טיפול במכשיר הייפו – Hifu

Feel free

כחלק מהתפתחות הקליניקה וכחלק מקביעת יעדים ומטרות לשיפור והצערת מראה העור שלכן, טיפולי האנטי אייג'ינג קיבלו תנופה ומהלך עתידני ממש. על אף טיפולי הפיברוג'ט/פלזמה שיכולים להסיר עור עודף ולהחליק קמטים ושחלכן כבר התנסו, היה עדיין צורך ברצף תהליכים בו ניתן יהיה גם למתוח את העור באופן שבתוצאה הסופית תיווצר מתיחת עור וללא סכין מנתחים וזו הסיבה מדוע החלטתי לשלב את מכשיר ה HIFU שנכנס לקליניקה והיום כחלק בלתי נפרד בטיפולי הצערת העור עם תוצאות קרובות ודומות למתיחת עור כירורגית ואפילו מעבר כשהטיפולים מציעים הצערת עור וחזרה בזמן, במצב, במראה ובאיכות העור, מה שלא ניתן ע"י סכין המנתחים.

על אף שהמכשיר נותן את ההשלמה המדויקת לטיפולי הפיברוג'ט/פלזמה, הוא עדיין עומד בפני עצמו ויכול לספק תוצאות מפליאות ללא עזרה או תמיכה מטכנולוגיה אחרת.

ריפוי ושיקום העור על ידי טכנולוגיית אולטרסאונד - טיפול ההייפו HIFU

HIFU הוא טיפול חדש יעיל ואפקטיבי ביותר ומיועד לריפוי ושיקום העור על ידי טכנולוגיית אולטרסאונד המטפלת בטקסטורה של העור וגורמת למתיחה. זהו טיפול המגיע לשכבות עמוקות ביותר של העור. מכשיר לא פולשני המתבסס על טכנולוגיית גלי קול עוצמתיות. ואסביר קצת כיצד מתבצע הטיפול: מתחילים מהצוואר, עולים לאורך קו הלסת, לחיים עיניים ומצח, כעוברים עם ידית המכשיר ומגיעים לשכבות עמוקות של העור.  יכולות הטכנולוגיה הגאונית הזו היא להגיע לעומקים שבדרך כלל ניתן לטפל בהם רק על ידי ניתוח. זהו מכשיר המיועד להרמה של העור או למתיחה וכמובן למיצוק וסטימולציה של הקולגן. העור מייצר קולגן חדש. הפנים נראות מלאות יותר, מוצקות יותר ‏ומתוחות יותר. העור בעיקר נראה מתוח ומורם יותר, הסנטר התחתון נמתח ונעלם ואני מתכוונת לאותו סנטר כפול שרובכן סובלות ממנו. ניתן להרים את העפעף ולמתוח את קו הלחי. כולנו  מתבגרות והאור נראה עייף יותר.  עם כמה שנקבל באהבה את ההתבגרות שלנו, עדיין נרצה להתבגר בכבוד ולשמור עד כמה שניתן על עור מתוח בריא ויפה.

Extra
שירותים נוספים

אנטי אייג'יינג

מאבק בסימני הזדקנות ע"י טיפולים יעילים ומוצרים ממוקדים המסייעים בהפחתת קמטים, קמטוטים עדינים וקידום עור צעיר.

איפור קבוע

שיפור מאפיינים טבעיים בעזרת טכניקות פיגמנטציה ארוכות טווח, ואספקת פתרון ליישום איפור.

טיפולי פנים

שיפור ומיצוק מרקם העור, הזנה וניקוי בהתאמה אישית ובשילוב טכנולוגיות חדישות ותכשירים איכותיים לעור

טיפול HIFU - מתיחת פנים ללא ניתוח

זהו טיפול מיוחד שישמור על העור עד כמה שאפשר לאורך הדרך ואם אנחנו מוצאות טיפול שהוא מאמץ קטן יחסית ולא ניתוח אגרסיבי ,בהחלט נשקול לבצע אותו.  מדוע לא? כי אם העור שלי יכול להראות טוב יותר אז בהחלט אני אחליט לבצע אותו ובהחלט ארצה להרגיש טוב יותר, צעירה יותר עם עור בריא, חיוני וצעיר יותר. מצד שני, אפשר לתת לאימא טבע לעשות את שלה אבל אם יש משהו עם מאמץ קטן ואוכל לשפר, אני אלך על זה. שווה לנסות את טיפול האנטי aging החדשני הזה כי הוא עולה על כל טיפול אנטי aging אחר שהיה עד היום . 

הטכניקה נבחנה ונבדקה על ידי מומחים שקבעו שעם רצף תהליכים במקביל לטיפולי הפלזמה אנחנו יכולים לקבל היום מתיחת עור עם תוצאות הכי קרובות לפייס ליפטינג כירורגי וכל זה בטיפול לא פולשני. ואם נשאל מתי ניראה תוצאות, אז לתוצאות לוקח מעט זמן להגיע, על אף שמיד בסיום הטיפול הראשון ניתן להבחין במתיחה. בניית קולגן ורקמה חדשה וחזקה, זהו תהליך פיסיולוגי שתהליך בניית הקולגן החדש לוקח זמן ועל זה אין לנו שליטה, כך נבראנו וכך קורה גם בתהליך הנוכחי. אמנם ישנם ממצאים בהן לקוחות מקבלות תוצאה מיד לאחר 3 חודשים, אך לאחר חצי שנה מגיעים לתוצאות הסופיות, הבטוחות ומחזיקות שנתיים ואפילו יותר. 3 טיפולים נדרשים לכל התהליך בהפרש של חודש וחצי בין טיפול לטיפול שזה ארבעה וחצי חודשים. חודש וחצי לאחר מכן ניתן לראות וליהנות מהתוצאות הסופיות. טיפול ההייפו היום, הוא מהמובילים בעולם האסתטי המתקדם ולשמחתי הגענו למצב בו סכין המנתחים הופכת להיות מיותרת.

לרצף תהליכים לקבלת תוצאות גבוהות מהרגיל, ניתן לשלב את טיפולי הפלזמה  לחץ ! 

מהו טיפול הייפו - HIFU?

טיפול HIFU – הוא טיפול המבוצע באמצעות מכשיר חדשני, המיועד להשגת אפקט של הצערת עור הצוואר והפנים. נכון להיום, המכשיר שזכה לפרס המוצר בשנת 2004, הוא המכשיר היחיד בעולם לביצוע הרמה/ ליפטינג (Lifting) בעור הצוואר בדרך לא פולשנית. עד כה, האפשרות לבצע מתיחת צוואר הייתה אפשרות מוגבלת למדי, ולרוב חייבה ניתוח פלסטי, הכולל חתכים קטנים באזור הסנטר ומאחורי האוזניים. מכשיר ה HIFU, מביא איתו בשורה חדשה לכל מי שמעוניין להעלים את סימני הגיל מאזור הצוואר וליהנות מעור צוואר חלק ומתוח ללא מעורבות כירורגית, ללא כאב, ללא תופעות לוואי וללא החלמה מורכבת. בנוסף, מאפשרת טכניקת ה HIFU לבצע מתיחת עור גם באזור הפנים, וזאת לאור הקונספט המרכזי עליו היא נשענת: חיזוק וכיווץ השריר, ועידוד ייצור הקולגן בשכבות העור השונות.

Know your
תכנים שיעניינו אותך
טיפול אנטי אייג'ינג
מהם השינויים שהעור עובר במהלך החיים ואיך טיפול אנטי אייג'ינג יכול לסייע?
הצערת העור
כיצד לחץ משפיע על עור הפנים שלנו?
לייעוץ והתאמת טיפול מתאים, מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: