הסרת שיער לגבר

Feel free

בא לשכונה בחור חדש

 

בא לשכונה בחור חדש – הסרת שיער לגברים!

הוא מביט במראה ורוצה שינויהגבר החדשזה שזכה לכינוי "מטרומן", מודע למראה החיצוני שלומורח קרם לחותמשתמש בבשמיםקונה בגדים בבוטיק יוקרתיוגם… מסיר שיער בלייזר מכל חלק בגוףקבלו אותואת הגבר החדש.

 

טיפול הסרת שיער לגבר

נו…. זה נכון אבל התאים יותר לנוף של שנות ה 90. היום כמעט כל גבר מודעיודע ומכיר בחשיבות האסתטיקה… ההייטקיסטמנהל הבנקסוחר המכוניותהירקן וגם השכן… מגוון של גברים מכל צבעי הקשתלא מוכנים לוותר ומגיעיםלמרבה ההפתעההם מקפידים ורציניים כל כךלכןהביקוש שנוצר בשנים האחרונות אילץ אותי לפתוח מחלקה מיוחדת לגברים

הגבר החדש והישןהמודרני מאד וגם בעל התפיסות השמרניות יותראין הבדל והם יודעים ש"טיפוחאו "הסרת שיעראינן מילים גסות .

• אז נמאס מגילוחים?

• אולי סובלים מרגישויות ופצעים לאחר השעווה?

• ומעוניינים בהסרת שיער ?

ישנו פתרון מדויקהסרת שיער לגברים בשיטת ICE LAZER המתקדמת בעולם נעשית עם המכשור והטכנולוגיות המתקדמות ביותר שיש היום בעולם!

טיפול בטכנולוגיתICE LAZER משולב מערכת הקפאה למניעת תחושת כאב ומניעת כוויות.

טיפול בטוח ויעיל בהתאמה אישית לכל סוגי העור וצבע השיער.

Extra
שירותים נוספים

פילינג

טיפולי פילינג, כגון פילינג כימי או מסיכות פילינג, יכולים לעזור להסיר תאי עור מתים, לשפר את מרקם העור ולקדם מראה צעיר יותר.

טיפול פנים לגבר

טיפול פנים נכון לגברים כולל ניקוי ולחות קבועים כדי לשמור על עור בריא ולמנוע בעיות נפוצות כמו אקנה ויובש

טיפול באקנה

יעודי לטיפול בפצעי האקנה וצלקות על ידי שימוש במוצרי טיפוח עור מותאמים על מנת להקטין את הדלקת, להפחית כתמים ולקדם עור נקי יותר.

טיפול הסרת שיער לגבר

רגערגע!!!.. הסרת שיער גם לילדים ובני נוער לא רק למבוגרים!!!

הסרת שיער בלייזר לילדים ולמתבגרים

נכוןשעלינו כהורים חשוב להסביר לילדינו את ערך היופי הפנימי ועד כמה הוא חשוב יותר מרק היופי החיצונינדבר איתם על האישיותהיצירתיותאהבת הזולתכבוד וערך עצמיאך היום כשהמדיה מפרסמת ללא סוף ימי כיף לילדות בנות על ציפורניים ושיער ואיפוראז היכן נשאר הכוח שלנו כהוריםזה כנראה נמצא באמצע ולכן חברות הייטק מדעיות הבינו שצריך לתת מענה הוגן ובטוח…. ואני מדברת על מכשור מדעי למיגור שיעור יתר עם דגש ואפשרות טיפול מגילאים צעירים מאד כמו גיל 5 ו8 ולמעלה לגילאים המתבגריםיותר ויותר הורים לילדים בגילאים צעירים פונים ובודקים את האפשרות להסיר שיער מהרגלייםהידייםהעורף והפנים לילדיהם.

הופעת שיעור היתר בגוף ושיעור מוגבר בכלל הוא תהליך המופיע לרוב בגיל ההתבגרותאך ישנם אותם ילדים שאצלם תופעת השיעור מתחילה מגיל 5 (כןישנם כאלהבנים ובנות). כמובן שלפי התפיסה האסתטית נכון להיוםעודף שיעור הוא גורם להטרדה ותסכול יומיומי… אצל הילדים וכמובן אצל ההורים שחווים כאב מול הסבל של ילדיהםופה מתחילה הפנייה של ההורים המעוניינים לטפל בבעיה באופן שיטתי ובטוח ולעזור לילדיהם מבחינה נפשית בראש ובראשונהברור כי הנזק הנפשי לטווח ארוך כמו חיים שלמים הוא גרוע ואין להשאיר את המצב הקיים כמו שהואקיימים מספר פתרונות או מספר טכנולוגיות שיועילו ויפתרו את הבעיה.

Know your
תכנים שיעניינו אותך
טיפול אנטי אייג'ינג
מהם השינויים שהעור עובר במהלך החיים ואיך טיפול אנטי אייג'ינג יכול לסייע?
הצערת העור
כיצד לחץ משפיע על עור הפנים שלנו?
לייעוץ והתאמת טיפול מתאים, מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: