איפור קבוע – השיטות והטכניקות

מהן השיטות והטכניקות השונות באיפור קבוע?

הליך האיפור הקבוע הפך להיות פופולרי בעולם, היידע היום מקיף ומעמיק וכולל מספר טכניקות ושיטות שונות.

לכל טכניקה יש את ההיבטים הייחודיים משלה. לכן, חשוב להגיע לייעוץ וביצוע אצל בעל מקצוע, אחראי ומיומן שיוכל להתאים לסוג העור ומצב האזור המדובר.

ייעוץ ראשוני עם מומחה (בעל מקצוע מיומן) חשוב בכדי לעזור לך להחליט איזה מהטכניקות מתאימה יותר לצרכים ולתכונות האישיות שלך. לקבל מושג טוב יותר של האפשרויות.

אז מה הן אותן טכניקות?

מכשיר "רוטרי" – מכונת העט הסיבובית.
מופעלת ע"י מנוע רוטרי ולא סלילים אלקטרומגנטיים, דיגיטלי, מדויק וממוחשב. מנוע זעיר עוצמתי עם יכולות חשובות לביצוע הטכניקות החדשות כמו יכולת ביצוע הצללות והדמיית הטבעי.

מיקרובליידינג – פועלת ידנית וללא מערכת חשמלית או ממונעת.
שיטה ידנית זו עם יכולות מדהימות לביצוע עבודה אומנותית. אך זו טכניקה השמורה לבעלי מקצוע ותיקים ומיומנים עם שנות עבודה מרובות. זהו מוט המכיל מספר מחטים בצמוד אחת לשנייה ויוצרים ביצועים כמו לתער.

 זו טכניקה קשה המלווה בפציעות עמוקות בעור (לבלתי מיומנים) וכאבים עזים. שיטה זו עתיקה ומבוססת בעיקר על טכניקות קעקוע מסורתיות. יעילה לאנשים שאינם סובלים את רעש וזמזום המנוע של המכשיר.

טכניקה שקמה לתחיה בשנתיים האחרונות והמיומנות בטכניקה משויכת לאמנים בעלי שם עולמי והם אינם רבים במספר. זהו טרנד עכשווי שאינו מגיע עדיין לפופולריות ולתפוצה שעולה על טכניקת המכשיר המנועי.

טכניקות לביצוע הגבות

טכניקת הבלוק – הוותיקה מבין כולן, ישנה ואינה הולמת את אומנויות העידן החדש.
מבוצע ע"י מילוי מסיבי של פיגמנט באזור הגבות. התוצאה היא מראה קשה ולא מעודן. אינו מומלץ.
החיסרון: מראה קשה וכהה, דהייה לא אחידה, חסר טעם ועידון

עיצוב גבות בשיטת השערה – טכניקה של העשור האחרון, יפהפייה, מדמה ומחקה את המראה הטבעי. מבוצע ע"י מחט דקה במיוחד, שרטוט הגבות והחדרה הפיגמנט ע"י יצירת קווים דמויי שערה.
התוצאה יפה וטבעית שאין שני לה

החיסרון:
1. רזולוציה נמוכה של פיגמנט בעור ובהעדר פיגמנט, הביצוע דוהה מהר יחסית.
2. טכניקת השערה אינה מתאימה למטופלות/ים עם עור עבה ושמן עם נקבוביות פעורות. הפיגמנט שוקע ונעלם. הפיגמנט שוקע ומתפשט בתוך העור מה שיוצר מראה מריחה.

טכניקת האבקה – שמספר שמות ניתנו לטכניקה האלגנטית והמעודנת הזו.
"פרינסספאודר"/"אומברה"/"פודרה" ומי יודע אולי בקרוב נפגוש בעוד שמות.
טכניקה הכוללת מילוי או עיבוי של שטחים עם גוונים משתנים בהדרגה, מרוך של פיגמנט למרוכז יותר ובשקיפות משתנה.
טכניקת האבקה היא הטובה ביותר היום ומתאימה לכולם. מעולה לעיצוב גבות שנפלו, או להשלמת שיער חסר, לכהות עור ובהירות, לכולם/ן ולכל מקרה ומצב!
מבוצעת ע"י מכשיר מהיר ועוצמתי עם מחט אפקטים המיועדת להצללות ולעבודה מהירה ושטוחה. טכניקת הרעדת הפיגמנט והחדרתו בתפזורת כמו פודרה או פיזור אבקה. טכניקה אומנותית, עדינה ומרחפת, מהירה ומדויקת מאד.
התוצאה: מראה טבעי ועדין מאד, מעושן ואלגנטי. מושכת מבט מסקרן. טכניקה מלטפת.
מומלצת ביותר.

טכניקת הפודרה (אומברה, פרינסס) לא סתם נקראת הטכניקה המלטפת – זו שיטה ייחודית עם מראה רך ומיועדת לחסרות שיער בגבה, או ביצוע דהוי ולמעשה כמעט לכל מקרה. זו טכניקת הצללה במראה מעושן ואלגנטי. טכניקה הדורשת מיומנות וכישרון יצירתי ואומנותי.

הגבות ניראות טבעיות, ניתן לשלב את הטכניקה הזו ביחד עם טכניקת השערה. אנחנו יוצרים הצללה שהופכת לרקע שקוף לטכניקת השערה.
העבודה מתבצעת ע"י מחט אפקטים היוצרת מראה הצללה טבעי ורך.
הטמעת פיגמנט בשכבות שיוצרות מראה של פודרה או אבק מה שמעניק למראה מימד ועומק.

טכניקה, עדינה, מבריקה ומדויקת.
היעילות וההצלחה בטכניקות השונות, יהיו תלויות לא רק ע"י עיצוב נכון, אלא על ההכשרה, הניסיון, הוותק וכישרון טבעי של אומנית האיפור המבצעת.
יש לבחור בבעלת מקצוע מוסמכת שעברה את ההכשרה הנכונה ועשירה בניסיון.

בסופו של דבר, המטרה היא ליצור גבות, אייליינר ושפתיים מושלמים שנראים לא רק טבעיים, אלא משפרים את המראה, עוזרים לאיכות חיים ללא עבדות מיותרת ואיבוד זמן בשרטוטים כל בוקר. לתת להרגיש בטוחה בסגנון החיים שלך.

קרא עוד:   איך לשמור על עור הפנים?  –  המרדף אחרי הפיגמנט הנכון

 

 

אתי וולף – טיפולי יופי ואסתטיקה

איפור קבוע

אנטי אייגינג

טיפול פנים

הסרת שיער

איפור קבוע בטכניקת הפודרה היא טכניקת איפור חצי קבועה, המיועדת ליצור גבות עם אפקט פודרה רכה, אלגנטית ועדינה מאד הדומה מאוד לאיפור פודרה. אפקט האבקה נעשה בטכניקת הצללה באמצעות מכשיר איפור קבוע דיגיטלי, ומספק לכן גבות מאופרות בפודרה שלא תצטרכו לתחזק פעמיים ביום.

איך זה עובד?

הקוסמטיקאיות משתמשות במחט קטנה טבולה בפיגמנט ומחדירה לתוך העור בתנועת יד מהירה, וכתוצאה מכך נוצר אפקט מפוקסל של איפור פודרה. על מנת להוסיף צפיפות, הקוסמטיקאית יכולה לחזק את שכבת הפודרה שוב ושוב, שייראה כאילו שהגבה אופרה לפני מספר דקות. האומנות בהצללה היא לשלב את הפיקסלים בצורה מושלמת מבלי לגרום למראה צפוף וכהה יותר משיער הגבות הטבעי שלכם.

ההבדל בין גבות בשיטת פודרה למיקרו בליידינג

ישנם שלושה הבדלים עיקריים בין פודרה למיקרו בליידינג.

* איך הפיגמנט מושתל בעור.

* מראה כללי של התוצאה המוגמרת.

* קבוע לעומת חצי קבוע.

איפור קבוע בטכניקת הפודרה דורשת פחות טאצ'-אפים (תיקונים) מאשר מיקרו בליידינג. גבות בשיטת פודרה, הן בחירה מצוינת עבור כל סוגי העור, במיוחד עבור אנשים עם עור שמן. במיקרו בליידינג משתמשים באמצעים כדי להשתיל פיגמנט בעור וזה דורש מספר מפגשי מגע כדי להשיג את האפקט הרצוי. ‏

עובדות על אבקת גבות

ישנם מספר נקודות חשובות או יתרונות הנלווים לבחירת טיפול בשיטת פודרה לגבות:

  • מספקות לכם מראה רך שמתאים למראה יוקרתי.
  • נהדר עבור כל סוגי העור.
  • מתאים לאנשים שסובלים מנשירת שיער / ללא שיער.
  • נהדר עבור כיסוי או תיקונים של תיקון איפור.
  • תחזוקה נמוכה קבוע.
  • ללא צלקות.
  • מתאים לכל סוגי העור בכל גיל במיוחד לגיל הבוגר

למי זה מתאים

לכל מי שסובל ממראה גבות חיוור, עבור לקוחות שמציירות על הגבות שלהן כל יום, אבקת פודרה לגבות יכולה להיות פתרון מדהים ויפה. זוהי גם אלטרנטיבה מצוינת עבור לקוחות שאינן מועמדות טובות למיקרו בליידינג או גבות משולבות, מכיוון שהעור שלהן שומני מדי שכן הצללה מתאימה לכל סוג עור.

פנו אל המומחים

אתי וולף היא אשת מקצוע מומחית בתחומה. היא מזמינה אתכם ליצור קשר כבר היום ולשמוע מהנציגים שלנו אודות הסגולות של טיפול לגבות בשיטת פודרה באיכות הגבוה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר.

אתי וולף קוסמטיקאית מקצועית
אתי וולף קוסמטיקאית מקצועית
תוכן עניינים