הסוואת עיגולים שחורים מסביב לעיניים

 

עולם האיפור הקבוע בעולם הולך ומתרחב ומקבל תאוצה שאין שניה לה בכל הליך קוסמטי אחר שהיה אי פעם, מחידושים בטיפולי יופי או אנטי אייג'ינג. האיפור הקבוע הרחיב את היריעה וגלש לטיפולים פארא רפואיים כמו טיפול בצלקות, הסתרת צלקות (קמופלאג') תיקון אסימטריה בגבות או בשפתיים, שפה שסועה וכו'. אז מעבר לטיפולי האיפור הקלאסיים של אייליינר קלאסי, הצללת גבות ומילוי פיגמנט לשפתיים, נוצרו טכניקות שעלו מדרגה ונתנו אפשרות למיטיבי הביצוע כמו מאסטרים/יות לתת מענה לבעיות נוספות.

זה התחיל משיטת הבלוק בגבות והמעבר לטכניקת השערה והיום טכניקת הספריי/פאודר/מיסטי, מספר שמות לאותה טכניקה וזה כשמדובר על הגבות. האייליינר התפתח והיום ניתן לבצע הצללות ולקבל תוצאה של איפור ערב מלא. הטיפול בשפתיים קיבל מענה לתיקון העשרת הגוון והפיגמנט ויצירת תלת מימד לשפתיים מלאות יותר. קו התוחם כמעט ונעלם והיום ביצוע תלת מימד נותן מענה להגדלת שפתיים ולמראה טבעי.

כל הטכניקות החדשות נוצרו כתוצאה מצורך השוק. מאסטרים ידועי שם בתחום הרימו את הכפפה ופיתחו טכניקות מתוחכמות, המעבר מהמכשיר הדיגיטלי לביצועים במיקרו בליידינג. כל טכניקה והיופי שלה, כל טכניקה והצורך להתאמה לסוג העור.

 

משך שנים ביקרתי בכנסים ובכיתות מאסטר בעולם, כולם היו מעולים אך מרובי משתתפים/ות. אמנם למדתי המון אך משהו היה חסר, העומק והיסודיות.

החלום של לימודים אחד על אחד התגשם ולאחר שהחלטתי גם ביצעתי ומזה שנים רוב הלימודים וההתמקצעויות מבוצעות במאסטר קלאס (כיתות אומן)יחידני.

במאמץ ובחיפוש אחר שידרוגים ומציאת פתרונות לבעיות עור, התוודעתי לטכניקות חדשות ואחת מהן היא כיסוי עיגולים שחורים מסביב לעיניים. אני יודעת שבעבר ניסו לטפל בבעיה ולא תמיד צלח, אך עם השנים והקניית יידע נוסף בתחום, טיפול הקמופלאג' מקצועי מאד ואפשרי.

לא מזמן חזרתי מאירופה כשבאמתחתי הטכניקה המקצועית והמדהימה לכיסוי עיגולים שחורים מסביב לעיניים. שוב צורך במציאת פתרון לבעיה אסתטית שאין לה מענה בעולם הרפואה. לימוד סולם פיצפטריק והתאמת הפיגמנטים הנכונים לגוון ולתת הגוון של העור, לסוג העור, כיצד מבצעים את פעולת ההסתרה, כמה פיגמנטים צריך לכל בעיה וכמובן טכניקת הביצוע עצמו.

מודה שלא היה קל, הרבה חומר ועוד יותר פרקטיקה ואין ספור אימונים.

פיגמנט ההסוואה נותר על העור למשך שנה עד שנה וחצי וכמובן שהוא תלוי סגנון החיים של הלקוח/ה. שיזוף יתר, אלכוהול, עישון, תזונה… כל אלה הם מבחינת מפגע ליציבות הפיגמנט על העור ועל המטופל/ת לקחת זאת בחשבון ולהיות אחראים באותה מידה להצלחת הטיפול ויציבותו.

בימים אלה אני נערכת (ע"י הכשרות מעמיקות יותר בחו"ל) להרים את התודעה לבעיה והפתרון שלה ולהפיץ בקרב העוסקות באיפור קבוע את הטכניקה בכדי שנוכל ביחד לעזור לערב רב של לקוחות (גברים ונשים) לפתור את הבעיה גם היא אסתטית ולא רפואית.

 [/][/o

 

אתי וולף – טיפולי יופי ואסתטיקה

איפור קבוע

אנטי אייגינג

טיפול פנים

הסרת שיער

 

אתי וולף קוסמטיקאית מקצועית
אתי וולף קוסמטיקאית מקצועית
תוכן עניינים