עור יבש בגוף כולו ובפנים בפרט מצביע על בעיה מסוימת ולכן חשוב לעצור את מרוץ החיים, לשים לב לתסמיני היובש ולטפל בהם כפי הנדרש. ישנם סימנים שונים שיכולים להעיד על יובש בעור הפנים וכל אחד מהם יהיה קשור לנושא אחר בשגרת החיים היומיומית. עור הפנים חשוף לפגעי מזג האוויר, הוא זה שעומד איתן אל מול זיהום האוויר ולכן חשוב מאד לשמור עליו היטב. מעבר לכך – עור הפנים הוא תעודת הזהות של הגוף ובן האדם, שכן הוא מקרין שמחה או עצב, מצב רוח מרומם או ירוד וכמובן שסימני הגיל והזמן ייראו עליו באופן ברור מאד. לכן, כאשר נראים הסימנים הראשוניים של יובש – חשוב לבדוק אותם לעומק ולטפל בהם ללא דיחוי.

טיפול פנים הוא ניקיון יסודי שהרבה מאד אנשים נוטים להתעלם ממנו ולא מעריכים כראוי את החשיבות שלו והתרומה שלו לעור פנים בריא וכזה שנראה מצוין. ישנם סוגים שונים של טיפולי פנים אך במשותף להם הוא ניקוי עמוק והסרה של תאי עור מתים והחדרה של חומרי לחות והזנה לשכבות הפנימיות והעמוקות של העור. כל אלה יגרמו לעור להיראות צעיר, רענן, נקי ומבריק. אחרי שעושים את זה פעם ראשונה – אי אפשר להפסיק ואכן ההמלצה היא לעשות טיפול פנים מקצועי אחת לכמה שבועות וכך לשמור על עור פנים שנראה מצוין לאורך הרבה מאד זמן.

עור פנים יבש

מה עוד יכול לסייע במקרה של עור פנים יבש?

למזלם של אלה שסובלים מהתופעה, גברים ונשים כאחד, יש כיום הרבה מה לעשות על מנת לטפל בזה ביעילות רבה. אחד מהטיפולים המוצעים, בין אם באופן עצמאי ובין אם כחלק מטיפול פנים יסודי – הוא פילינג לפנים. מדובר במריחה של קרם גס המכיל גרגירים עדינים שבעת ביצוע תנועות עיסוי מקלפים את השכבות העליונות של העור ואת תאי העור המתים וכך מתפנה מקום בשכבה העליונה לתאי עור חדשים, צעירים וכאלה שנראים לא פחות ממעולה. ישנם תכשירי פילינג שמתאימים לשימוש ביתי אך אין להשוות את התוצאה שתתקבל משימוש באלה לעומת טיפול פילינג מקצועי.

גם טיפול בפיגמנטציה עשוי לשפר פלאים את הסימנים של עור יבש. ישנם הרבה מאד סיבות לכתמים בעור הפנים וחשוב מאד לעקוב אחריהם ולוודא שהמראה, הצורה והצבע שלהם לא משתנים. כיום ישנם טיפולים מתקדמים בעזרת לייזר שנחשבים ליעילים במיוחד וכך הרווח של המטופל הוא כפול – גם להיפטר מסימני הפיגמנטציה וגם להעלים את היובש בעור הפנים. אין ספק שעולם הקוסמטיקה צועד קדימה כבר לא מעט שנים ובזכותו כולנו נראים נהדר. חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מוכשרים, מנוסים ומומלצים וכך להיות בטוחים שעור הפנים נמצא בידיים טובות ומקצועיות.

תיאום שיחת ייעוץ לטיפולי חידוש עור…

יש למלא את השדות ונחזור אליכם בהקדם

 

[contact-form-7 id="1802" title="contactin"]

 

איפור קבוע