טיפים להסרת שיער

Feel free

הסרת שיער בשיטת E.W.A של אתי וולף

 

הסרת שיער, איך להסיר את הבלבול!
אני לא מכירה מישהו שנהנה מהריטואל הקבוע של מריטת שיער בשעווה, התעסקות אין סופית בגילוח ובוודאי שאף אחד לא מעדיף להסתובב עם שיער מיותר על הגוף. כולנו מתמודדים/ות במידה זו או אחרת עם שיער שצומח במקומות שונים בגוף, ואיך לומר? הוא לא בדיוק מוסיף למראה אסתטי וסקסי.  בעשור האחרון צצו אין ספור מכשירים המבוססים על טכנולוגיות  שונות להסרת שיער ששינו את התמונה מקצה לקצה: נפתחה אפשרות להיפטר מהשיער המיותר אחת ולתמיד. אין ספור השיטות להפטרות מהשיער הזה לפעמים מעוררות בלבול וחוסר יכולת להחליט מה היא באמת הדרך הבטוחה והטובה ביותר לעשות זאת:  לייזר, אינפרא, אור וכו' וכו'…. לכל שיטה יתרונות וחסרונות וכשחסר ידע ללקוח הפוטנציאלי, באמת קשה להחליט מה לעשות, במיוחד כאשר שומעים אין ספור סיפורים על תופעות לוואי, כוויות וכתמים שנגרמים כתוצאה מטיפול רשלני או משימוש בציוד מיושן ולא בטיחותי. מחירים נמוכים מאד או גבוהים מאד וללא פרופורציות. מה נכון? מה אמת? האם הזול הוא גם טוב? או אולי היקר יותר הוא הטוב? מה עושים, והיכן שמים את כספינו? 
לאחר עשור של נתינת שירות בהסרות שיער במכשירים שונים ורכישת ידע נוסף מעבר לים, הגעתי לתובנות שאותן אשמח לחלק עימכם/ן.

טיפול טיפים להסרת שיער

השיטות הישנות
הסרת השיער התחלקה עד כה ל-2 קבוצות: הסרה על-עורית והסרה תת-עורית. הסרה על-עורית כוללת גילוח שהוא אמנם מהיר וזול אך גורם לצמיחה מואצת של השיער ולגירוי של העור. ישנן גם המשחות הכימיות המפרקים את השערה, אך שוב, הן גורמות לצמיחה מואצת של השערה, לריח לא נעים ואלרגיות. בקבוצת ההסרה התת-עורית אנו מוצאים את השעווה, תרכובות סוכר, מריטה בפינצטה או במסיר שיער חשמלי. כל השיטות הללו
מכאיבות ואינן מהוות פתרון קבוע לאורך זמן. השיער ממשיך לצמוח! השיטות החדשות בהסרת שיער!

השפעת המכשירים על צמיחת השערה
המכשירים הם מהמתקדמים והמובילים ביותר בתחומם עם פטנט ישראלי.ללא קרינה, וללא כאבים   – תוצאות החל מהטיפול הראשון. תופעות לוואי – הקרחה באזור המטופל.אותה שערה מיובשת, שהיא בעלת פיגמנט (צבע), ממשיכה לשמש אנטנה להעברת האנרגיה, גם בטיפולים הבאים, על מנת להמית את התאים הבודדים שנותרו.במידה ומפסיקים את הטיפולים, כי למראית עין, אין צמיחה, אותם התאים הבודדים שנותרו, ממשיכים את התהליך הפיזיולוגי, מתרבים וגורמים לשערה לגדול שוב.לכן, חייבים להמשיך עוד מספר טיפולים מסוים, גם אם לא קיימת צמיחה.לשערות יש תקופת צמיחה, ניוון ונשירה.

Extra
שירותים נוספים

טיפול באקנה

טיפול בפצעי האקנה וצלקות על ידי שימוש במוצרי טיפוח עור מותאמים הנועדו להקטין את הדלקת, להפחית כתמים ולקדם עור נקי יותר.

מזותרפיה

משמש בדרך כלל לחידוש, הפחתת שומן וטיפול במצבי עור שונים, במטרה לשפר את גוון העור, המרקם והמראה הכללי.

טיפולי פנים

שיפור ומיצוק מרקם העור, הזנה וניקוי בהתאמה אישית ובשילוב טכנולוגיות חדישות ותכשירים איכותיים לעור

טיפול טיפים להסרת שיער

רק שערות בתקופת הצמיחה מושפעות מהטיפול.
כ- 20% בממוצע, מכלל השערות על גופינו, נמצאות בתקופה של ניוון ונשירה ושערות אלו יקבלו את הטיפול שיהיו בתקופת הצמיחה – לאחר כשלושה חודשים מתחילת הטיפול.
לכן, לאחר שלושה חודשים מתחילת הטיפול, לאחר שכבר הקרחתם, פתאום תראו את השערות הללו מופיעות.בכל מחזור של כ- 28 יום, מסת השערה והשורש מכפילים את עצמם ע"י התחלקות של כל תא לשניים, תהליך זה נקרא: מיתוזה, לכן אם הטיפול יבוצע לאחר 28 יום, מסת השערה והשורש יוכפלו ויהיו במצב של הטיפול שקדם לטיפול האחרון ובכך מפסידים תור.

לדוגמא: אם לאחר הטיפול השלישי נשארו 1,250 תאים בשורש, את הטיפול הרביעי צריך לבצע לא יאוחר מ- 28 יום. במידה ומפספסים את הטיפול הרביעי, ועברו כבר 28 יום, יהיו בשורש לאחר תהליך המיתוזה, שוב 2,500 תאים שזהו המצב שהיה לאחר הטיפול השני – (ראו טבלת טיפולים).

בכל טיפול בממוצע פוגעים בעד כ- 50% מכלל התאים הבונים את השורש. לפי החישוב המפורט בטבלת הטיפולים, מינימום משך תקופת הטיפולים הינו 11 חודשים ושבוע, (בממוצע לשיער שחור סיני). לקוחות שיגיעו לטיפול אחרי שעברו ארבעה שבועות, צריכים להחסיר מהחישוב הכללי של מספר הטיפולים תור.

טיפול טיפים להסרת שיער

עשרת הדיברות של שיטת  4MP
אמינות: הטיפול מתבצע ע"י קוסמטיקאיות מוסמכות שעברו הכשרה מקיפה על מכשיר- 4MP
המכשיר עומד בתקנים בינלאומיים מחמירים.

בטיחות: שיטת  4MP  היא השיטה הבטוחה ביותר להסרת שיער. היא מבוצעת תחת פיקוח רפואי תוך שימוש במכשיר MP4 בעל מערכת קירור החדשנית אשר מונעת כוויות ומפחיתה כאב.

גמישות: שיטת  4MP גמישה במיוחד ומתאימה כמעט לכל סוגי העור והשיער – בעלי גוון בהיר וכהה כאחד. אם עד עכשיו אמרו לכם/ן שאינכם/ן יכולים לעבור את הטיפול בגלל הנתונים הפיזיים שלכם/ן, עכשיו ניתן לקבל את הטיפול המגיע לכם/ן ולהסיר שיער בכל מקום שתרצו.

דיוק: שיטת 4MP היא שיטה מדויקת במיוחד מסיבה ברורה – למטפלות של אתי וולף יש אפשרות לשלוט על פולס האור ולכוון אותו כך שהוא יתאים בדיוק למאפיינים שלך. התוצאות בהתאם, מדויקות ומיידיות.

התאמה: כדי שתקבלו את הטיפול המדויק ביתור עבורכם/ן, ראשית עליכם לעבור תהליך אבחון מקצועי, בכדי שהמטפלת תוכל להתאים את MP4 לנתונים שלך ולוודא שהטיפול יהיה יעיל ביותר. שיטת MP4 מאפשרת תהליך אבחון מדויק ומקצועי המבטיח את הטיפול הטוב ביותר.

ויתורים: אם עד היום הייתם צריכים/ות לוותר על ללכת לים ולהיחשף לשמש לפני הטיפול, היום ניתן לשכוח מהפשרות ומהוויתורים ולהמשיך את חייך כרגיל – לפני, במהלך ולאחר הטיפול בשיטת  4MP.

זמן:בזכות שיטת  4MP, טיפול הסרת השיער הוא קצר במיוחד ומספר הטיפולים הנדרש נמוך מבכל שיטה אחרת. התוצאה הסופית מדהימה – גוף צעיר וחלק ומחמאות מכל עבר.

חסכון: שיטת  4MP היא השיטה הרווחית והחסכונית ביותר מאחר ומספר הטיפולים הנדרש בה הוא מינימלי בהשוואה לשיטות אחרות להסרת שיער. עם מחירים נוחים ופריסות תשלומים נוחות. שווה לך לעבור לשיטת MP4 ולהינות מתוצאות מקסימליות. טיפול במינימום כאב: בזכות שיטת  4MP, ניתן לעבור טיפול יעיל ובטוח ללא צורך באלחוש וכמעט ללא תחושת כאב.

יתרון יחסי: רק עם שיטת  4MP להסרת שיער, ניתן לקבל את הטיפול המקצועי ביותר. המעבר לשיטה הבטוחה והיעילה ביותר להסרת שיער, שיטת MP4 , זו ההחלטה הנבונה והנכונה ביותר.

טיפול טיפים להסרת שיער

איך עובדת השיטה? 
כאשר לובשים בקיץ בגד שחור, מרגישים את קליטת החום המופקת מהשמש על הבגד. כלומר, פיגמנט כהה בולע/קולט אנרגיה.
על אותו עיקרון עובדת השיטה בו פועל המכשיר.

המטרה בשיטה היא להשמיד את שורש השערה – ללא שורש אין שערה.
על מנת להשמיד את השורש, צריך לבצע סידרת טיפולים.
שערה בעלת פיגמנט כהה (בדומה לבגד השחור), קולטת את האנרגיה המופקת מהבזק האור.
ככל שהשערה יותר שחורה (שחור סיני), הקליטה גדולה יותר – ממוצע של 14 טיפולים.
ככל שהשערה יותר בהירה (חום כהה), הקליטה נמוכה יותר – ממוצע גבוה מ- 14 טיפולים.
לכל אדם, מספר הטיפולים הוא שונה ותלוי בגורמים אישיים ובתכונות ספציפיות כגון: תזונה, ספורט, לחץ נפשי, מבחנים בב"ס, לחץ בעבודה, תרופות ועוד.
לכן, אי אפשר לדעת בוודאות את מספר הטיפולים המדוייק של המטופל !!!

התוצאה הסופית תלויה ומבוססת על מספר עובדות כמו: 
• מינם של המטופלים 
• צבע השיער וצבע העור של המטופלים 
• מצבם ההורמונאלי של המטופלים 
• גילם של המטופלים 
• שימוש בתרופות מסוימות המשפיעות על צמיחת השיער 
• הפרשי הזמן בין טיפול לטיפול

טיפול טיפים להסרת שיער

• הערה: אנשים שונים זה מזה וכמו שלא כולם מגיבים שווה לתרופות או לעיכול מזון וכדומה, כך יש מטופלים שהטיפול משפיע עליהם מהר ותקופת הטיפול שלהם קצרה מהממוצע, וישנם מטופלים שהטיפול משפיע עליהם לאט ותקופת הטיפול שלהם ארוכה מהממוצע. 

שערות לבנות וג'ינג'יות אינן קולטות את האנרגיה ואין אפשרות לטפל בהן בשיטה זו, אלא אך ורק באפילציה במחט חשמלית אך מלווה בכאב או במכשיר החדש "אפליסוניק"– בשערה בודדת בכל פעם וללא כאב לשערה, לאורך כל הטיפול, יש תפקיד מרכזי והוא:

לקלוט את האנרגיה מההבזק ולהעבירה אל השורש לאורך כל השערה נמצאים הפיגמנטים בתאים המחוברים ברצף ונוגעים אחד בשני.
האנרגיה מועברת דרך רצף זה, בדומה להולכת חשמל. אם בתוך הרצף קיים פיגמנט ג'ינג'י / כתום או פיגמנט לבן, הרצף מופסק ויהיה נתק והאנרגיה לא תועבר לשורש – כלומר, לא תהיה השפעה של המכשיר במצב זה.

השערה המשמשת כמעין אנטנה, קולטת את האנרגיה ומעבירה אותה לשורש השערה. כלומר, אם אין שערה – אין קליטה, השורש לא ייפגע והטיפול לא יצליח.
לכן, במשך כל תקופת הטיפול אסור להסיר את השערות בכל דרך כלשהי, אלא, אך ורק בגילוח.

כשהאנרגיה מגיעה לשורש, ה- DNA שבתא, הבונה את שורש השערה, נפגע ולכן הדבר פוגע בשכפול התא. מצב זה מביא, במספר טיפולים, (בממוצע 14 טיפולים למתאימים ביותר), להמתת שורש השערה כליל ולא יתכן לעולם ששורש שמת לגמרי, יקום לתחייה בעתיד. ייתכנו בעתיד התפתחות של שערות חדשות, אחרות, שלא היו קיימות בתקופת הטיפול ושהגוף מייצר מתוך תהליך המושפע משינויים הורמונאליים הנובעים, אפילו מתזונה.

אחרי מספר טיפולים, המשתנה בין אדם לאדם, השערה מתייבשת ומתה והיא תקועה בנקבובית ומחוברת לשורש המכיל תאים בודדים חיים.אותה שערה מיובשת, שהיא בעלת פיגמנט (צבע), ממשיכה לשמש אנטנה להעברת האנרגיה, גם בטיפולים הבאים, על מנת להמית את התאים הבודדים שנותרו.

במידה ומפסיקים את הטיפולים, כי למראית עין, אין צמיחה, אותם התאים הבודדים שנותרו, ממשיכים את התהליך הפיזיולוגי, מתרבים וגורמים לשערה לגדול שוב.
לכן, חייבים להמשיך עוד מספר טיפולים מסוים, גם אם לא קיימת צמיחה.לשערות יש תקופת צמיחה, ניוון ונשירה.

מכיוון שהיום חל חוק איסור הבטחה "לצמיתות" וזה חוק צודק, משום שאין ולא ניתן לדעת מה קורא בגוף האדם. כי הרי גופנו אינו מדע מדויק, אך יחד עם זאת ניתן לדעת כמעט במדויק איזה מכשיר לאיזה סוג שיער מתאים ביותר. כך ניתן לקבל את התוצאות הרצויות.

כל קליניקה המכבדת את עצמה ומעוניינת להגיע להצלחות המרביות תחזיק בקליניקה מספר טכנולוגיות בכדי לתת מענה לרוב המטופלים. טכנולוגיה אחת אינה מספקת. 
לקוחות שהתחילו בטיפול להסרת שיער ובמהלך הטיפולים חל עיכוב ונעצרה ההתקדמות, תמיד ניתן לספק את השיטה הנוספת הקיימת והמטרה תושג ללא עוגמת נפש מיותרת כמובן גם לכיס.

לסיכום, אותו בלבול יכול להיפתר ברגע שקיימות התובנות הבאות:1. הידיעה שגם אם ברוב המקרים מושגת תוצאה רצויה ולצמיתות, עדיין לא ניתן להבטיח.  2. תגובות הגוף אינן מדע מדויק. 3. בחירת קליניקה עם מגוון רחב ככל האפשר של טכנולוגיות. 4. אפשרות להגיע להסדר גם של תשלום פר טיפול וגם רכישת סידרה בתנאים אטרקטיביים.

 

Know your
תכנים שיעניינו אותך
טיפול אנטי אייג'ינג
מהם השינויים שהעור עובר במהלך החיים ואיך טיפול אנטי אייג'ינג יכול לסייע?
הצערת העור
כיצד לחץ משפיע על עור הפנים שלנו?
לייעוץ והתאמת טיפול מתאים, מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: