אנטי אייג׳ינג

Feel free

כולנו רוצות להיראות יפה!..

יופי מעלה את הביטחון העצמי ואת מצב הרוח. האם יש צורך להיוולד עם נתונים חיצוניים של דוגמנית?ממש לא!..

מראה אסתטי ומושך הוא הרבה דבריםהוא ההופעה – הלבושהיציבההטיפוחהברק בעורהאיפור הנכוןהפרטים הקטנים מסביב… איך דואגים למראה מושלםמבלי הקשר לתווי הפנים שיש לנו.

מטפחים את העור – מסדרים את הגבות ומעצבים מראה גבה מחמיאתספורת הולמתאיפור מתאיםמתקנים פגמים במראה הפנים שהם ברי תיקון באמצעים פשוטים – ויש הרבה כאלהמתייעצים לגבי שיפור במראהקמטיםסימני גיל מאוחריםצניחת עור וכו'.

הנכון הוא להתייעץ עם הקוסמטיקאית שלךהיא אשת מקצוע הבקיאה ברזי היופי והטיפוחדברים רבים ניתן לשפר ועם השיפור הזה תיראי יפה בהרבה

עשי לך הרגל להגיע לביקור אצל הקוסמטיקאיתהיא תבחן את עורךתייעץ ותטפל בהתאם. והתגמולתחושה נעימה וכיפיתהחיוך הרחב שיהיה לך בכל פעם שתסתכלי במראה.

אני בטוחה שזה מגיע לך!

טיפול אנטי אייג׳ינג

איך תיראי בעוד 20 שנה?..

הרבה יותר יפה מאיך שאמא וסבתא נראו בגיל הזהאנו חיים בעידן שבו הגיל כבר פחות קובע.

בנות ה 50 יכולות להיראות בגיל 40 ופחותובנות ה 40 דומות יותר לבנות 30 מהדור של הורינובחלקו – בגלל שאכן בני הדור הקודם נראו מבוגרים לגילם כמובן הכול מזווית הראיה שלנו). אבל בחלקו זה בגלל אמצעים שקיימים כיוםולא היו קיימים אזההשקעה בטיפוח ויופי לא תמיד מצריכה תקציב גדולאבל היא תמיד מצריכה מחויבות לתהליךוגם בחירה נכונהישנם אמצעים להצערת מראה העור וניתן לקרוא על כך בהמשך במפורט.

דברים רבים גורמים לעור שלנו להזדקןיש דברים שאנחנו לא יכולים לעשות לגביהם כלוםואחרים שאנו דווקא יכולים כן להשפיע עליהם.

דבר אחד שאנחנו לא יכולים לשנות הוא תהליך ההזדקנות הטבעיזה ממלא תפקיד מפתחעם הזמןכולנו מקבלים קווים גלויים על הפנים שלנו

קמטים ). זה אך טבעי שהפנים שלנו יאבדו חלק מהמלאות הצעירה שלהן ומהדינמיקה הצעירהאנו שמים לב שהעור שלנו הופך דק יותר ויבש יותרכשהגנים שלנו שולטים במידה רבה מתי השינויים הללו מתרחשים.

המונח הרפואי לסוג זה של הזדקנות הוא "הזדקנות פנימית".

אנו יכולים להשפיע על סוג אחר של הזדקנות שמשפיע על העור שלנובחירות הסביבה ואורח החיים שלנו עלולות לגרום לעור שלנו להזדקן בטרם עתתזונהאלכוהולעישוןסטרס וכו

המונח הרפואי לסוג זה של הזדקנות הוא "הזדקנות חיצונית". על ידי נקיטת פעולות מניעהאנו יכולים להאט את ההשפעות שיש לסוג זה של הזדקנות על העור שלנו.

כיצד ניתן למנוע הזדקנות מוקדמת של העור?

ככל שאנשים מתבגריםזה טבעי שהעור יהפוך דק ויבש יותר ועלייה בקמטים וסימני הזדקנות אחריםעם זאתהסביבה ובחירות אורח החיים שלך עלולות לפעמים לגרום לעור שלנו להזדקן בטרם עתכדי למנוע הזדקנות מוקדמת של העוררופאי עור וקוסמטיקאיות מוסמכים (כולל אניממליצים לעקוב אחר העצות הפשוטות

 

Extra
שירותים נוספים

איפור קבוע

שיפור מאפיינים טבעיים בעזרת טכניקות פיגמנטציה ארוכות טווח, ואספקת פתרון ליישום איפור.

אנטי אייג'ינג

מאבק בסימני הזדקנות ע"י טיפולים יעילים ומוצרים ממוקדים המסייעים בהפחתת קמטים, קמטוטים עדינים וקידום עור צעיר.

טיפול בצלוליט

טיפול בצלוליט כולל שיטות וטכניקות שונות שמטרתן להפחית את מראה העור עם הגומות הנפוצות על הירכיים, הישבן והבטן.

טיפול אנטי אייג׳ינג

אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל

אנטי אייג'ינג זה עולם ומלואוזה לא רק טיפול והצערת עור הפניםאלא שילוב כולל של הכול עם נגיעה בפרטים הקטנים…. כמופילינגפיגמנטציהאיפור קבועמכשור וטכנולוגיותנימי דם ועוד ועוד

גם אנשים שכבר יש להם סימנים להזדקנות מוקדמת של העור יכולים להפיק תועלת מביצוע שינויים באורח החייםעל ידי הגנה על העור מפני השמשנותנים לעור הזדמנות לתקן חלק מהנזקמעשנים שמפסיקים מבחינים לעתים קרובות שהעור נראה בריא יותראימוץ הרגל של שתיית מים גם הוא תורם להצערת העור.

אם סימני הזדקנות מפריעים לךמומלץ לפנות לרופא עורבמידה והנזק בר תיקון או שאים עניין בטיפולים פולשנייםתמיד הקוסמטיקאית ובמיוחד היום יכולה לתת מענה מקצועי ומשביע רצוןטיפולים חדשים והליכים פחות פולשניים להחלקת קמטיםמיצוק עור ושיפור גוון העור מעניקים לאנשים רבים עור צעיר יותר.

אתם מעולם לא מבוגרים מידי או צעירים מידי בכי להתייעץ עם קוסמטיקאית וליהנות מהידע ומייעוץ טכנולוגי חדשני.

 

טיפול אנטי אייג׳ינג

פיגמנטציהמה יכול לפטור מכתמי הגיל?

אם אתה מרגיש שכתמי גיל יכולים לספר על העבר שלך על אורח חייך בעברההיחשפות לשמש וכוייתכן ותוכל לגרום לכתמים לדעוך ולדהותכי אז נדע מה הסיבה להיווצרות הכתמיםאם זה גיל ונחשפת לשמשאו שימוש בתרופות וכן הלאה… כל מידע כשה נותן לנו דרך עבודה לטיפול משמעותי בכתמיםעובדות אלו יכולות להגן על הבריאות ולעזור להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

טיפולי צלוליטמה באמת עובד?

אם הצלוליט מפריע לךאת לא לבדעם כל כך הרבה הצעות לטיפולים זה יכול לבלבל ולהקשות על ההחלטה מה עדיףאיזו שיטה?

מה מצאו מחקרים?

הסרת שיער בלייזרסקירה כללית

כשזה מגיע להסרת שיער בלייזריש הרבה תפיסות והרבה מהן שגויותלגלות את האמת על הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר לגברים

כיוםיותר גברים מאי פעם מחפשים הסרת שיער בלייזר כדרך היחידה כמעט להפחית לצמיתות שיער לא רצוייש לפנות לדף הסרת שיער – כדי וללמוד כיצד הסרת שיער בלייזר יכולה לסייע גם בטיפול בבעיות כמו צריבה מסכין גילוח ושערות חודרניות וכמובן שיער עודף

ידייםמה יכול לגרום לידיים שלי להיראות צעירות יותר?

אם כתמי גילעור מקומט או סימני הזדקנות אחרים מטרידים אותךניתן ואפשרי לקבל ידיים צעירות יותרהודות להתקדמות ברפואת העורניתן להפחית את סימני ההזדקנות הללו בבטחה ובזמן השבתה מועט או בכלל לא.

גב היד… אובדן מלאות נעורים… אובדן מלאות בידיים

כאשר הידיים מאבדות את מלאותן הצעירההעור הופך רפוי ומתחיל לפתח מרקם דמוי נייר קרפעם פחות מלאותהוורידים בידיים שלך גם הופכים בולטים יותריש פתרון!

עור מקומט (נראה כמו נייר קרפ)

מריחת קרם הגנה על הידיים מדי יום יכולה למנוע קמטים בעור הידייםאם לא עשית זאת ועכשיו יש לך עור מקומטטיפול בפילינגים וחומצות שונות יכול לעזור.

עור רפוי בגב היד

ככל שאנו מתבגריםהעור שלנו מאבד קולגן ואלסטיןחומרים השומרים על העור שלנו מוצק ושמנמן.

טיפולגלי רדיוהליך השולח חום עמוק לתוך העוריכול להדק עור רפוירוב האנשים צריכים טיפול אחד עד ארבעה.

גרום לתוצאות מטיפול האנטי אייג'ינג בידיים להימשך

אמנם אינך יכול להפסיק להזדקןאך ישנם דברים שאתה יכול לעשות כדי שהתוצאות שלך יימשכו זמן רב יותרהנה מה שמומלץ:

הגנה מהשמשזה חיוני אם את/ה רוצה לשמור על התוצאות שאת/ה רואה לאחר הטיפולמומחי עור רבים ממליצים גם ללבוש כפפה דקה המגנה מפני השמש בזמן נהיגה.

ללבוש כפפות בזמן ניקיון וגינוןמים חמיםחומרי ניקוי ועבודות בחצר עלולים לייבש את העורמה שעלול להזקין את עור הידיים.

לחותלחותלחותמריחת קרם או קרם לאחר שטיפת ידיים ורחצה עוזרת ללכוד מים בעור.

שמור תורים לטיפולי תחזוקה בקליניקהלא לוותראם הקוסמטיקאית טיפלה בך בקליניקה או במכון היופיקבלת טיפולי המשך מומלצים ויכולים לעזור לך לשמור על התוצאותלדוגמהאם עשית טיפולי לייזר או פילינגים או גלי אור חשוב שלפחות אחת לרבעון תמשיך/כי להגיע.

כדי להגן על הידיים שלך מהשמשמרחי על הידיים מדי יום קרם הגנה רחב טווח ועמיד במים עם מקדם הגנה SPF 30 ומעלה לפני היציאה החוצה.

האם את/ה מרגישים ורואים כתם מחוספס על היד שלכם או במקום אחר על העוראם כןפנו לרופא עור כדי לבררלבדוקאו לשלול לסרטן העור.

 

לפני קבלת טיפול קוסמטי, שאלו שאלות והתאימו ציפיות. בכדי להפחית את הסיכון שלך לפתח סיבוכים ואי הבנות בהמשך הטיפול,

טיפולים קוסמטיים עשויים להיראות קלים. אבל בכדי לדעת האם הטיפול בטוח עבורך ויכול לספק את התוצאות הרצויות לך דורש ידע מעמיק על העור. ולקוסמטיקאיות מומחיות עם ניסיון של שנים יש הכשרה ייחודית זו

ללא הכשרה זו, רמת הפגיעה בלקוחה היא גבוהה. הסיבוכים הופכים נפוצים יותר. לכן חייב להיות יידע בכל טיפול וההשלכות שלו.

 

דרכים רבות למיצוק עור נפול

לא רק זאתאני (אתימאמינה בטיפולים כוללים משולביםזה מחייב גישה טיפולית אחרת ושונה ממה שהיה נהוג עד היוםהשילוב בין מגוון הטכנולוגיותתפיסת הטיפול שונה וכל זה להשגת תוצאות אופטימליותמספר טכנולוגיות ייחודיות ומאושרות FDA, אימצתי לשורותיי בקליניקה שליאני מאמינה שהעולם האסתטי הולך ומתרחק מבמת הניתוחים הפלסטייםקיימים פתרונות מעולים של אמצע ולא תמיד סכין המנתחים הוא הפתרון וייתכן שגם רצון הלקוחות הוא לא לגשת לניתוחבשנים האחרונות צובר עולם הטיפולים האסתטיים תאוצהשבאה לידי ביטוי במספר רב של נשים הפונות לקבלת טיפולים לא פולשניים.

אם בעבר הרוב היו פונות להזרקות וניתוחיםהיום כבר אפשר לזהות מגמה של טיפולי הלייזרגלי הרדיואולרה סאונד – הייפוטיפולי פלזמה שפרצו לעולמינו ואי אפשר בלי היוםפילינגים ועוד..

כל אלה מיועדים להצעיר את העור ולהתמודד עם בעיות שבעבר רק הניתוח היה פתרון.

אם נסתכל על התמונה הכוללת במתן טיפולים אסתטיים חובה עלינו לראות התמונה כולה בצורה שלמה והרמונית וכמה שיותר להימנע מהתמקדות בפרטים הקטניםאו ממוקדי אזור במנותק מהתמונה ומהבעיה הכול של העור.

הגישה הטיפולית הנכונה לטיפולים אסתטיים מתייחסת לטיפול אסתטי ככלי המיועד לא רק לשינוי המראהאלא לשיפור האסתטיקה הכוללדינמיקת העורחיות העור וכוזה אנטי אייג'ינג במיטבו.

המגוון הרחב של טיפולים כאלה מחייב שהכלים והטכנולוגיות כולם יהיו קיימות בקליניקהחייב שאלו יהיו טכנולוגיות מתקדמותהתכשירים המתקדמים והאיכותיים בעולם מבלי להטיל ספק ברמת היידע והניסיון של הקוסמטיקאית… וזה דורש שנים של מיומנות.

אנחנו ניזונים מהמשוב הפנימי של הלקוחהמהפידבק החיצוניהחברתי שהלקוחה מקבלת מהסובבים ומהחברות בעיקר.

זה לא נמדד "איזה טיפול מדהים קיבלתאלא "את נראית יפה" "רואים בוודאות את השיפור"

אתי: "בגאווה אני יכולה לספר ללקוחותיי על טיפולי הידוק ומיצוק עור רפוי בעזרת טיפולי הפלזמהגלי הרדיוההייפו ושיטת הפרקשיונל שבעזרת ידית עם 25 סיכות זעירות ניתן להחדיר בעוצה משתנה ולעומקים שונים במטרה להדק את העור לרקמות השריר העמוקות.

ולזה אני משלבת הייפופלזמהפרקשיונל (אנדימד D 3המתקדם בעולם). ניתן לטפל כמובן בצלקות מגורמים שונים כמו גם צלקות פוסט אקנהעור מדולדל לא שומן (כשמחסן החלבון ריק כבר מזמן)הרמת עפעפיים קמטים שפה עליונה ותחתונהקמטי המניפה בצידי העיניים צוואר מקומט ועוד

כמו שציינתיהאפשרויות נעות מקרמים למיצוק העור ועד לחידוש פני השטח בלייזר ותדרי רדיו ותדרי קול.

האם את/ה מוצאים את עצמכם מושכים בעדינות את עור הפנים כלפי מעלה כשאתם מסתכלים במראה ומייחלים שהוא יישאר שםהאם הנדנוד בזרועות העליונות מפריע לכם?

שיטת שילוב טכנולוגיות תיתן את התוצאה האופטימאליתמיצוק בגלי רדיוהייפו אולטרה סאונדפלזמהלהצערת הפנים או הרמת עפעפייםיתנו לך את התוצאות הדרמטיות ביותראבל תמצא עוד הרבה אפשרויות למיצוק העור.

המטופלות בקליניקה של אתי בעשור האחרון בפרטהן משכבת הגיל הבוגרת יותראלו שכבר זקוקות ליותר מסתם טיפול פניםכי בשלב

חיים זה חייבים לבצע מהלכים דרסטיים יותראבל הן אינן מעוניינות בניתוחים או הזרקותהן מרוצות מעל ומעבר למצופה כשהן מבינות שלא ייאלצו לעבור ניתוחשמירה על מראה טבעישדרוג המראההחייאה ושיפור הדינמיקה… זה מה שהן מעוניינותרוצות ואוהבות.

 

לכל גיל יש את סימני הגיל האופייניים לומגיל 28 לערך מתחיל להיראות אבדן ברק ושינויים במרקם העורעם השניםנוספים קמטוטים עדינים ובהמשך עם השנים הם הופכים לקמטיםכתמי עור צצים לאחר ההריונות וגם עם הגיל ונזקי השמשקווי המתר של הפנים משתניםבגיל בוגר יותר ישנה צניחה של העור ובהדרגה גם שקיעה של אזור העינייםהעור מאבד נפחהלחיים מצטמקות.

בגילאי 28-35 העור עדיין מתוח ויפה למראהאם כי שינויים במרקם כבר מורגשיםלעיתים ישנם שרידי כתמי הריון שלא דהו.

זה הזמן להתחיל בשגרת טיפוח וחידוש נכונה לעורטיפול בזמןשומר על עור חיוני וצעיר יותר גם בגילאים מתקדמים.

בשנים אלהכדאי לאמץ תכשיר עם חומצות אלפא הידרוקסיהמיועדות לקלף ולחדש את מרקם העורהן משפרות גם מראה של נקבוביות פעורות וחטטים אם ישנםהחומצות גם שומרות על חילף חומרים תקין בעורעל מראה חיוני ומטופח ולחות תקינהריכוז החומצות המיועד לחידושמחייב שימוש בשעות הערב בלבדבשעות היוםכל תקופת השימושיש להישמר מחשיפה ממושכת לשמש ולהשתמש במסנן קרינהשימוש עם נוגדי חימצון ישלים את התמונה ויאיט את המשך הנזקים לעורבמידה ונותרו כתמים בעורתכשיר נוסףהמפחית ייצור פיגמנטיסייע באיחוד הגוון.

קרמים לקמטיםסרומים לפנים ולעיניים ומוצרי טיפוח לאנטי אייג'ינג יכולים לעזור בהפחתת סימני ההזדקנותכדי ליצור תוכנית אנטיאייג'ינג יעילה באמת לטיפוח העוראני מציעה להתחיל עם הרגלי טיפוח בריאיםלהגיע לייעוץ ולבנות ביחד תוכנית טיפולית של הדור החדש.

עם זאתכדי ליצור תוכנית אנטיאייג'ינג יעילה באמת לטיפול בעורעוזר להתחיל עם הרגלי טיפוח בריאיםהיתרונות של הרגלי טיפוח בריאים לעור כוללים:

מניעת מהצטברות כתמים בעור… שומר על עור מוצק ומראה צעיר זמן רב יותר… מפחית קמטים עדינים ולא פעם קמטים עמוקים יותר… שומר על עור פנים בהיר וצעיר יותר… מפחית את הסיכון לסרטן עור.

כדי לעזור לך לבנות תוכנית לטיפול אנטיאייג'ינגנעזרים בטכנולוגיות ששנים של מחקר תומכים בכל אחת מההמלצות הללו.

עולם הקוסמטיקה הפך לעולם של הייטקמכשור מתוחכם יותרקרמים בטכנולוגיית הננויידעתפיסה שונה ונבונה יותרהכול קיים.

אך מה הלקוחות עושות בביתאורח החיים שלהןהמחלותהתרופותהדאגותהילדים והנכדים… כל זה מביא לעולם עמוס בדאגותאיך נגן על עצמינואיך נפעל מבעוד מועדואיך נשמור על עצמינו צעירות ויפות?…

השמש ממלאת תפקיד מרכזי בהזדקנות מוקדמת של העור שלנודברים אחרים שאנחנו עושים גם יכולים להזקין את העור מהר יותר ממה שהוא היה עושה באופן טבעיכדי שנוכל לעזור למטופלות שלנו ולמנוע הזדקנות מוקדמת של העורכל בעלי המקצוע המומחים נותנים עצות לרוב.

 1. יש להגן על העור שלנו מהשמש כל יוםבין אם את/ה מבלה יום בחוף הים או סידוריםהגנה מהשמש היא חיונית ובארץ ממש הכרחיתאת/ה יכול להגן על העור שלך על ידי חיפוש צלכיסוי בבגדים מגנים מפני השמש – כגון חולצה קלת משקל ושרוולים ארוכיםמכנסייםכובע רחב שוליים ומשקפי שמש עם הגנת UV – ושימוש בקרם הגנה בעל טווח רחב, SPF 30 (או יותר), ועמיד במיםכדאי למרוח קרם הגנה מדי יום על כל העור שאינו מכוסה בבגדים.

 2. שיזוף: יש למרוח קרם שיזוף עצמי במקום להשתזף(זה עדיף). בכל פעם שאת/ה רוצה להשתזףאת/ה מזקינים בטרם עת את העורזה נכון אם את/ה משתזף בשמשמיטת שיזוף או ציוד שיזוף פנימי אחרכולם פולטים קרני UV מזיקות שמאיצות את מהירות הזדקנות העור.

 3. להפסיק לעשןעישון מאיץ מאוד את מהירות הזדקנות העורהוא גורם לקמטים ולעור פנים דהויאפרפר ורפוי.

 4. להימנע מהבעות פנים חוזרות ונשנותהכוונה למימיקהלהיות מודעים לכל תנועה שאנחנו נוטים לעשות באופן קבועולנסות להפסיקפשוט להיות מודעיםבמימיקה אנחנו מכווצים את השרירים הבסיסייםאם נכווץ שוב ושוב את אותם השרירים במשך שנים רבותהקווים הללו הופכים לקמטים קבועיםהרכבת משקפי שמש יכולה לעזור להפחית קמטים הנגרמים גם מפזילה.

 5. אכלו תזונה בריאה ומאוזנת היטבממצאים מכמה מחקרים מראים כי אכילה מרובה של פירות וירקות טריים עשויה לסייע במניעת נזקים שמובילים להזדקנות מוקדמת של העורממצאים ממחקרים מצביעים גם על כך שתזונה המכילה הרבה סוכר או פחמימות מזוקקות אחרות יכולה להאיץ את ההזדקנות.

 6. הגבילו עצמכם בשתיית אלכוהול. אלכוהול רע לעורזה מייבש את העורועם הזמןפוגע בוזה עשוי לגרום לנו להיראות מבוגרים יותר.

 7. להתאמן פעמים לפחות בשבועממצאים מכמה מחקרים מצביעים על כך שפעילות גופנית מתונה יכולה לשפר את זרימת הדם ולחזק את המערכת החיסוניתעשוי להעניק לעור מראה צעיר יותר.

 8. לנקות את העור בעדינותקרצוף יתר של העור עשוי לגרות את העורגירוי העור מאיץ את הזדקנות העורניקוי עדין עוזר להסיר זיהוםמאיפור וחומרים אחרים מבלי לגרות את העור.

 9. לשטוף את הפנים פעמיים ביום וכמובן לאחר הזעה כבדהבמיוחד כאשר חובשים כובע או קסדהמן הסתם מגרה את העורולכן רצוי לשטוף את העור בהקדם האפשרי לאחר ההזעה.

 10. יש למרוח קרם לחות כל יוםרצוי פעמיים ביוםקרם לחות לוכד מים בעור ומעניק לו מראה צעיר יותר.

 11. יש להפסיק להשתמש ללא פיקוח במוצרי טיפוח שצורבים או שורפים כמו חומצותכאשר העור נשרף או עוקץזה אומר שהעור שלך מגורהגירוי יתר של העור יכול לגרום לו להיראות מבוגר יותראלא אם הטיפול הוא ממוקדזמני ולמטרה מסוימת ובתנאי שהרופא או הקוסמטיקאית.

 12. מריחת סרום לפני קרם הלחותתוסיף ותעמיק ותיתן טיפול יסודי לעור מומלץ מאד.

Know your
תכנים שיעניינו אותך
טיפול אנטי אייג'ינג
מהם השינויים שהעור עובר במהלך החיים ואיך טיפול אנטי אייג'ינג יכול לסייע?
הצערת העור
כיצד לחץ משפיע על עור הפנים שלנו?
לייעוץ והתאמת טיפול מתאים, מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: