מזו רולר

 

אנחנו יודעים שפילינג לסוגיו השונים, הוא אחד השיטות המקובלות היום לעידוד חידוש קולגן ואלסטין, אנחנו מצליחים להשיג את הגמישות הרצויה בעור בעזרת הפילינג, אנחנו מצליחים להעלים קמטוטים עדינים, ובעיקר מצליחים למנוע הזדקנות העור. מה שנקרא אנטי אייג'ינג.

 אבל…
במאמר הזה לא אתייחס ליעילותו של הפילינג ותרומתו לטיפול בקמטים וחידוש העור.

הפעם …
מה שנקרא אני אתקוף מכיוון אחר, על עוד שיטה או עוד טכניקה בה ניתן להילחם, למגר, להמעיט, ולמנוע את הקמטים.במאמר הבא אתייחס אך ורק להעלמת קמטים וקמטוטים בטכניקה מיוחדת הנקראת "מזו רולר" לדורותיה. ומה הכוונה. אסקר את תחילתו של העידן בו הגיח המזורולר  לשולחן הטיפולים של הקוסמטיקה המתקדמת, החידושים שלאחריו ועד למה שנכון והכי אפקטיבי היום.

 אז בואו איתי וביחד נלך שלב שלב. החידושים מפתיעים והתוצאות לא להאמין.

 חידוש דור ראשון
עם החידושים האחרונים בשנתיים האחרונות התווסף הרולר, שלרוב ידוע גם כמזו רולר שם פטנט של חברת היקארי, המטפל בשיטת המזותרפיה בעזרת הרולר, אותה גלגלת מחטים שבעזרתה מחדירים את הוויטמינים או קוקטייל הוויטמינים המיוחד שמורכב ממספר מרכיבים שהם על בסיס חומצה היאלורונית, כל קבוצת וויטמיני ה-B , חומצות אמינו/ביופפטיד/חלבונים ומינרלים כמובן. כל זה בכדי לספק לעור את החוסרים שהיו בעבר, בגיל צעיר יותר, ובכך הצערת העור וחידוש העור נעשת בצורה הטובה ביותר.

איך מתבצע הטיפול במזו רולר?
הטיפול מתחיל בהרדמת האזור המיועד לטיפול, המטפלת, לרוב תאלחש את המקום באמצעות משחת הרדמה, לאחר מכן העור ינוקה ויעבור חיטוי לאחריו ימרח "הקוקטייל" על העור (לא מחויב) . המתנה של מספר דקות ואז נכנסים לפעולה, המטפלת עוברת עם הגלגלת על אזור הטיפול ומנקבת מאות פעמים בשטחים קטנים את העור ומחדירה את "הקוקטייל" לשכבות העמוקות של העור ע"י יצירת "תעלות זעירות" לחדירה עמוקה ככל שניתן לקבלת אפקט אופטימאלי של הטיפול, בסיום ההליך שנמשך מספר דקות, מנוקה שוב אזור הטיפול. מומלץ לבצע כשלושה עד שישה טיפולים אחת למספר שבועות וזאת בהתאם לאופי הטיפול ובהתאם ללקוח המועמד לטיפולים.

חידוש דור שני

לא עבר זמן והופיעה הגלגלת במתכונת חשמלית, על סוללה או מחובר לחשמל, מהיר יותר ומדיוק יותר,  עם אפשרויות החדרה יעילות יותר. רגישות תגובתית נמוכה יותר לעור.

וגם כאן כמו בכל טיפול קוסמטי עלולות להופיע תופעות לוואי, בטיפול עם הרולר תופעות אלו מזעריות מאד, אודם קל ונפיחות עלולה להופיע וחולפת כבר ביום הטיפול.

חידוש דור שלישי

מכשיר חשמלי
מהיר יותר ויעיל יותר מהקודמים. כיסוי שטח פעילות גדול ורחב יותר בפנים, עם יכולות טיפול בעומק העור, חוצה את השכבה העליונה (האפידרמיס) חוצה את השנייה (הדרמיס) ובמקרים רפואיים נושק לשכבה השלישית (ההיפודרמיס). מתוך כוונה לגעת ולגרות את הפיברובלסטים שהם יצרני האלסטין והקולגן ולבנות ולחדש רקמה קולגנית מסוג 1 חדשה ומוצקה יותר.

בטיפול זה ניתן לצפות מספר ימים פעילות בעור, ישנם סימנים נלווים שע"י מייק אפ ניתן לכיסוי.

כיצד מתבצע הטיפול?
הטיפול מתבצע בדיוק כמו הרולר, ללא שינוי, רק מהיר יותר ועוצמתי יותר. ובפחות מעברים ועם אותן תוצאות.


החידוש האחרון
כאן למעשה אנחנו מדברים על ה"מרצדס" שבטיפולים "המתקנים"

הוא למעשה עושה את אותו שימוש במחטים, אך עם פעילות גלי רדיו ישירות לעומק הקמט או לאזור המטופל. זהו מכשיר חשמלי וממוחשב העושה שימוש של חימום רקמות עמוק בעזרת גלי רדיו, היעיל ביותר היום לחידוש רקמות, העלמה וסגירת קמטים. אנרגיית גלי הרדיו משתמשת בזרם חשמלי מתחלף בעל תדירות גבוהה המועבר לתוך הרקמות, ויוצר התכווצות הרקמות בשל החימום.

גלי הרדיו מתפזרים בעור וחודרים לעומק הרקמות ואינם נספגים במלנין או בהמוגלובין, לכן ניתן לבצע טיפול זה גם לבעלי עור כהה.

זהו הטיפול יחידי היום בעולם המסוגל לטפל בקמטים ובקמטוטים ולהעלימם אם לא מיידית, מקסימום בשלשה טיפולים.

זהו טיפול עם תוצאות נצפות מהירות מאד וכבר מיד לאחר הטיפול הראשון.

למהירות הזו יש מחיר קטן, הטיפול מלווה בסימנים למשך מספר ימים, כמו שריטות קלות על הפנים ומאד אינדיווידואלי 
לכל מטופל/ת, אבל התוצאות הן מידיות ומיוחדות. אין מכשיר אחר בעולם או הזרקה שיכולה לבצע טיפול עם תוצאות דומות.

טיפולים שעלולים לעניין אותך:

אנטי אייג'ינג

 

מזו רולרמזו רולר

אתי וולף – טיפולי יופי ואסתטיקה

איפור קבוע

אנטי אייגינג

טיפול פנים

הסרת שיער

אתי וולף קוסמטיקאית מקצועית
אתי וולף קוסמטיקאית מקצועית
תוכן עניינים