טיפול באקנה

Feel free

אקנה, תמיד היה אחד הנושאים המאתגרים ביותר עבורי. במשך שנים חקרתי, חיפשתי ומצאתי פתרונות יעילים, מהירים ולא פולשניים. היום אני גאה לומר שהשיטה שפיתחתי פשוט עובדת. אני מצליחה להפתיע את המטופלים, את הוריהם ובני זוגם בכל פעם מחדש. חשוב לי לציין שגם אם ניסתם והתאכזבתם משיטות אחרות, אל לכם להתייאש. מניסיוני, תמיד ניתן למצוא פיתרון. עשרות מטופלים כבר נהנים מעור חלק ובריא. כעת גם אתם מוזמנים להיפטר מהאקנה בשיטת אתי וולף.

טיפול באקנה ובפצעי בגרות בשיטה של אתי תגדיל משמעותית את הסיכוי שלכם להפטר מאקנה ומצלקות אקנה. בשיטה של אתי וולף ניתן לראות תוצאות מיד לאחר הטיפול הראשון.

טיפול בפצעי בגרות ופצעי אקנה

פצעי אקנה היא תופעה נפוצה מאוד. לרוב, התופעה מתפרצת בגיל ההתבגרות, ולכן נקראת גם פצעי בגרות אם כי לעיתים סובלים ממנה גם בגיל צעיר או מבוגר יותר. גם חומרת התופעה שונה מאוד ממקרה אחד למשנהו. לעיתים מופיעים פצעונים בודדים ובמקרים אחרים ניתן לראות כמויות גדולות של פצעים מוגלתיים על הלחיים, הסנטר, המצח, החזה והגב.

פצעי האקנה מתפתחים כאשר נוצרת חסימה בפתח הזקיק שבעור כתוצאה מהצטברות תאי עור מתים ובמקביל נוצרת כמות חלב גדולה, שלא מצליחה להתנקז דרך הפתח החסום. כאשר בלוטת החלב נחסמת, מתרבים החיידקים, אשר הגוף מגיב כלפיהם בהזרמת כדוריות דם לבנות בניסיון לחסלם. זוהי תגובה דלקתית המאופיינת באדמומיות וכאב. לקופות החולים אין את הכלים המתאימים לטפל בבעיה ופעמים רבות ניתנים פתרונות שאינם מתאימים.

גם פתרון כ״רואקוטן״ הוא אגרסיבי, מסוכן ומלווה בתופעות לוואי בלתי רצויות. השיטה של אתי וולף לטיפול באקנה ובפצעי בגרות אינה מסוכנת ואף יעילה יותר מכל פתרון אגריסיבי אחר.

Extra
שירותים נוספים

טיפולי פנים

שיפור ומיצוק מרקם העור, הזנה וניקוי בהתאמה אישית ובשילוב טכנולוגיות חדישות ותכשירים איכותיים לעור

איפור קבוע

שיפור מאפיינים טבעיים בעזרת טכניקות פיגמנטציה ארוכות טווח, ואספקת פתרון ליישום איפור.

טיפול בצלקות בפנים

טיפולים אלו מטרתם לשפר את המראה הכללי ולהחזיר את הביטחון לאנשים שנפגעו מצלקות בפנים.

למה הטיפול באקנה בשיטת EWA עובד

טיפול באקנה – כל החידושים והתפיסות החדשות – התפיסה שלי בטיפולי האקנה היא שונה ופורצת דרך. בקוסמטיקה המסורתית, היה נהוג שמגיעים אל הקוסמטיקאית כדי לנקז קומדונים ופצעים.

טיפולים של אחת לשבועיים עד אחת לחודש. כואבים ולעתים מחוסר ברירה גם מצולקים. בחודשים האחרונים (גם בגלל הקורונה) כל העולם ובעיקר החוקרים והמדענים עסקו הרבה בפיתוחים והביאו לענף הקוסמטיקה המקצועית את התפיסה הקלינית. זאת שנשענת על ידע מדעי, ועל הבנה עמוקה של התנהגות האקנה ושל חומרים פעילים. זה כבר לא "זוג ידיים" אלא קודם ראש, שמבין אקנה, להפוך למומחית שיודעת לרפא אקנה גם ללא מגע יד.

הטיפולים בשיטה הזו לא חייבים לכלול מגע יד, למעט מקרים בהם יש לנקז קומדונים (שחורים) ובמצבים דלקתיים חמורים, שגם פה הורחקו והומעטו הטיפולים בקליניקה. כל העולם הבין שחייבים לייצר ולפתח מוצרים ללא מגע יד אדם.

בפצעים עם דרגת דלקת לא חמורה – לא נוגעים. נותנים למרכיבים הפעילים לעשות את העבודה, לרפא ולאזן את התנהגות העור. ללא סבל, כאבים או צלקות בפנים.

הידע הרב שעומד לרשותי עם פיתוח תכשירים פעילים מאד, מדויקים וייעודיים לכל סוג אקנה. לכל מטופל, יותאמו תכשירים לעתים שלושה. הכול בהתאם לעור. כל מטופל יקבל הנחיות שימוש ייחודיות, על פי מצב עורו, גם אם קיבל את אותו הרכב תכשירים כמו מטופל אחר. הנחיות השימוש ישתנו מביקור לביקור. ברוב הביקורים בקליניקה לא יתבצע טיפול פיזי, לרוב יהיה מעקב, בדיקה, שינוי בהנחיות, הוספה או הפחתת תכשיר בהתאם לצורך (למעט מקרים דלקתיים חמורים) הידע, המבוסס על מיטב המחקרים האחרונים והניסיון הרב בשטח, הוא זה שמאפשר להגיע לתוצאות פורצות דרך.

היום אני דוגלת בטיפול מינימליסטי – גם במחיר וגם במורכבות הטיפול

דהיינו – טיפול פשוט להבנה, קצר, עוצמתי וללא כאבים. ועם שיתוף פעולה מלא- אני מגיעה לתוצאות מובילות, במקרים בהם אפילו הטיפול התרופתי לא עזר.

אם יש לך עניין בפרטים נוספים אשמח לקבל טלפון ממך ולמסור את מה שחסר לך להבין עד הסוף. בהרבה מקרים תמונה מדויקת שתשלח אלי לנייד ניתן לאבחן את הבעיה ולייעץ (והכל ללא מגע יד) 054-6452452

 

Know your
תכנים שיעניינו אותך
טיפול אנטי אייג'ינג
מהם השינויים שהעור עובר במהלך החיים ואיך טיפול אנטי אייג'ינג יכול לסייע?
הצערת העור
כיצד לחץ משפיע על עור הפנים שלנו?
לייעוץ והתאמת טיפול מתאים, מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: