארך מן הסתם, ייתכנו יותר מפגשים ולא פעם אף עולה יותר. לכן קיים הייעוץ הראשוני בכי לתאם ציפיות.

מי רשאי לעבור הליך של איפור קבוע ומי לא?

לא מומלץ לילדים בגיל העשרה ורק עם חתימת הורים ניתן לבצע .
לא מומלץ לנשים בהריון או מניקות.
לא מומלץ לאנשים עם קוצב לב או בעיות לב חמורות.
לא מומלץ לאנשים עם זיהומים ו/או מחלות ויראליות.
לא מומלץ לאנשים הנוטלים כעת אנטיביוטיקה
לא מומלץ לאנשים עם לופוס.
לא מומלץ לאנשים שעברו השתלת איברים.

כל מקרה נבדק לגופו.

על הלקוחה חובה ליידע כל בנושא בריאותה ונטילת תרופות

האם העיניים מתנפחות לאחר איליינר קבוע?

כשההליך מבוצע ע"י טכנאי/ת מומחים, אין חשש לנפיחות או אדמומיות הנמשכת כמה ימים. לפעמים יש לצפות לנפיחות ואדמומיות מיד לאחר ההליך, זה נדיר אך קיים אבל בד"כ לאחר 20 דקות עד שעה הכול נרגע., מכיוון שהעור דק מאוד באזור זה (את מסיימת עם מראה כאילו ובכית). גירוד הוא גם נורמלי. משך הזמן שלוקח להחלים משתנה מאדם לאדם. במקרים נדירים הנפיחות תתפוגג תוך מספר שעות.

עד כמה איפור קבוע פופולרי?

איפור קבוע הפך פופולרי להפליא בעשר השנים האחרונות. למעשה זה הפך להיות כל כך פופולרי, אפילו מגזין ווג לא פעם פרסם מאמרים על זה. מכיוון שהוא כל כך נוח לתחזוקה, נשים עסוקות בכל תחומי החיים מקבלות איפור קבוע, כולל נשים מפורסמות רבות. כולן עסוקות, כולם ממהרות, הזמן מוגבל, חלקן עם בעיות סימטריה, חלקן עם נשירת גבות, חלקן אבדה הדינמיקה בשפתיים. איפור קבוע הפך להיות מאד פופולרי כי ההנאה משגרת חיים נוחה הפכה את האיפור קבוע למשהו מאד נדרש וכדאי.

האם איליינר קבוע זה קעקוע?

האם זה באמת קבוע? האם זה קעקוע? כל צורות האיפור הקבוע מסווגות מבחינה טכנית כקעקוע בביצוע, אך לא בתוצאה. קעקוע מגיע עמוק לרקמת השריר לכבה שאינה מתחלפת ואיפור קבוע הוא בשכבת העור העליונה, בשכבה המתחלפת ולכן לאט לאט חלה דהייה של הפיגמנט. איליינר בשונה משאר האזורים, שכבת הנקבוביות לא קיימת, בעיניים יש רק שתי שבות לעור ולא 3. איליינר נשאר על העור למשך שנים רבות, הצורך בחזרה נוספת היא רק משום שהפיגמנט דהה או ירד בדומיננטיות. לא כך בגבות או בשפתיים, שם יש צורך אחת לשנה עד שנתיים לתחזק. במילים אחרות, לגבי האם זה באמת קבוע, התשובה הקצרה היא ממש לא.

האם ניתן להסיר איפור קבוע?

אפשר להסיר קעקוע איפור קבוע באמצעות לייזר, או באמצעות תכשירים ייעודיים להסרה. לא פעם המיקום אינו מאפשר שימוש בלייזר כמו עיניים לדוגמה ואז רק תכשירים המיועדים להסרה בעיניים מתאפשרים. ניתוח הוא בדרך כלל אפשרות הרבה יותר קיצונית ונדירה. הטכנאי/ת שלך יעזרו לך לקבוע את הדרך הטובה ביותר להסרה.

אז למה לי איפור קבוע?

איפור קבוע מטפל בראש וראשונה בתסכול המצטבר משך שנים. נשים עם בעיות ראייה, עיוורות או שיש להן קטרקט עשויות להיות גם מועמדות טובות. … לנשים שאיבדו את שיערן בגלל כימותרפיה, גבות קבועות ואיליינר יכולים להחזיר את ההערכה העצמית ולבטל את הצורך במריחה חוזרת של גבות כל יום. השפתיים דקות יותר, הן אינן בשרניות יותר, אלמנט הגיל המכריע. השפתיים הדקות איתן נולדת אינן לרוחך. או ללכת לשחייה או לחדר כושר והאיפור נמחק ועוד ועוד… הוא פותר בעיות זמן בעידן של היום. אין כמו איפור קבוע! אין שני לו!

האם איליינר קבוע גורם לריסים לנשור?

בעבודה נכונה ומיומנת רמת הבטיחות היא גבוהה מאד. הפיגמנטים עשויים ממינרלים או פיגמנטים אורגניים ואין חשש. הסכנה הגדולה יותר היא במריחת איליינר או מסקרה מהפרפומריה, שם הנזק ודאי.

האם למיקרובליידינג יש תופעות לוואי?

תופעות הלוואי האפשריות של מיקרובליידינג

לעיתים יש נפיחות ואדמומיות שחולפת לאחר שעה או שעתיים במידה וזה נמשך יש להעיר את תשומת ליבה של הטכנאית שביצעה את העבודה, היא תנחה אותך.

חשוב לציין שעל עור שמן ועבה עם נקבוביות פעורות, מיקרובליידינג אינו יציב ופעמים לא נתפס וחלה דהייה של עד 80 % כבר לאחר שבוע.

מה עדיף מיקרובליידינג או קעקוע גבות?

אמנם מיקרובליידינג מדמה שיער, אבל לאו דווקא זה אומר שהניראות היא טבעית יותר.

הטכניקה המוצלחת ביותר היום, זו טכניקת הפודרה ופה הגבות ניראות טבעיות יותר, משחק של אור וצל בטונים של הפיגמנט נותן מראה תלת ממדי. זו הטכניקה המועדפת, הנוחה, מתאימה לכל סוג עור, בכל גיל היציבה ביותר.

האם אני אפשרי להתאפר מיד אחרי איליינר קבוע?

ניתן לחזור לשגרת איפור רגילה בעיניים לאחר שבוע ימים (מומלץ)

למה האיליינר הקבוע שלי נעלם במהירות?

לעיתים זה נובע מעבודה אינטנסיבית מידי, עור דק מאד או עבה מאד, ייתכן שנובע מחמצון הפיגמנט ואדמומיות העור. לאחר שלושה עד ארבעה ימים, הצבע יהפוך לבהיר יותר כאשר האפידרמיס נושר והעור מחלים מעל הפיגמנט. במהלך הזמן הזה נראה שהצבע נעלם מכיוון שהעור אטום בזמן הריפוי הזה. מאוחר יותר הפיגמנט  ייחשף או לאחר טיפול נוסף הכול יסתדר. זה קורה.

מה לא לעשות אחרי איפור קבוע?

יש להשתמש בציפית נקייה בזמן השינה

לא לקלף, לתת לעור להתקלף לבד …

ללא טיפולי פנים, בוטוקס, טיפולים כימיים או כל טיפול פנים אחר למשך 4 שבועות.

להימנע מפעילות גופנית אינטנסיבית ומיוזעת למשך שבוע.

להימנע מחשיפה ישירה לשמש או משיזוף במשך 4 שבועות לאחר ההליך.

כמה זמן לוקח לאיפור קבוע להחלים?

תהליך הריפוי אורך בין 21 – ימים. פגישות טאצ'-אפ מומלצות לאחר 21 יום ואפילו קצת יותר.

באיזו תדירות צריך לבצע תחזוקה?

אני ממליצה לבצע תיקון או תחזוקה כל שנתיים על מנת לראות את התוצאות הטובות ביותר של האיפור קבוע. לפעמים ניתן להתחיל להבחין שהצבע דוהה תוך שנה, בדרך כלל בין 2-3 שנים. עם זאת, אצל כל אדם מחזיק את הפיגמנט בצורה שונה.

מה זה גבות אומברה או פודרה?

הצללת Ombré היא טכניקת עיצוב גבות חצי קבועה המשתמשת במכשיר לאיפור קבוע ומחטים מיוחדות ואחרות משאר המחטים כדי להכניס נקודות דקות במיוחד של פיגמנט לתוך העור, ויוצרות מראה עיפרון גבות בגוון רך מאד, המראה מעושן. … הצללת Ombré או פודרה למעשה מפנקת אותך שנה עד שלוש שנים עם תחזוקה נמוכה לגבות שלך.

האם חלה התקדמות באיפור קבוע מלפני 10 שנים? האם יש חידושים?

בהחלט חלה התקדמות בשנים האחרונות ולטובה, חידוש בטוח וחסר סכנות.

בעבר הוחדרו פיגמנטים על בסיס תחמוצת ברזל, הפיגמנט יכול היה להשתנות וזה מה שקרה בפועל, עם  הזמן חל שינוי בגוון לצבע ירוק או אדמדם, תלוי בסוג הפיגמנט מול גוון העור ותגובת העור לאותו פיגמנט.

הפיגמנטים על בסיס תחמוצת הברזל נודדים במהלך ה MRI משום שהפיגמנט מכילים מתכת. המתכת נמשכת למגנט במכשיר ה MRI וכך הרחיבה את האיפור. פיגמנט על בסיס תחמוצת ברזל היה יכול להיבקע במפגש עם לייזר, ונוצרו צלקות (מידי פעם).

לצערנו, זה מה שהיה אז ועם זה עבדו כל העולם, לא היה משהו אחר.

למרבה המזל, הפיגמנטים התקדמו מאוד בשנים האחרונות. כעת מייצרים פיגמנטים במיוחד עבור תעשיית האיפור הקבוע ובמיוחד לפנים. העור בפנים שונה מאוד משאר הגוף, השילוב של התקדמות בפיגמנטים ותהליך הדהייה מאפשר פתרון קוסמטי יפהפה שלא פשוט ידהה אלא ניתן לשינוי ככל שחולפות השנים".

אנחנו כאן ועכשיו, הפיגמנטים היום מורכבים על בסיס מינרלי או אורגני ומורכבים תחת בקרה מוקפדת. כך שעד החידוש הבא באם יגיע, אנחנו יכולים לבצע את האיפור בבטחה ולהנות משגרה יומית כיפית.

ניתן לבצע איפור קבוע וגם איפור קבוע למחצה על כל גווני וסוגי העור, שכן למטפלת/טכנאית יהיה מערך של פיגמנטים שיתאימו לגוון העור ולהעדפות הצבע של כל לקוח/ה.

להצלחה מקסימלית, לשימור ארוך וממה להיזהר

הצלחת התוצאות מותנית מאוד בכך שיש טכנאית מיומנת. בעלת מקצוע מנוסה במיוחד לשכבת הגיל של הלקוחה, תדע טוב יותר לקרוא את העור, להבין עד כמה הוא מאתגר ולפעול בהתאם.

אם מדובר בתהליך ידני, כמו מיקרובליידינג, אם זה לא נעשה כראוי, זה יכול לפגוע בשורש זקיק השערה עם הלהב. יישום לא נכון על ידי טכנאית לא מיומן בכל אחת מהשיטות, עלול לגרום להצטלקות ולתוצאות לא רצויות למראה שיכול להיות שנתקע איתו.

במונחים של אורך החיים של האיפור הקבוע, או איפור קבוע למחצה, כמו מיקרובליידינג ואיפור שפתיים שפתיים, דוהה תוך כשישה חודשים עד שנה וחצי או שנתיים , ואיפור קבוע כמו איליינר וגבות פודרה/אומברה יכול להחזיק מעמד בין 1.5 שנים עד שנתיים ויותר עם טיפול נאות וסוג עור נכון".

בנוסף, ניתן לשמר את אורך החיים של האיפור הקבוע על ידי מזעור חשיפה לשמש ומוצרים מסוימים כמו פילינג חומצות באזור האיפור. מכיוון שהשמש תדהה את הפיגמנטים הרבה יותר מהר.

יש להימנע מאור שמש ישיר על כל איפור קבוע, יש להגן על האיפור במריחת מסנני קרינה/מקדמי הגנה בשכבה עודפת. כל שימוש בחומצה ידהה את העבודה מהר יותר.

כל טיפול שעושים לעור כמו לייזר, פילינג כימי ושעווה צריך להתרחק מהאזור האיפור.

האם חלה התקדמות באיפור קבוע מלפני 10 שנים? האם יש חידושים?

בהחלט חלה התקדמות בשנים האחרונות ולטובה, חידוש בטוח וחסר סכנות.

בעבר הוחדרו פיגמנטים על בסיס תחמוצת ברזל, הפיגמנט יכול היה להשתנות וזה מה שקרה בפועל, עם  הזמן חל שינוי בגוון לצבע ירוק או אדמדם, תלוי בסוג הפיגמנט מול גוון העור ותגובת העור לאותו פיגמנט.

הפיגמנטים על בסיס תחמוצת הברזל נודדים במהלך ה MRI משום שהפיגמנט מכילים מתכת. המתכת נמשכת למגנט במכשיר ה MRI וכך הרחיבה את האיפור. פיגמנט על בסיס תחמוצת ברזל היה יכול להיבקע במפגש עם לייזר, ונוצרו צלקות (מידי פעם).

לצערנו, זה מה שהיה אז ועם זה עבדו כל העולם, לא היה משהו אחר.

למרבה המזל, הפיגמנטים התקדמו מאוד בשנים האחרונות. כעת מייצרים פיגמנטים במיוחד עבור תעשיית האיפור הקבוע ובמיוחד לפנים. העור בפנים שונה מאוד משאר הגוף, השילוב של התקדמות בפיגמנטים ותהליך הדהייה מאפשר פתרון קוסמטי יפהפה שלא פשוט ידהה אלא ניתן לשינוי ככל שחולפות השנים".

אנחנו כאן ועכשיו, הפיגמנטים היום מורכבים על בסיס מינרלי או אורגני ומורכבים תחת בקרה מוקפדת. כך שעד החידוש הבא באם יגיע, אנחנו יכולים לבצע את האיפור בבטחה ולהנות משגרה יומית כיפית.

ניתן לבצע איפור קבוע וגם איפור קבוע למחצה על כל גווני וסוגי העור, שכן למטפלת/טכנאית יהיה מערך של פיגמנטים שיתאימו לגוון העור ולהעדפות הצבע של כל לקוח/ה.

להצלחה מקסימלית, לשימור ארוך וממה להיזהר

הצלחת התוצאות מותנית מאוד בכך שיש טכנאית מיומנת. בעלת מקצוע מנוסה במיוחד לשכבת הגיל של הלקוחה, תדע טוב יותר לקרוא את העור, להבין עד כמה הוא מאתגר ולפעול בהתאם.

אם מדובר בתהליך ידני, כמו מיקרובליידינג, אם זה לא נעשה כראוי, זה יכול לפגוע בשורש זקיק השערה עם הלהב. יישום לא נכון על ידי טכנאית לא מיומן בכל אחת מהשיטות, עלול לגרום להצטלקות ולתוצאות לא רצויות למראה שיכול להיות שנתקע איתו.

במונחים של אורך החיים של האיפור הקבוע, או איפור קבוע למחצה, כמו מיקרובליידינג ואיפור שפתיים שפתיים, דוהה תוך כשישה חודשים עד שנה וחצי או שנתיים , ואיפור קבוע כמו איליינר וגבות פודרה/אומברה יכול להחזיק מעמד בין 1.5 שנים עד שנתיים ויותר עם טיפול נאות וסוג עור נכון".

בנוסף, ניתן לשמר את אורך החיים של האיפור הקבוע על ידי מזעור חשיפה לשמש ומוצרים מסוימים כמו פילינג חומצות באזור האיפור. מכיוון שהשמש תדהה את הפיגמנטים הרבה יותר מהר.

יש להימנע מאור שמש ישיר על כל איפור קבוע, יש להגן על האיפור במריחת מסנני קרינה/מקדמי הגנה בשכבה עודפת. כל שימוש בחומצה ידהה את העבודה מהר יותר.

כל טיפול שעושים לעור כמו לייזר, פילינג כימי ושעווה צריך להתרחק מהאזור האיפור.

איפור קבוע נקרא גם מיקרו פיגמנטציה. כולם צורות של קעקוע קוסמטי, אבל יש הבדל גדול בין טיפול זה, לבין קעקועי גוף מסורתיים. טיפולי איפור קבוע מבוצעים באמצעות מכונה דיגיטלית המחדירה פיגמנטים היפו אלרגניים לשכבה העליונה של העור. במהלך הטיפול מושכים קווים עדינים שנראים כמו שערות וניתן לשזור אותן לתוך השערות הטבעיות שלכן בכדי להחזיר לכן את המראה של גבה טבעית מלאה. בנוסף ניתן ליצור גבה שלמה באמצעות טכניקת הפאודר האלגנטית והעדינה. קעקוע מסורתי נכנס הרבה יותר עמוק – ממש לשכבת השריר ועושים שימוש בפיגמנטים שונים – דיו לקעקוע אינו מתאים לעור הרגיש של תווי הפנים ונאסר לשימוש. פיגמנטים של איפור קבוע עשויים מחומר מינרלי ואורגני ומיועדים להישאר לאורך זמן, הם ישרדו בין 12-18 חודשים, שלאחריהם ניתן לשפר את האיפור הקבוע בטיפול תחזוקה הנקראת חיזוק צבע או ריענון צבע, צורה והגדרה . איפור גבות קבוע יעזור למסגר את פניכן ותחזיר את היופי הטבעי שלכם.

מי צריך איפור קבוע?

הסיבה הנפוצה ביותר לכך שאנשים ובמיוחד נשים מחליטים לעשות איפור קבוע, היא מריטה מרובה ומתמשכת של הגבות במהלך שנות העשרה ותחילת שנות ה- 20 או רצון להבליט שפתיים בפיגמנט. ככל שעובר הזמן, עלול להתרחש דילול טבעי נוסף, מה שאומר שעד גיל 25 ייתכן שיהיה צורך לאפר את הגבות שלכם. איפור עיפרון יכול להימשך בממוצע 20 דקות ביום, כל יום, ואפילו עם גבות באיפור עיפרון מושלם, הבלאי של שגרת היום, עלול לגרום לכתמים ומריחות. נשים נמצאות בלחץ מתמיד להיראות טוב כל היום, ואיפור קבוע מספק חלופה לבדיקה או תיקון מתמידים. איפור קבוע פירושו לא עוד גבות כתומות או איליינר רגע לפני אותה פגישה בלתי צפויה עם הבוס שלכם. בנוסף ישנם חולי סרטן המשתמשים באיפור קבוע במהלך תהליך השיקום מטיפולים כימותרפיים.

אתי וולף – הכתובת שלכם לאיפור קבוע לגבות

במרכז היופי של אתי וולף, אנו דואגים לספק את המעטפת המושלמת של איפור קבוע לקהל לקוחותינו. בקליניקה של אתי וולף ניתן למצוא מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים, מותאמים אישית לצרכים שלכם במכשור המתקדם ביותר ובטכנולוגיות עתירות יידע.
כל זאת על מנת לספק לקהל לקוחותינו את השירות הקוסמטי הטוב ביותר, ברמה הגבוה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר בשוק. אל תהססו, צרו קשר כבר היום ואתי וולף מבטיחה לכם חוויה קוסמטית ללא מתחרים. שתחזיר את החיוניות למראה החיצוני.

יתכן ויש לכן ידיים לא יציבות או ראייה לקויה שמקשה עליכן להתאפר, יתכן ואתן סובלות מגבות בהירות מידי, אולי יש לכן סיבות רפואיות שמאלץ אתכן להוסיף פיגמנט לאזורים מסוימים בגופכן, יתכן  ואתן מנהלות אורח חיים עמוס עם מעט זמן להתאפר, או שאתן לא יכולות למצוא איפור יציב שמחזיק מספיק זמן על העור שלכן. אולי נזילות האיפור בחדר כושר, בקיץ או בבריכה משגע אתכן. אם אחד מאלה נכון, אולי כדאי לכן לשקול ולבדוק את הנושא של איפור קבוע כפתרון. אבל אתן בוודאי תוהות  איך זה עובד, או אם איפור קבוע הוא בכלל בטוח, כדאי לכן בהחלט להתייעץ עם מומחה בתחום. טיפולים מסוג זה מומלץ לבצע אצל אנשי מקצוע המומחים בתחומם, בעלי וותק ויכולת הוכחה למקצועיותם.

איך עובד איפור קבוע לגבות?

איפור קבוע, הנקרא גם מיקרו פיגמנטציה, נעשה באמצעות עט חשמלית הטבולה בפיגמנט טבעי ובאמצעותה מציירים מראה של איפור. הטיפול יכול לחקות איליינר או שפתון, או שהוא יכול להכהות וליצור מראה של גבות עבות יותר, מדויקות יותר, מלאות יותר, מורמות יותר. זה גם יכול להסוות צלקות ולעזור לטפל במראה של קו שיער לא אחיד. השימוש במכשיר נעשה במקצועיות באזור הגבות ומספק לכן את המראה החיוני שיעלה לכן את הביטחון העצמי, בו זמנית שהוא חוסך לכן זמן יקר באיפור יום יומי.

עבור מי מיועד הטיפול

טיפול איפור קבוע לגבות, מיועד לכל מי שמעוניין/נת  בחיזוק נראות הגבות ורבים מאלו שמבקשים אותו סובלים/לות לעיתים ממחלות שונות הגורמות לדילול גבות, למי שסובל/ת מגבות דלילות או בהירות מידי , וזה יכול לעזור להן להיראות במיטבן תוך הימנעות מהאתגרים הפיזיים של מריחת איפור. הטיפול יכול להציע אופציה למי שיש לו אלרגיות לאיפור מסורתי. איפור קבוע לגבות גם מציע פתרון קוסמטי למטופלים החווים מצבים רפואיים מסוימים כדי להחזיר את העור לפיגמנט המקורי והטבעי, כמו לאחר ניתוח חזה או נשירת שיער עקב טיפולים כימותרפיים.

אתי וולף מרכז לאיפור קבוע לגבות

מומלץ לפנות אל אנשי מקצוע בתחום, שמבינים בכל נושא הפיגמנטציה ועבודה עם עור רגיש. בקליניקה של אתי וולף תזכו לטיפול הטוב ביותר של איפור קבוע לגבות. כל זאת במחיר המשתלם ביותר ובליווי תודעת שירות ללא מתחרים.

Know your
תכנים שיעניינו אותך
הצערת העור
כיצד לחץ משפיע על עור הפנים שלנו?
טיפול פיגמנטציה לנשים וגברים
איך עושים טיפול פנים טוב ויעיל?
לייעוץ והתאמת טיפול מתאים, מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: