הסרת שיער

Feel free

פתרון חד וחלק!

לאחר למעלה מעשור של נתינת שירות בהסרות שיער במכשירים שוניםהשתלמויות ולימודים מעבר ליםהגעתי לתובנות שאני מיישמת בקליניקה בהצלחה ביומיוםאחת החשובות שבהן היא שעל כל קליניקה המכבדת את עצמה ומעוניינת להגיע להצלחות מרביותלהציע מספר טכנולוגיות בכדי לתת מענה כולל ומקיף למטופליםכך לקוחות שהחלו בטיפול להסרת שיער ובמהלך הטיפולים חלה האטה בהתקדמותיוכלו לקבל טיפול משלים של טכנולוגיה נוספת והמטרה תושג ללא עוגמת נפש וללא הפסד כספי מיותרכשהטכנולוגיות המובילות הן לייזר עם ידית קירור ICE LAZER ו – IPL.

טיפול הסרת שיער

שיטת ICE LAZER: הינה השיטה המתקדמתהיעילה והידידותית ביותר כיום להסרת שיערהטיפול מתבצע ע״י קוסמטיקאיות מוסמכות שעברו הכשרה מקיפה בשיטה.

שיטת ICE LAZER בטכניקההשיטה משלבת מספר טכנולוגיות להשגת תוצאות מקסימליותאם כל טכנולוגיה בנפרד (לייזר/IPL) משיגה תוצאות טובותתארו לעצמכם את רמת האפקטיביות שיספק שילוב של כל השיטות להשגת המטרה… כמובן שהטיפולים מתבצעים בהתאמה אישית לכל לקוח/הכדי להעניק פתרון שהוא גם אפקטיבי וגם בטוח.

שיטת ICE LAZER – בקליניקה של אתי וולף המחויבת לקדמהלבטיחותלרגישותלהצלחה!

איך עובדת השיטה?

כאשר לובשים בקיץ בגד שחורמרגישים את קליטת החום המופקת מהשמש על הבגדכלומרפיגמנט כהה בולע/קולט אנרגיה .על אותו עיקרון עובדת השיטה בה פועל המכשירהשערה קולטת את האנרגיה המופקת מהבזק הלייזר של המכשיר ומושמדת בהדרגהעל מנת להשמיד את השורשצריך לבצע סידרת טיפוליםבהתאמה לצבע השיער ולגורמים אישיים נוספיםשערה בעלת פיגמנט כהה (בדומה לבגד השחור), קולטת את האנרגיה המופקת מהבזק הלייזרככל שהשערה יותר שחורההקליטה גדולה יותר – ממוצע של 10 טיפולים לדילול משמעותי לצמיתותככל שהשערה יותר בהירה (חום כהה), הקליטה נמוכה יותר – ממוצע גבוה מ– 14 טיפולים כשהיעד דילול לצמיתות.

Extra
שירותים נוספים

טיפול במכשיר HIFU

מיועד להרמה ולהידוק העור. המכשיר משמש בדרך כלל למיקוד לאזורים כמו הפנים, הצוואר והמחשוף.

אנטי אייג'ינג

מאבק בסימני הזדקנות ע"י טיפולים יעילים ומוצרים ממוקדים המסייעים בהפחתת קמטים, קמטוטים עדינים וקידום עור צעיר.

טיפול בפיגמנטציה

טיפול בשינוי צבע העור הנגרם על ידי כתמים כהים. טיפולים אלו יכולים להפחית פיגמנטציה, ולהשאיר את העור במראה מאוזן וזוהר יותר

טיפול הסרת שיער

יתרונות שיטת ICE LAZER להסרת שיער:

• בטיחות – שיטת ICE LAZER היא השיטה הבטוחה ביותר להסרת שיערהיא מבוצעת תחת פיקוח רפואי תוך שימוש במכשיר מתקדם בעל מערכת קירור החדשנית אשר מונעת כוויות ומפחיתה כאב.

• גמישות – שיטת ICE LAZER גמישה במיוחד ומתאימה כמעט לכל סוגי העור והשיער – בעלי גוון בהיר וכהה כאחד וזאת הודות לשילוב הטכנולוגיות.

• דיוק – שיטת ICE LAZER היא שיטה מדויקת במיוחד מסיבה ברורה – למטפלות שלנו יש אפשרות לשלוט יחידת המחשב ולהתאים אותו למטופל/תכך שהוא יתאים בדיוק למאפיינים של המטופלים.

• התאמה – שיטת ICE LAZER מאפשרת תהליך אבחון מדויק ומקצועי המבטיח את הטיפול האפקטיבי ביותר..

• חופש – אם עד היום היית צריכים לוותר על בילוי בים או חשיפה לשמש לפני הטיפולבשיטת ICE LAZER ניתן לשכוח מהפשרות ופשוט להמשיך ליהנות מהחיים כרגיל.

• זמן – משך הטיפול בשיטה הוא קצר במיוחד ומספר הטיפולים הנדרש נמוך מכל שיטה אחרתההגעה ליעד מהירה יחסיתהתוצאה הסופית מדהימה – גוף חלק משיערנפש שאינה יודעת אושר גדול מזהו ה מ ח מ א ו ת!!!!

• מינימום כאב לרגישים במיוחדאך לרוב ללא כאב – הטיפול בשיטה אינו דורש אלחוש ונעשה כמעט ללא תחושת כאב.

• חיסכון בזמן וכסף – הודות למספר הטיפולים המועט יחסיתהטיפול בשיטת ICE LAZER הוא המשתלם ביותר.

טיפול הסרת שיער

ובקליניקה של אתי וולף

לשמחתנויש פתרון ולמען האמת מספר פתרונותעומדים לרשותנו מספר טכנולוגיות וציוד להסרת שיער המתקדם בעולםהניסיון עם ילדים הוא רבהיחס הוא מאד אישי עם התייחסות לאופי הילד/ה או הנער/ה למצב בו הם נמצאים בנקודת הזמן אצלנוהמחויבות לעזרה ולטיפול חסר פשרות עם תוצאות מוכחות.

אם מדובר בשיעור קיצוני וחריג יש לפנות ראשית לרופא הילדים ובמידת הצורך הוא יפנה לאנדוקרינולוג בכדי לשלול בעיה הורמונאלית כגורם לבעיית השיעור החריגבמקרה כזה אם אמנם גילו בעיה הורמונאליתייתכן טיפול משולב ליווי של רופאאך אם הבעיה אסתטית מטרידההפתרון קל ובר השגה.

מערך הטיפולים מותאם אישית לכל ילדילדהנער ונערה.

בעזרת מכשיר לייזר הפועל במהירות סילון ועם ידית מקוררת (עד קפואהלמניעת כאב מיותרשטח חשיפה מותאם לכל אזור עם בורר מתוחכם המאפשר לקצר את משך הטיפול באופן משמעותיכולל מכשיר נוסף כמו IPL הבא להשלים את טיפול הלייזר בהתאם לתגובה האישית של כל אחד בכל אזור בגוףאני מאמינה גדולה בשילוב טכנולוגיותהדבר חשובבמיוחד בילדים בכדי למקד את יכולתם וסבלנותם לטיפול.

צוות מקצועי – כל חבר/ת צוות הן מקצועיות ומוסמכות ולכן הן מנוסותהן טכנאיות אבל בראש ובראשונה קוסמטיקאיות המבינות ובעלות יידע מתאיםכל מטופל/ת נבדקים על ידי "אתי וולףבשילוב מפקחת הסרות השיער בקליניקה – שנישיודעת לבחוןלתת הסבר מקיף על תוכנית הטיפוליםהערכת זמן ולנתב כל מטופל לטיפול המתאים כולל קביעת פרמטרים נכונים לגוון העור הספציפיעובי העור וגיל המטופל.

טיפול הסרת שיער

שאלהכמה כואב?

לרוב אין צורך באלחושאך שני יודעת להתאים לגופו של ענין ורמת הרגישות של הילד/ההנער/ההאמצעים העומדים לרשותנו הםאלחוש מקומי ומערכת קירור משוכללת.

שני ואני מנוסות ויודעות לבצע את ההתאמה ומתי וכמה

הקליניקה של "אתי וולףהיא קילניקה פרטית וכל הטיפולים מבוצעים באופן דיסקרטי לחלוטין ונמצא בהרצליה פיתוח בבניין מרכזים 2001 כשהגישה בתחבורה ציבורית נוחה מאדחניות בשפע.

טיפול הסרת שיער

בכללי

טיפולי הסרת שיער ואסתטיקה אצל ילדות ונערות מתבגרות אינו עוסק רק במראה החיצוניפעמים רבות הטיפול קשור ישירות לרמת הביטחון והתפיסה העצמיתאצלי בקליניקה מתמחים בטיפולי הסרת שיער ובאסתטיקה ייחודית לילדות ומתבגרות בשיטת ICE LAZERתוך דגש על פרוטוקול טיפול מתאים וכמובן טיפול ללא כאב.

מתלבטיםשוקלים אם זה הצעד הנכון ומתי ניתן להתחילבשיחת ייעוץ לא מחייבת נפתור את כל השאלות והחששות

מחקרים מצאו כי הסרת שיער בלייזר – משפיעה משמעותית על הביטחון העצמי והתפיסה האישיתכי זה מה שחשוב שהילדים שלנו מתבגרים

המודעות למראה החיצוני בשנים האחרונות גבוהה ביותרומתחילה בגיל צעיר יחסית.

שיעור היתר היא אמנם תופעה גופניתאך לא מעט עלולה להשפיע גם על נפש הנער או הנערה ועל הדימוי העצמי שלהם בחברהבעיקר בעידן בו הרשתות החברתיות שקובעות לצערנו.

טיפול הסרת שיער

ד"ר קליין ממליץ על טיפולי לייזר לילדים

כיצד היום מטופלים הנערים והנערות בשיעור יתר?

בעברילדים/נערים/נערות עם שיעור יתר טופלו רק בהיבט הפסיכולוגי תוך התעלמות מהתסכול הנוראי והביטחון העצמי שאבד.

היום כמובןהמצב שונההמציאות שונהכי החברים והחברה בכלל פחות סובלנייים וברור לילדים ולהורים במיוחד שחייבים לטפל בבעיה ולא להתעלם ממנה.

הפתרון – הסרת שיער בלייזר בשיטת ICE LAZER ללא כאב

שיטת ICE LAZER היא שיטת טיפול שפותחה עם השנים ונעזרת בהקפאת המתמר למניעת כאביםלוקחת בחשבון את כל הגורמים והסימפטומים הכרוכים בטיפול בילדים או מתבגרים.

זו התמחות ודרך טיפולית (רגישות למצב הנערים והנערות). כל חברי הצוות בקליניקה שלי יודעת להתאים עצמה לגיל המטופלהקשבה למצב הנפשי ומיישמת את שיטת הטיפול להסרת שיער שאינה כרוכה כאב בהתאם.

טיפול הסרת שיער

שאלות נפוצות שנשאלות בעיקר ע"י ההורים אבל לא רק

מהו הגיל המתאים?

בדרך כלל כששיעור היתר גובל בבעיה רפואית ניתן להתחיל מגיל או כיתה א'. להמתין לגיל 18 זהו מיתוס שאינו נכוןההסכמה לטיפול חייבת להגיע מצד ההורים ושיתוף פעולה מצד המטופל/ת.

לא אתעלם מכך שהטיפול אצל צעירים במיוחד אורך יותר זמןאך הרבה בעיות נפשיות נחסכות בעתיד והביטחון העצמי הוא שגובר על כל בעיה אסתטית.

האם כרוכה סכנה בטיפול?

לייזר זו טכניקה ותיקה בת עשרות שנים שהוכחה כטובה ויעילה וחסרת כל סכנותתו תקן ישראלי ותו תקן ה FDA הוא למעשה האישור כי המכשיר נבדק ונמצא יעיל ואינו מזיק.

האם השיער ישוב לצמוח?

אין לשכוח כי הילדים נמצאים בתהליכי גדילהקצב הטיפול שונה מקצב הטיפול למבוגריםגם בהתאם לאזור הטיפול כמובןמטרת הטיפול: לשפר משמעותי את איכות החיים של הילדים לטווח הארוך וכדאי להתחיל כמה שיותר מוקדםוהכי חשוב מניעת בעיות נפשיותביטחון עצמי ותפיסה אישית.

יש תופעות לוואי?

זהו טיפול ידידותי בדרך כללאך קיימת אפשרות לאדמומיות קלה באזור המטופל שתחלוף במהרה.

והכי חשוב!!! הסרת שיער בלייזר לילדים ולנוער לא מבצעים בכל מקוםרק אצל מקצועיים ומיומנים.

הניסיוןהיחס והגישה המקצועית היא שקובעת בנוסף למכשיר עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

יש לכם ילד או ילדהנער או נערה מתבגרים הסובלים משיעור יתרהתקשרו לקליניקה כבר עכשיואל תדחוותקבלו את כל הפרטים על התהליך שמשנה חיים.

09-9577120

העיקרון העיקרי מאחורי הורדת שיער בלייזר נקרא פוטותרמוליזה סלקטיבית (SPTL בקיצור מקצועי). שהיא בעצם התאמה של אורך גל ספציפי של אור, כדי להשיג השפעה מיטבית על רקמה ממוקדת עם השפעה מינימאלית על הרקמה הסובבת. לייזרים יכולים לגרום לנזק מקומי על ידי חימום סלקטיבי של חומר מטרה כהה, מלנין, ובכך לחמם את תאי הגזע של השיער הבסיסיים בזקיק הגורם לצמיחת שיער. האור נספג על ידי עצמים כהים אך מוחזר על ידי עצמים בהירים ומים, ולכן אנרגיית הלייזר יכולה להיספג על ידי חומר כהה בשיער או בעור. הורדת שיער בלייזר הופכת להיות בשנים האחרונות, לשיטה המועדפת לנשים וגברים שמעוניינים להיפטר משיער עודף. בתהליך קוסמטי שנערך על גבי מספר מפגשים.

התפקיד של המלנין בהורדת שיער בלייזר

המלנין מופיע באופן טבעי בעור ומעניק לו ולשיער את צבעם. ישנם שני סוגים של מלנין בשיער. אומלנין מעניק לשיער צבע חום או שחור, בעוד שפיאומלנין מעניק לשיער צבע בלונדיני או אדום. בגלל הקליטה הסלקטיבית של פוטונים של אור הלייזר, ניתן להסיר רק שיער עם צבע כמו שיער שחור, חום או חום אדמדם או בלונד מלוכלך. שיער לבן, ובלונד בהיר לא מגיבים טוב. לייזר עובד הכי טוב עם שיער גס כהה. עור בהיר ושיער כהה הם שילוב אידיאלי, שהם היעילים ביותר ומפיקים את התוצאות הטובות ביותר.

אתי וולף – מגוון טיפולים קוסמטיים להסרת שיער

במרכז הקוסמטי של אתי וולף, יספקו לכם את המעטפת המושלמת של טיפולים קוסמטיים להורדת שיער בלייזר. שם תוכלו להרוויח מטיפול להורדת שיער בלייזר, באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, עם הציוד האיכותי ביותר להורדת שיער בלייזר, ללא כאב, במספר מפגשים וללא תופעות לוואי. צוות המקום יעשה הכול על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר לצד תודעת השירות הטובה ביותר, של טיפולים קוסמטיים להורדת שיער. צרו קשר כבר היום.

בהסרת שיער בלייזר, נעשה שימוש בקרן אור מרוכזת (לייזר) להסרת שיער עודף ולא רצוי מאזורים שונים בגוף. במהלך הסרת שיער בלייזר, הוא פולט אור הנספג בפיגמנט (מלנין) בשיער. אנרגיית האור מומרת לחום, הפוגע בשקיות בצורת צינור בתוך העור (זקיקי שיער) מהם נוצרות שערות. ההשפעה של הלייזר מעכבת את צמיחת השיער העתידית שלכם.

למה לפנות לטיפול לייזר להסרת שיער

טיפול לייזר להסרת שיער, הינו טיפול המשמש להפחתת שיער לא רצוי. מקומות הטיפול הנפוצים הם רגליים, בתי שחי, שפה עליונה, סנטר וקו הביקיני. עם זאת, ניתן לטפל בשיער לא רצוי כמעט בכל אזור, מלבד העפעף או האזור שמסביב. גם בחלק של העור עם קעקועים אסור לטפל. צבע שיער וסוג העור משפיעים על הצלחת הסרת שיער בלייזר. העיקרון הבסיסי הוא שהפיגמנט של השיער, אבל לא הפיגמנט של העור, צריך לספוג את האור. הלייזר אמור לפגוע רק בזקיק השערה תוך הימנעות מפגיעה בעור. לכן, ניגוד בין שיער וצבע עור – שיער כהה ועור בהיר – מביא לתוצאות הטובות ביותר.

מהלך הטיפול בלייזר להסרת שיער

בתחילת הטיפול הקוסמטיקאית תלחץ על מכשיר לייזר ביד על העור שלכם. בהתאם לסוג הלייזר, ניתן להשתמש במכשיר קירור על קצה המכשיר או בג'ל קריר כדי להגן על העור ולהפחית את הסיכון לתופעות לוואי. כאשר הקוסמטיקאית מפעילה את הלייזר, קרן הלייזר תעבור דרך העור שלכם אל זקיקי השיער. החום העז מקרן הלייזר פוגע בזקיקי השערה, דבר המעכב את צמיחת השיער. אתם עלולים להרגיש אי נוחות, כגון דקירת סיכה חמה, וסביר להניח שתרגישו תחושת קור ממכשיר הקירור או הג'ל. טיפול באזור קטן, כגון השפה העליונה, עשוי להימשך מספר דקות בלבד. טיפול באזור גדול יותר, כגון הגב, עשוי להימשך יותר משעה.

אתי וולף – הכתובת שלכם להסרת שיער בלייזר

במרכז הקוסמטי של אתי וולף, אנו דואגים לספק לכם את המעטפת המושלמת של טיפולים קוסמטיים להסרת שיער בלייזר. הקליניקה שלנו מתמחה בטיפול להסרת שיער בלייזר ברמה הגבוה ביותר בשוק, לצד המחיר המשתלם ביותר. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר כבר היום, ומבטיחה לכם תוצאות מושלמות לשנים רבות.

Know your
תכנים שיעניינו אותך
טיפול אנטי אייג'ינג
מהם השינויים שהעור עובר במהלך החיים ואיך טיפול אנטי אייג'ינג יכול לסייע?
הצערת העור
כיצד לחץ משפיע על עור הפנים שלנו?
לייעוץ והתאמת טיפול מתאים, מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: