טיפול שורש לשערה

 

כולנו מתמודדות במידה זו או אחרת עם שיער שצומח במקומות שונים בגוף, ואיך לומר? הוא לא בדיוק מוסיף מהי באמת הדרך הבטוחה והטובה ביותר לעשות זאת: שעווה, גילוח, מכשירים שונים ומשונים, לייזר, אינפרא למראה אסתטי וסקסי. 

אין ספור השיטות להפטרות מהשיער הזה לפעמים מעוררות בלבול וחוסר יכולת להחליט וכו' וכו'…. לכל שיטה יתרונות וחסרונות וכשחסר ידע, באמת קשה להחליט מה לעשות, במיוחד כאשר שומעים אין ספור סיפורים על תופעות לוואי, כוויות וכתמים שנגרמים כתוצאה מטיפול רשלני או משימוש בציוד מיושן ולא בטיחותי.

 לאורך דורות רבים, נושא ההיפטרות משיער מיותר הפך לעיסוק שגוזל די הרבה זמן בחיי נשים רבות ולעיתים גם מטריד וכואב. אף אחת מאיתנו לא ממש אוהבת להתעסק עם שעוות, גילוחים ושאר הטכניקות הדומות. מאז שנכנסה לשימוש טכנולוגיית הסרת השיער באמצעות אנרגיית קרן אור, שפע המכשירים והתחרות הפרועה רק הוסיפה לבלבול ולחשש. אני גאה להציג בפנייך את הטכנולוגיה ששמה קץ לבלבול.

כבר שנים רבות ידוע כי הדרך היעילה והבטוחה ביותר להסרת שיער היא על ידיIPL , אולם גם בתחום הזה יש חדשות: נוספו מכשירים באורכי גל שונים, מה שמאפשר התאמה מרבית של הטיפול לרוב סוגי העור והשיער. 

הסרת שיער היום היא דבר הרבה יותר ידידותי בעבר, היום זהו טיפול נוח ונינוח. לכן, ניתן להבחין בגידול מתמיד של מספר המטופלים. נישה חדשה הופיעה בעקבות כך והגברים הפכו לחלק בלתי נפרד בטיפולי הסרות השיער.    

יותר ויותר קליניקות מקבלות היום לטיפול ילדים וילדות הסובלים משיעור יתר. חשוב שהטיפול יתבצע אצל מומחים בתחום. אין איסור ואין סכנה לטפל בילדים, הסיבה לחשש נעוצה אך ורק משום גילם הצעיר כשהתהליך ההתפתחותי עדיין לפניהם. הרבה הורים היום דואגים לילדיהם וחוששים שהילד יעמוד ללעג בקרב חבריו על היותו או היותה שעירים יותר מהאחרים. רק בגלל האלמנט הפסיכולוגי ומניעת הפגיעה הנפשית מביאים את הילדים לטיפול.

 

 

 

 

 

 

 

אתי וולף – טיפולי יופי ואסתטיקה

איפור קבוע

אנטי אייגינג

טיפול פנים

הסרת שיער

אתי וולף קוסמטיקאית מקצועית
אתי וולף קוסמטיקאית מקצועית
תוכן עניינים