איפור קבוע גבות

איפור קבוע גבות

איפור קבוע גבות במחיר משתלם

איפור קבוע נקרא גם מיקרו פיגמנטציה. כולם צורות של קעקוע קוסמטי, אבל יש הבדל גדול בין טיפול זה, לבין קעקועי גוף מסורתיים. טיפולי איפור קבוע מבוצעים באמצעות מכונה דיגיטלית המחדירה פיגמנטים היפו אלרגניים לשכבה העליונה של העור. במהלך הטיפול מושכים קווים עדינים שנראים כמו שערות וניתן לשזור אותן לתוך השערות הטבעיות שלכן בכדי להחזיר לכן את המראה של גבה טבעית מלאה. בנוסף ניתן ליצור גבה שלמה באמצעות טכניקת הפאודר האלגנטית והעדינה. קעקוע מסורתי נכנס הרבה יותר עמוק – ממש לשכבת השריר ועושים שימוש בפיגמנטים שונים – דיו לקעקוע אינו מתאים לעור הרגיש של תווי הפנים ונאסר לשימוש. פיגמנטים של איפור קבוע עשויים מחומר מינרלי ואורגני ומיועדים להישאר לאורך זמן, הם ישרדו בין 12-18 חודשים, שלאחריהם ניתן לשפר את האיפור הקבוע בטיפול תחזוקה הנקראת חיזוק צבע או ריענון צבע, צורה והגדרה . איפור גבות קבוע יעזור למסגר את פניכן ותחזיר את היופי הטבעי שלכם.

מי צריך איפור קבוע?

הסיבה הנפוצה ביותר לכך שאנשים ובמיוחד נשים מחליטים לעשות איפור קבוע, היא מריטה מרובה ומתמשכת של הגבות במהלך שנות העשרה ותחילת שנות ה- 20 או רצון להבליט שפתיים בפיגמנט. ככל שעובר הזמן, עלול להתרחש דילול טבעי נוסף, מה שאומר שעד גיל 25 ייתכן שיהיה צורך לאפר את הגבות שלכם. איפור עיפרון יכול להימשך בממוצע 20 דקות ביום, כל יום, ואפילו עם גבות באיפור עיפרון מושלם, הבלאי של שגרת היום, עלול לגרום לכתמים ומריחות. נשים נמצאות בלחץ מתמיד להיראות טוב כל היום, ואיפור קבוע מספק חלופה לבדיקה או תיקון מתמידים. איפור קבוע פירושו לא עוד גבות כתומות או איליינר רגע לפני אותה פגישה בלתי צפויה עם הבוס שלכם. בנוסף ישנם חולי סרטן המשתמשים באיפור קבוע במהלך תהליך השיקום מטיפולים כימותרפיים.

אתי וולף – הכתובת שלכם לאיפור קבוע לגבות

במרכז היופי של אתי וולף, אנו דואגים לספק את המעטפת המושלמת של איפור קבוע לקהל לקוחותינו. בקליניקה של אתי וולף ניתן למצוא מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים, מותאמים אישית לצרכים שלכם במכשור המתקדם ביותר ובטכנולוגיות עתירות יידע.
כל זאת על מנת לספק לקהל לקוחותינו את השירות הקוסמטי הטוב ביותר, ברמה הגבוה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר בשוק. אל תהססו, צרו קשר כבר היום ואתי וולף מבטיחה לכם חוויה קוסמטית ללא מתחרים. שתחזיר את החיוניות למראה החיצוני.

כנסו >>