איפור קבוע

Feel free

איפור קבוע בטכניקה ייחודית להחדרת פיגמנטים של צבע לעור, שנועדה להעניק איפור מושלם ומחמיא, המשיב את הרוח הצעירה לפנים. לדוגמה: רענון גוון השפתיים, עיצוב הגבות מחדש, או יצירת קו אייליינר. הצבע יציב עד 3 שנים ומעניק לכם חופש מאיפור וממראה נהדר בכל שעה ביממה. התהליך כולו מתבצע ללא כאב ללא דימום וללא נפיחות.

איפור קבוע הוא דבר נפלא, כל עוד הוא מבוצע ע״י בעלות מקצוע מומחיות מנוסות ומיומנות, המבינות לצרכיו של כל לקוח. לצערנו בשוק קיימים בעלי מקצוע חובבניים, הגורמים ללקוחותיהם נזק אסתטי, חוסר דיוקים, דימומים ונפיחות המסכנים את הלקוחות ומותירים אותם במפח נפש ובהפסד כספי. לעומת זאת כשתהליך האיפור הקבוע מתבצע בידיים הנכונות, מאחת שיודעת ומבינה את מורפולוגית הפנים (מבנה העצמות), תורת הצבע והתאמה לגוון העור השיער והעיניים, התוצאה מרוממת נפש ומעשירה את חייהם של נשים רבות באופן לא יתואר.

כבר 20 שנה שאני עוסקת במלאכת האיפור הקבוע. לאחר 15 שנים של לימודי התחום בחו״ל ו-10 שנים של הוראת המקצוע, הלקוחות שלי יודעים/ות שהם בידיים הטובות ביותר.

תחומי המומחיות שלי באיפור קבוע כוללים: איפור קבוע לגבות בשיטת השערה, איפור קבוע לשפתיים, איפור קבוע לעיניים, הדמיית שיער קרקפת ועוד.

טיפול איפור קבוע

איפור קבוע היא האופציה המועדפת היום על נשים (וגם גברים) והן בוחרות בזה מממספר סיבות: חוסר בזמן להתאפר ולדייק באיפור, תיקון עיוות וחוסר סימטריה, עיבוי דלילות בגבות, או התכווצות השפתיים בגיל המאוחר. הסיבות כולן טובות וחשובות וטוב שיש "איפור קבוע". אז למי שתוהה ונחשפת בפעם הראשונה למושג, או ששמעה ולא בדיוק מבינה במה המדובר, אני אסביר: זהו למעשה סוג של דמוי קעקוע ולהבדיל מקעקוע שנשאר לכל החיים, באיפור קבוע יש לחדש אחת למספר שנים. המילה קבוע מבטאת את ההליך שאינו מצריך מהמטופל/ת להתאפר כל בוקר ולפחות למספר שנים האיפור מקובע והופך להיות חלק בלתי נפרד ממראה הפנים.

יש הרבה שחוששות מרעיון ה"קעקוע" על הפנים אבל למעשה אלו נגיעות קלות של פיגמנט שמתקנות, מעדנות ומוסיפות גוון למראה הטבעי עצמו.

לאחר שמתרגלים לרעיון התיקון והעידון, מבינים שלמעשה מדובר במשהו שהוא איפור אטרקטיבי עם יתרונות שעולים בהרבה על האיפור העצמי היום יומי, המלחמה שגוזלת זמן יקר בעיצוב והשוואת שני הצדדים. הצבע שנוזל והופך לצל על הפנים מה שמשווה מראה כאילו לאחר בכי ארוך.

כל אלו הם חלק מהיתרונות המופלאים של ה"איפור הקבוע" שגורמים לביקוש הולך ומתעצם.

אך עם כל היתרונות, ישנם מספר חסרונות שחשוב שנדע וכך נוכל לקחת החלטה נבונה ומושכלת.

Extra
שירותים נוספים

טיפול במכשיר HIFU

מיועד להרמה ולהידוק העור. המכשיר משמש בדרך כלל למיקוד לאזורים כמו הפנים, הצוואר והמחשוף.

עיצוב גבות

שיפור המראה והגדרת צורת הגבות. גבות מעוצבות היטב ממסגרות את הפנים, מדגישות את העיניים ותורמות למראה מצוחצח ומטופח.

טיפולי פנים

שיפור ומיצוק מרקם העור, הזנה וניקוי בהתאמה אישית ובשילוב טכנולוגיות חדישות ותכשירים איכותיים לעור

היתרונות הבולטים לאיפור קבוע:

 • החיסכון היומיומי בזמן

כמו שהזכרתי בתחילה. כבר אין צורך להתעסק ארוכות כל בוקר עם הניסיון לאפר, לתקן, להשוות.. אלא רק תוספת של גלוס או סומק ואת מוכנה ליציאה.

ברוב המקרים ה"איפור הקבוע" הוא מינימלי ומבוצע רק להדגשה ((אלא אם בן תרצי אחרת) ואז רק תוספת של דקה אחת ואת מוכנה ליציאה לעבודה או לסידורי היום יום. האיפור המינימלי הזה מותיר לך את האפשרות להתאפר באופן מועצם יותר כשאת יוצאת לבילוי וחשובה לך הניראות של הפנים. כך שכל גוון של אודם יתקבל, מהעדין ועד המודגש והנועז ללא מפריע, או הוספת צללית מעל האיליינר, או אפילו לעבות לקו מודגש יותר במידה ואת יוצאת לאירוע. ה"איפור הקבוע" אינו מפריע להדגיש יותר באופן עצמאי.

 • איפור מדויק יותר שניראה גם מקצועי יותר

מהיכרותי עם נשים המגיעות אלי, רובן נתקלו בחוסר המיומנות וההבנה כיצד צריך להתאפר או לבצע נכון ומדויק, כיצד לתקן באופן שיתאים למבנה הפנים ולגוון העור. חוסר ההבנה והמיומנות בביצוע גורם להן לחוסר ביטחון והן אינן מרוצות מהתוצאה. ה"איפור הקבוע" פותר את הבעיה.

 • איפור עמיד כל יום, כל היום:

יום קיץ לוהט והאיפור נוזל, יצאת מהבריכה ואין זכר לאיפור, יצאת מחדר כושר והאיפור נוזל, את באירוע ודואגת כל הזמן לתקן את האודם או הגבות.

ה"איפור הקבוע" אינו מושפע מחום או מים או ריצה או כל הזעה אחרת. הבעיה נפתרה. ה"איפור הקבוע" נשאר יציב ועמיד בכל מצב.

טיפול איפור קבוע

מה עם רגישויות או אלרגיות לאיפור קבוע?

פלח נרחב מהנשים סובל מרגישויות ואפילו אלרגיות למוצרי איפור, עיניים שורפות ודומעות, עור שמאדים ומגרד, מי באופן מוחלש או מי מאלה שממש אינן יכולות לשים כל איפור על פניהן.

ה"איפור הקבוע" מונע את כל אלה והבעיה כמובן נפתרה

טיפול אסתטי הפותר מקרים בבעיות רפואיות:

לצערנו, לא מעט נשים מגיעות לבצע "איפור קבוע, כתוצאה מבעיה רפואית שגרמה לאיבוד שיער, עיוות במרקם העור וכיוצא בזה.

ולמה אני מתכוונת?: נשים שעברו טיפול כימותרפי ואיבדו חלק גדול משיער הגבות (ומהקרקפת, אבל אני עוסקת בגבות). לא מעט נשים מגיעות לפני טיפול ההקרנות ולפני שהשיער מנשיר ומבצעות איפור קבוע בגבות מה שיוצר נחיתה רכה יותר למצב החדש וממזער את הנזק הנפשי. נשים או גברים שמבקשים להסתיר צלקת. לתקן עיוותים בעקבות ניתוח ששינה את המרקם ומבנה העין או השפתיים או הגבות, נשים או גברים עם שפה שסועה. בעיות תפקוד ובעיות מוטוריות או בעיות ראייה שמונעות מלבצע איפור תקין כבעבר ועוד ועוד מקרים שה"איפור הקבוע" פותר את הבעיה באופן שאף שיטה אחרת אינה דומה לה.

החסרונות האפשריים לאיפור קבוע:

כששוקלים לבצע "איפור קבוע" יש להיות מודעים גם לחסרונות אפשריים ויש לקחת אותם בחשבון בזמן שמבצעים את ההחלטה אם לעשות או לא.

 1. במידה והתחרטת ואינך מעוניינת באיפור, יש לקחת בחשבון שטיפולי הסרה הם מורכבים, יקרים ולוקחים זמן וסבלנות מה גם שלא תמיד מרקם העור, הגוון והמראה חוזרים לגמרי לקדמותם.
 2. הליך ה"איפור קבוע" כרוך בהחדרת מחט עם פיגמנט ושימוש רשלני מצד המטפל/ת עלול לגרום לזיהום, או מנגד, אי שמירה על כללי ההיגיינה הנדרשים לאחר הביצוע הם קריטיים למניעת זיהומים ותקלות. לכן, חשוב לדעת לבחור את המטפל המוסמך, המיומן, המקצועי וכזה שיכול להציע לך תמונות וביצועים שאת מתחברת אליהם. וכמובן התקשורת הבינאישית. בקיצור ההיגיינה והסטריליזציה הם החשובים ביותר, במיוחד היום.
 3. ישנם מקרים בהם חווים אלרגיה, מאד נדיר אך חשוב לדעת. האלרגיה יכולה לנבוע מהרגישות לפיגמנט עצמו, למתכת המחט. שוב, נדיר מאד אך יש לדעת שזה אפשרי.
 4. "איפוק קבוע" כשמו כן הוא אך אינו מדובר לכל החיים אלא למספר שנים וזה נע בין שנה לשנתיים לערך. יש לחדש את ה"איפור הקבוע" אחת לשנה או שנתיים ולא לתת לדהייה להפוך את המראה הרענן למשהו דהוי ועייף.

טיפול איפור קבוע

סוף דבר:

"איפור קבוע" היא בחירה אופציונאלית חשובה ומעניינת הטומנת בחובה יתרונות וחסרונות,

אך כל עוד את מודעת ליתרונות ולחסרונות, תוכלי לקבל החלטה מודעת ומושכלת. ב ה צ ל ח ה!

טיפול איפור קבוע

איפור קבוע בגיל הבוגר הולכים רק למי שמבינה את העור בגיל הבוגר

 • עור העפעפיים בגיל מבוגר בדרך כלל הוא עור יבשנוטה לפיגמנטציה עם נימי דם והגבות דלילות מאודעבודת איפור הקבוע באזור הזה דורשת מיומנות מרובה.

 • מה שהתאים מבחינה אסתטית בגיל צעירפחות מתאים בגיל מבוגרהאופנה אחרת ומבנה הפנים נראה אחר.

 • חשוב להדגיש את הגבות ולא לצייר אותן.

 • נמלא את הגבות בהצללת פיגמנט ולא ככתם כהה מרוחטכניקת השערה הבודדת אינו מתאים לגילאים בוגרים.

 • אופטימיות…! קיים גלגל קסמים שעובד דווקא לטובתינו.

טיפול איפור קבוע

איפור קבוע בגיל מתקדם

כשאני אומרת גיל מתקדםאני מתכוונת גם לנשים בנות 60 ומעלה שרוצות ויכולות להראות טוב יותר.

אני עוסקת באיפור קבוע עוד מצעירותילמדתי טכניקות בכל העולם וצברתי אלפי שעות ניסיון בפרקטיקה מעשית בתחום הזההיום אני פחות צעירה ומאוד מבינה ומזדהה עם נשים בגילי ומבוגרות יותר שהנשיות שלהן חשובה להןאישה בכל גיל רוצה להראות טוב ועם הידע והטכנולוגיה שקיימים היוםאפשר בהחלט להגיע לתוצאות משביעות רצון.

כשניגשים למלאכת האיפור הקבוע באישה מבוגרתחייבים להבין שחוקי הבסיס של האיפור הקבוע לא זהים לאיפור קבוע בגיל צעירההתייחסות שונה לגמרי!

דבר ראשון: העור בגיל מבוגר מאתגר יותרהוא לא מתוח וזוהר כבעברישנם קמטיםעור נפול ועור עודףעור יבש ודקמחוספס ולא אחידעור כזה מגיב בצורה שונה לגמרי לפיגמנטים שמחדירים אליו לעומת עור צעירלא כל פיגמנט ואפילו היוקרתי שבהם יתאים לעור הבוגר.

הדבר השני שצריך לקחת בחשבון: מה שהתאים מבחינה אסתטית בגיל צעירפחות מתאים בגיל מבוגרהאופנה אחרת ומבנה הפנים נראה אחרעיצוב הגבה הוא לא פחות חשוב מהגוון ומהטכניקהעיצוב לאישה בוגרת נמדד בטבעיות שלוברוךבסימטריה ובגוון המתאיםבתוצאה הסופית האיפור הקבוע צריך להשלים ולייפות את המצב הקיים ולא להיות תמונה נוסטלגית שמזכירה מה היה פעם וזה מצריך הבנהיידע ניסיון (וכישרון).

לפעמים נשים בגיל 60, 70, נשארות עם הפנטזיה שהייתה להן בגיל 30 או 40. התפקיד שלי בין היתר הוא לאבחן ולהסביר להן מה ניתן לבצע ומה אינו אפשרימה שהיה יפה ונכון לגיל 40 ברוב המקרים לא יתאים לגיל מבוגר יותר.

אתן כמה דוגמאות שימחישו את השינויים בהתייחסות שציינתי:

עור העפעפיים בגיל מבוגר בדרך כלל הוא עור יבשנוטה לפיגמנטציה עם נימי דם והגבות דלילות מאודעבודת איפור קבוע באזור הזה דורשת מיומנות ברמה מאוד גבוהה על מנת שלא לפצוע את המטופלת ובכדי להטמיע את הפיגמנט בדיוק בעומק הנכון ולהגיע לתוצאה הרצויה.

דוגמה נוספת להבדלים באיפור קבוע בין גיל צעיר למבוגרהגבותבגילאים מתקדמים חשוב להדגיש את הגבות ולא לצייר אותןנמלא את הגבות בהצללת פיגמנט ולא ככתם כהה מרוחטכניקת השערה הבודדת אינו מתאים לגילאים מבוגרים מהסיבה שהעור דק ויבשהפיגמנט שוקע מתפזר ודוהה מהר מהמצופהלכן יש למלא את הגבות בטכניקת הצללה (פודרהלמראה רך וטבעי.

גם הטיפול לאחר ביצוע האיפור הקבוע והעזרה בהחלמת העור מתנהל באופן אחר לגמרי כשמדובר בעור מבוגר יותר.

חשוב לי לחזור ולהדגישהזמן אמנם לא עובד לטובתינויש המון יתרונות לגיל צעיר יותרמראה העור הוא לא אחד מהםאבלאבל גדול ומשמעותיכשעושים את הפעולות הנכונותבמקצועיות הנדרשתכל אחת יכולה להראות טוב יותר ולא משנה בת כמה היא.

כשאנחנו נראות טובאנחנו מרגישות טובוכשאנחנו מרגישות טובאנחנו אפילו נראות עוד יותר טובמן גלגל קסמים שעובד דווקא לטובתינו.

 

כשאני אומרת גיל מתקדםאני מתכוונת גם לנשים בנות 60 ומעלה שרוצות ויכולות להראות טוב יותר.

אני עוסקת באיפור קבוע עוד מצעירותילמדתי טכניקות בכל העולם וצברתי אלפי שעות ניסיון בפרקטיקה מעשית בתחום הזההיום אני פחות צעירה ומאוד מבינה ומזדהה עם נשים בגילי ומבוגרות יותר שהנשיות שלהן חשובה להןאישה בכל גיל רוצה להראות טוב ועם הידע והטכנולוגיה שקיימים היוםאפשר בהחלט להגיע לתוצאות משביעות רצון.

כשניגשים למלאכת האיפור הקבוע באישה מבוגרתחייבים להבין שחוקי הבסיס של האיפור הקבוע לא זהים לאיפור קבוע בגיל צעירההתייחסות שונה לגמרי!

דבר ראשון: העור בגיל מבוגר מאתגר יותרהוא לא מתוח וזוהר כבעברישנם קמטיםעור נפול ועור עודףעור יבש ודקמחוספס ולא אחידעור כזה מגיב בצורה שונה לגמרי לפיגמנטים שמחדירים אליו לעומת עור צעירלא כל פיגמנט ואפילו היוקרתי שבהם יתאים לעור הבוגר.

הדבר השני שצריך לקחת בחשבון: מה שהתאים מבחינה אסתטית בגיל צעירפחות מתאים בגיל מבוגרהאופנה אחרת ומבנה הפנים נראה אחרעיצוב הגבה הוא לא פחות חשוב מהגוון ומהטכניקהעיצוב לאישה בוגרת נמדד בטבעיות שלוברוךבסימטריה ובגוון המתאיםבתוצאה הסופית האיפור הקבוע צריך להשלים ולייפות את המצב הקיים ולא להיות תמונה נוסטלגית שמזכירה מה היה פעם וזה מצריך הבנהיידע ניסיון (וכישרון).

לפעמים נשים בגיל 60, 70, נשארות עם הפנטזיה שהייתה להן בגיל 30 או 40. התפקיד שלי בין היתר הוא לאבחן ולהסביר להן מה ניתן לבצע ומה אינו אפשרימה שהיה יפה ונכון לגיל 40 ברוב המקרים לא יתאים לגיל מבוגר יותר.

אתן כמה דוגמאות שימחישו את השינויים בהתייחסות שציינתי:

עור העפעפיים בגיל מבוגר בדרך כלל הוא עור יבשנוטה לפיגמנטציה עם נימי דם והגבות דלילות מאודעבודת איפור קבוע באזור הזה דורשת מיומנות ברמה מאוד גבוהה על מנת שלא לפצוע את המטופלת ובכדי להטמיע את הפיגמנט בדיוק בעומק הנכון ולהגיע לתוצאה הרצויה.

דוגמה נוספת להבדלים באיפור קבוע בין גיל צעיר למבוגרהגבותבגילאים מתקדמים חשוב להדגיש את הגבות ולא לצייר אותןנמלא את הגבות בהצללת פיגמנט ולא ככתם כהה מרוחטכניקת השערה הבודדת אינו מתאים לגילאים מבוגרים מהסיבה שהעור דק ויבשהפיגמנט שוקע מתפזר ודוהה מהר מהמצופהלכן יש למלא את הגבות בטכניקת הצללה (פודרהלמראה רך וטבעי.

גם הטיפול לאחר ביצוע האיפור הקבוע והעזרה בהחלמת העור מתנהל באופן אחר לגמרי כשמדובר בעור מבוגר יותר.

חשוב לי לחזור ולהדגישהזמן אמנם לא עובד לטובתינויש המון יתרונות לגיל צעיר יותרמראה העור הוא לא אחד מהםאבלאבל גדול ומשמעותיכשעושים את הפעולות הנכונותבמקצועיות הנדרשתכל אחת יכולה להראות טוב יותר ולא משנה בת כמה היא.

כשאנחנו נראות טובאנחנו מרגישות טובוכשאנחנו מרגישות טובאנחנו אפילו נראות עוד יותר טובמן גלגל קסמים שעובד דווקא לטובתינו.

Know your
תכנים שיעניינו אותך
טיפול אנטי אייג'ינג
מהם השינויים שהעור עובר במהלך החיים ואיך טיפול אנטי אייג'ינג יכול לסייע?
הצערת העור
כיצד לחץ משפיע על עור הפנים שלנו?
לייעוץ והתאמת טיפול מתאים, מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: