הסודות לשפתיים מושלמות

 

תעשיית היופי והקוסמטיקה גדלה במהירות ומעניקה לנשים הרבה הזדמנויות לשדרג את יופיין. הדגשת השפתיים ושיקומן הוא אחד האופציות ומדורג גבוה בביקוש. הרבה נשים מנצלות שירות זה במטרה להיות סקסיות ומושכות יותר בדרך הבלטת השפתיים, חלקן מבקשות לשקם אסימטריה ואפילו להסתיר צלקות. נשים מבקשות להתאים את צורת השפתיים באופן טבעי על מנת לחדש נעורים וזיכרון טוב מהצעירות.

היום קיימים מספר דרכים שיכולים לסייע להשגת מטרה זו. איפור קבוע, עיצוב, ניתוח פלסטי – כל השיטות האלה יכולות לסייע ולא רק להוסיף עוד נפח לשפתיים, אלא ליצור צורה חדשה במידת הצורך.

הדגשת השפתיים באמצעות איפור קבוע

איפור קבוע בניגוד לשיטות אחרות, מאפשרת לנשים להגדיל את נפח השפתיים חזותית ע"י תיקון קו מתאר ושימוש בגוונים שונים של פיגמנטים ומייצרים אפקט טבעי.

הדגשת השפתיים על ידי איפור קבוע, בעיקר מתאים ללקוחות עם חלוקת קווים לא מוגדרים. במקרים כאלה לפעמים מספיק פשוט לעשות קו מתאר בהיר יותר על מנת להשיג את התוצאה הרצויה.

ישנה טכניקה מיחדת המסייעת כדי להוסיף עוד נפח לשפתיים, טכניקה זו כוללת גוונים הטמעת פיגמנטים בצורה מדורגת מכהה לבהיר עם הדגשה בהירה במרכז השפתיים, באמצעות איזון של השתקפויות האור. טכניקה זו נקראת טכניקה תלת מימד. זו דרך ביצוע אומנותית להגדלת הנפח של השפתיים. 

בנוסף, כפי שרבות מכן יודעות, איפור קבוע לשפתיים מאפשר התאמת צורה – לדוגמה, לתקן אזורים לא סימטריים או להרים את פינות הפה. ההזדמנות להוסיף לשפתיים צבעים וגוונים רצויים ולשכוח מאיפור מטריד כל בוקר מול המראה ולפחות למספר שנים.

בתום התהליך של איפור קבוע, הפיגמנט יכול להתבהר וזה נורמאלי וצפוי לחלוטין, כפי שזה קורה לאחר מתיחת עור או הזרקה. שלשה מפגשים לרוב מספיקים בכדי להטמיע את הפיגמנט במרווחים של 3-4 שבועות מכל הליך.

בהצלחה

 

קראו עוד:  גיאומטריה באיפור קבוע לשפתיים  –  מדריך לאיפור קבוע

 

אתי וולף – טיפולי יופי ואסתטיקה

איפור קבוע

אנטי אייגינג

טיפול פנים

הסרת שיער

אתי וולף קוסמטיקאית מקצועית
אתי וולף קוסמטיקאית מקצועית
תוכן עניינים