פילינג פנים לחידוש והצערת העור – פילינג העתיד!!!

טיפול פילינג לפנים

פילינג – זו מילה ושם עם משמעות שונה לכל מטופל או מטופלת, תלוי בחוויה האישית של כל אחד ואחת. יהיו כאלה שיפחדו, כי שמעו על כוויות או קילופים המשבשים את סדר היום ויהיו כאלה שלא יכולים לחיות בלי.

בכל קליניקה היום מנגישים טיפול שנקרא "פילינג", בכל קליניקה קיימים מספר סוגי פילינג, כאלה שמקלפים את העור, כאלה שמחדשים את העור וכאלה שמרעננים את העור.

אני רוצה להרגיע וליידע את הספקנים ולעודד את הנלהבים. היום קיימים פילינגים שעושים הכל (חידוש, בנייה, ריענון) ללא קילופים וללא שיבוש סדר היום. לכל סוגי העור ולכל גווני העור.

אתמקד בפילינג אחד שהוא המועדף אצלי בקליניקה, שאני חושבת שהשם הנרדף לפילינג הזה הוא "הצלחה גורפת" כי כל טיפול בו הפילינג הזה היה מעורב, התוצאות היו מרחיקות לכת עם שיפור ניצפה בלתי רגיל.

 

 

פילינג לפנים

טיפול פילינג הקיראלי לפנים

הפילינג הקיראלי, מבחינתי הוא פילינג ההווה והעתיד. אני מייחסת לו תכונות כמו פילינג הלקוח ממדע בדיוני, התוצאות מלהיבות, הלקוחות מאושרות מהתוצאות הוא אינו מלווה בסיכונים, הוא בטוח ונכון ולכן, זו הסיבה מדוע הוא המועדף אצלי בקליניקה.

הפילינג הקיראלי עובד ישירות על מנגנון העור, מטפל באיכות ומבנה העור, מאריך את חיי התא.

הפילינג הקיראלי מופק בטכנולוגיית ה"ננו" (מולקולות ממוזערות) עם יכולת חדירה לעור. מזרז התחדשות ובניית קולגן ואלסטין כשהשילוב המנצח של פפטידים (חלבונים) עם חומצת פירות, מגיעים לתוצאות מושלמות בניראות תוצאות הטיפול ובהצערתו מיד לאחר 2-3 מפגשים.

הפילינג הקיראלי ידידותי מאד לתחושה שחשים בעור בזמן הטיפול, הוא ללא כאב או עקצוצים, אינו מגרד ותחושת אי הנוחות אינה קיימת.

משום המרכיבים המיוחדים המופקים בנוסחה גאונית, לפילינג הקיראלי, יש יכולות שחלוף לתאים בריאים וחזקים יותר ע"י טיפול מדויק וחיזוק המערכת החיסונית של העור.

הפילינג הקיראלי, מעלה את רמת הלחות בעור, משפר קמטוטים ומבהיר כתמים.

מספר חומצות שולבו בפיתוח המוצר שנקרא פילינג קיראלי, כשכל חומצה מטרתה שונה. האחת להעלאת רמת המיום (מים)בעור, אחרת לשיפור קמטוטים, אחת נוספת מגבירה את התחלפות התאים בעור ומשחררת רעלים, עוד אחת שמחזקת את המערכת החיסונית של העור, משפרת את איכותו ומייצרת קולגן חדש וחזק יותר ובכך ממצקת את העור.

טיפל עם הפילינג הקיראלי ביתי

לאחר הטיפול בקליניקה ניתן לעשות שימוש בפילינג (המיועד לטיפול בבית) פעם עד פעמיים בשבוע ע"י טפטוף של 3-4 טיפות בפנים כשהפעם ניתן לטפטף גם בצוואר וגם בעפעפיים, שזה בפני עצמו חידוש עולמי.

בכל שנות עבודתי, אני יכולה להעיד על עצמי כפריקית של חדשנות ולעולם לא התאכזבתי. היום, לאחר שימוש של שנתיים בקליניקה בפילינג הקיראלי ולאחר שראיתי ווידאתי שאמנם התוצאות הן מהטובות שהיו אי פעם, ולאחר שלקוחות מרוצות כל כך ומאושרות מהתוצאות, החלטתי להעלות פוסט מיוחד לאתר שלי ולתת מקום של כבוד ובעיקר להפצה והנגשת היידע והמודעות ליכולות האנטי אייג'ינג המופלאות של הפילינג הקיראלי.

תיאום שיחת ייעוץ לטיפול

יש למלא את השדות ונחזור אליכם בהקדם