העלמת נימים

Feel free

העלמת נימים וטיפול בנימים בשיטת EWA

 

כל האמת על האמת על נימי דם שבורים.

ניתן לזהות אותם כשאנחנו רואים אותםפסים דמויי חבורות אדומות וכחולות הנמשכיםיובלים אדומים דקיםלא פעם כמו קורי עכבישהתופעה שכיחה יותר אצל בעלי עור רגישדק או רוזציאה ומופיע לרוב סביב האףהלחייםהפה והרגלייםאבל כמה באמת אנחנו יודעים על מצב עור עם נימי דםאיך מגיעים למצב הזהמה נתין לעשות בכדי להימנע מזהבואו נגלה יחדיו.

 

טיפול העלמת נימים

נכון או לא נכוןהאם יש סיכוי גבוה יותר שיש לי נימים שבורים אם יש לי עור בהירובכלל מה גורם להם להיווצר?

תשובה: נכון. "נימים שבורים הם למעשה כלי דם מורחבים וקשורים לאקנה ולרוזציאה", לא פעם מסבירים כך הרופאיםניתן לראות אותם בכל העדותאבל הם נראים בשכיחות רבה יותר אצל אנשים בהירים יותראבל נימים שבורים נגרמים למעשה גם מהפרעה חיצונית בעור – כוויות רוחשינויי טמפרטורה קיצונייםשתייה או עישון מופרזים – במיוחד נזקי UV וטראומה לעורכגון פיצוץ פצעון חזק מדיאפילו עיטוש חזק מדי יכול לגרום לנימים שבוריםאז לא רק חשיפה לשמש ואכילת הם הגורמים לנימי דם שבורים.

נכון או לא נכוןפילינג יכול לגרום להם.

תשובהנכון. "שימוש קשה מדי או לעתים קרובות מדי בפילינג מסוג קרצוף ושפשוף יכול להוות טריגרוכך גם פילינג מכניכגון מיקרודרמבריישןכאשר הוא מבוצע בצורה שגויה או על סוג עור לא מתאים.

אז איך להתמודדרופאי העור והקוסמטיקאיות המומחיות מציעות להחליף את קרצוף הפנים הרגיל עם פילינג מבוסס כימיקלים. "למטופלים המעוניינים לקלף את עורםאני ממליצה להשתמש בחומצה גליקולית או ברטינואידים מקומיים כדי להשיג פילינג מבלי לפגוע בעורלאנשים שמשתמשים במכשירי פילינג או טכניקות פילינג אגרסיביות אני מציעה… נסו להגביל את השימוש בו מכיוון שהוא יכול גם להחמיר את המצבבמיוחד אם אתם נוטים לרוזציאה".

נכון או לא נכוןהאם הם נעלמים בסופו של דבר אם רק מניחים להם ולא נוגעים?

תשובה: לא נכוןאם לא מטפליםנימים שבורים יכולים להחמיר ולהיות גלויים יותר עם אובדן השלמות המבנית של העור שלנומה שקורה באופן טבעי ככל שאנו מתבגריםואם אתם נוטים לאדמומיותצריכת מזון חריףמשקאות מוגזיםקפאין ואלכוהול רק יחמיר את המצב.

איך מונעים אותם?

חלק מהדברים האלה די קשה למנועבמיוחד אם יש לכם נטייהאבל לגבי הדברים שאתם יכולים להימנע מהםעליהם תקפידוהכול עניין של מניעה.

נכון או לא נכון: הדרך היחידה להפוך אותם היא לקבל טיפולים יעילים בקליניקה אצל מי שהתמחה בכך.

תשובה: נכוןלמרבה הצעראין תרופה ללא מרשם שיכולה להפוך את המראה של נימים שבורים ברגע שהם צציםעד כההדרך היעילה ביותר למגר את הוורידים והנימים הגלויים הללו היא באמצעות הליך טיפוליהכולל בדרך כלל מכשיר לייזר או גלי רדיו

אני ממליצה להתייעץ עם בעלת מקצוע שיש לה ניסיון וכמובן את ההוכחות לכךתיעוד תמונות של לפני ואחרי או עדויות בכתב מלקחות שחוו את הטיפולחייב שבעל המקצוע תהיה מנוסה בכדי שהיא תוכל לאבחן איזה טיפול או מכשיר מתאים ביותר לצורך שלך.

נכון או לא נכוןנימים שבורים ניתנים למניעה מוחלטת עם מוצרי טיפוח העור הנכונים.

תשובה: נכוןהדרך הטובה ביותר להתמודד עם נימים שבורים היא להימנע מלכתחילה מיצירת כלי דם מורחביםהימנעו מחשיפה לשמש ומפילינג יתר והשתמשו בקרם הגנה טוב ובתכשיר ניקוי עדיןאין לשפשף את העור יתר על המידהאין להציק לעור במיוחד כשהא דקבוגר או רגישלהימנע מסאונותאו ג'קוזי במם חמים.

Extra
שירותים נוספים

טיפול בצלקות בפנים

טיפול בצלקות בפנים כרוך בטיפולים מקומיים, טיפול בלייזר, מיקרונידלינג והליכים כירורגיים, במטרה למזער את הנראות ולשפר את מרקם הצלקות בפנים.

מיקרופיגמנטציה רפואית

מיקרופיגמנטציה רפואית מציעה תוצאות ארוכות טווח ויכולה לשפר מאוד את התוצאות האסתטיות עבור אנשים המחפשים שיפורים קוסמטיים או משחזרים.

פילינג

טיפולי פילינג, כגון פילינג כימי או מסיכות פילינג, יכולים לעזור להסיר תאי עור מתים, לשפר את מרקם העור ולקדם מראה צעיר יותר.

טיפול העלמת נימים

טיפול בגלי רדיו להעלמת נימים

 

שיטת אתי וולף לטיפול בגלי רדיו, מציעה טיפול בעל השפעה מיידית, ללא כאבים. הטכניקה החדשנית, המבוססת על גלי רדיו, מבצעת פעולה טרמית של הקרשת כלי דם באמצעות מחט עדינה ביותר. באמצעות השיטה ניתן לטפל בנימי הדם המופיעים בפנים, בבית החזה, בצוואר ולמעשה בכל מקום אחר בגוף. הטיפול הינו חיצוני בלבד ואינו כולל את החדרת המחט לעור. את היעלמות הנים ניתן לראות מיידית. ייתכן ומיד לאחר הטיפול, תופיע אדמומיות מסוימת ובצקת קטנה וקלה מאד, אשר לאחר מספר ימים תיעלם כלא הייתה.

טיפול העלמת נימים

תופעות נימים נוספות הניתנות לטיפול

• גוש כלי דם על האף

• סנטר מלא בנימים

• רגל עם נימים מרושתים

• צוואר וחזה עם נימים מפוזרים

• ועוד

על ידי מציאת הנים הראשי המזין והטיפול הממוקד בו, ניתן לטפל גם בקבוצת הנימים הסובבת אותו ולהתגבר על הבעיה. במקרים אחרים, יש לטפל בכל נים בנפרד עד שמגיעים לייבוש וניקיון יסודי של כל הנימים.

טיפול העלמת נימים

נימים בגיל צעיר?

בעיית הנימים יכולה להופיע בגיל צעיר והיא קשורה למעשה לשינויים ההורמונאליים המתקיימים אצל ילדה בעת הופעת הווסת הראשונית, שהיא למעשה השינוי ההורמונאלי הראשון בחייה. נערות רבות מגיעות לקליניקה שלי, בדרך-כלל בליווי אימותיהן, כשהן מודאגות מהתופעה.

 בעבר, בגלל טכניקות מיושנות, לא המלצנו לנערות צעירות לעבור את הטיפול. אבל כיום בטכניקה החדשה, אין כל מניעה. התהליך נטול תופעות לוואי וסיכונים לחלוטין, בעת הטיפול או לאחריו. בגילאים מאוחרים יותר, התופעה מופיעה אצל נשים או נערות הנוטלות גלולות למניעת הריון, בזמן הריונות וכמובן עם הבלות בגילאי 50 ומעלה. השיטה מטפלת בקלות וביעילות בכל הגילאים ובכל מצב בו קיימת תופעת הנימים.

Know your
תכנים שיעניינו אותך
טיפול אנטי אייג'ינג
מהם השינויים שהעור עובר במהלך החיים ואיך טיפול אנטי אייג'ינג יכול לסייע?
הצערת העור
כיצד לחץ משפיע על עור הפנים שלנו?
לייעוץ והתאמת טיפול מתאים, מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: