[fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fullwidth background_color="#ffffff" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="0" padding_right="0" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][five_sixth last="yes" spacing="yes" center_content="no" hide_on_mobile="no" background_color="" background_image="" background_repeat="no-repeat" background_position="left top" border_position="all" border_size="0px" border_color="" border_style="" padding="" margin_top="" margin_bottom="" animation_type="" animation_direction="" animation_speed="0.1" class="" id=""][title size="2" content_align="left" style_type="double" sep_color="" margin_top="" margin_bottom="" class="" id=""]המטרה – להיראות צעיר יותר ב-10 שנים[/title][fusion_text]

חשוב לציין, כי נושא 5C הוא סיפור פיתוח השיטה שלי וכל מה שעומד אחריו, אך אם תפני לדף התוכן "אנטי אייג'ינג" שבתפריט הראשי תוכלי להבין במדיוק כיצד אני עושה שימוש בשיטה שפיתחתי. ועכשיו… נמשיך. 

פעם… פעם… בעבר הייתה קוסמטיקאית כשרונית מאד ולה שתי ידיים זריזות ומיומנות, אחת שידעה מה טוב לעור שלך, אחת שהוציאה לך את ה"שחורים",אחת שטיפלה בפצעים של ילדייך. עד כמה שידיה נפלאות ומלטפות, היום זה כבר לא מספיק לה (לקוסמטיקאית) ובוודאי שלא לכן. 

היום כולנו עדות להתקדמות ולשינויים שחלו ביקום בכלל ובקוסמטיקה בפרט.  הטכנולוגיה גויסה לחזית חדשה למען העור והיופי שלנו. גלי האור, גלי הקול, גלי הרדיו, המזותרפיה לגווניה, הפילינגים, החמצן ושלל רב של מכשירים מתוחכמים האמורים להבטיח לנו עוד כמה שנים נפלאות של עור צעיר, בריא וללא קמטים. במקביל טכנולוגיית ה"ננו" הגיחה ומן הסתם כבמטה קסמים נולדו צירוף מילות הקסם "אנטי אייג'ינג" (בולם הזדקנות) אם ע"י טכנולוגיה אלקטרונית מדעית ואם טכנולוגיה פרפרטיבית (תכשירים מקדימים). 

טכנולוגיית ה"ננו", אותה טכנולוגיה שמזערה לנו את המולקולות וגרמה לתכשירים המתקדמים הללו להיטמע ביתר קלות בעור.ולכן היום,מי שממשיך לומר "כל התכשירים אותו דבר", הוא  לא ממש בעניינים. 

בטיפולי המכון. ההליך השגרתי המוכר של ניקוי-קילוף-הוצאת שחורים הוא מזמן כבר לא הדבר האמתי, אלא קדימון למהלכים עמוקים יותר לקראת שיקום עור מקיף, משמע הכנה לדבר האמיתי. 

היום אישה המעוניינת לעצור את הזמן, המדענים והטכנולוגיה החדשה בהחלט מספקים את הסחורה, כשהמטרה העיקרית לדחות עד כמה שאפשר את הכירורגיה והסכינים. ואם.. ואם.. נגיע לניתוח, אז נעשה זאת בדרך המלך. נדאג לניקיון העור, חיזוקו, הידוקו, טשטוש ואפילו העלמת הפגמים והכתמים, בקיצור שיפוץ מקיף וחיזוק המערכת החיסונית לקראת כל פעולה קיצונית בעור.

הפילוסופיה מאחורי שיטת 5C

חקרתי ובחנתי במשך שנים רבות את תהליך הזדקנות העור, הדרכים השונות לעכב תהליך זה ולתקן את נזקיו. הרבה מזמני היקדשתי לעולם שמאחורי ה"אנטי אייג'ינג" ואז היבנתי שהמפתח לטיפול יעיל מתחיל בהתייחסות לעובדה כי נבראנו עם שלוש שכבות עור עיקריות. 

כדי להעניק לעור מראה בריא ויכולת תפקודית תקינה, עלינו להתייחס לכל שכבות העור במידה שווה ולספק להן את צרכיהן. התייחסות לשכבת עור אחת, גם אם היא מניבה תוצאות יפות, אינה מספקת תוצאות ארוכות טווח ואינה נותנת פתרון מלא. לכן, הטיפול בכל שכבות העור הכרחי בכדי לבצע שיקום עור אמיתי ולטווח ארוך.

כשהבנתי עובדה זו לעומקה, חיפשתי בכל העולם אחר הטכנולוגיות הטובות ביותר ומצאתי חמש שיטות שהשילוב ביניהן מניב את התוצאות הטובות ביותר במסגרת טיפולי ה-אנטי אייג'ינג  ומאז הפכתי זאת למה שקרוי "5C השיטה של אתי וולף"

השיטה של אתי וולף:

"שיטת 5C" כל מה שהזרקות וסכין לא יכולים.

השיפוץ, או בלשון אסתטית רפואית, נקרא "שיקום העור". זו השיטה אותה פיתחתי במשך שנים. מהר מאד היבנתי שאין ולא קיים קוספט מיוחד שיתייחס לעור,לקוסמטיקאית וללקוחה ברצינות דיה ורק כשפנתה למנתח, נמצאו פתרונות שלא מעט מהפעמים גם לא התאימו ללקוחה, נפשית, מצב בריאותי שאינו מאפשר, פחד וכו'. הרמתי את הכפפה והחלטתי שאני הולכת לפתח קונספט, כי ללא קונספט לא תצליח הקוסמטיקה לעשות סדר בבלגן ובמגוון הרב של הטכנולוגיות הקיימות ובמיוחד בשלל התכשירים שבהחלט נותנים גיבוי יעיל וגם כאן החגיגה בעיצומה והבלבול רב. ולאט לאט נולד ופותח הקונספט של ה-אנטי אייג'ינג שמאוחר יותר הפך לשיטת 5C, השיטה של אתי וולף ואני גאה.

אני לא דוקטור וגם לא חוקרת מעבדה, אני אתי עם נפש חקרנית מלידה. מאז ומעולם רציתי לדעת פשרם של אירועים או מעשים או אמירות, יש מי שאמר לא פעם מרדנית.  אולי, אבל ניתבתי זאת לדרך יעילה ומועילה.

במשפטים הבאים שרשמתי, אני מסבירה במדויק מה ולמה, מה הניע אותי לבדוק לעומק ולמה עלי להפיץ זאת. כשאני משתמשת בעובדות יסוד קיומנו שביניהם הוענק לנו עור ולו 3 שכבות.

ההבטחות מרובות ואני האמנתי ומאמינה  ש"בכל עשן יש אש", החלטתי ושמתי לי למטרה לבדוק מה הטכנולוגיה ולשם מה נוצרה ועל מי היא עדיפה ליישום, כמו מצב העור ולאיזו שכבת עור.

מכיוון שרוב המכשירים נבדקו ונמצאו מועילים ומקובלים גם בממסד הרפואי כמאטים הזדקנות, מאיצים ומגבירים ייצור קולגן, נרתמתי למשימה שתבדוק שילובי פעולה שיפעלו סינרגטית על העור ויגרמו לשינויים כבירים והכי חשוב תוצאה שתשאר לטווח ארוך יותר מכל טיפול קוסמטי אחר. היה לי ברור שגם בסוף הדרך לכשאמצא את הפתרון המענה שיהיה הוא עדין בטווח הקוסמטיקה הפרא רפואי, כי הרי ניתוח לא אוכל לעשות וכל מעייני הוא אנטי איג'ינג, בלימת הזדקנות העור וגרימה לפעילות קולגן מחודשת ולא נתוחים או פיסולים מכאניים וסינטטיים של העור.

כך עשיתי ולמדתי מתוך הפעילות במכון את השילובים המתאימים ביותר שיניבו תוצאות טובות יותר ולטווח ארוך מהרגיל באופן משמעותי. תוצאות הטכנולוגיות האלה איתן יגעתי ומצאתי יכולות לשפר את העור מבלי לגרום לתופעות לוואי הכרוכות לעתים בפעולות כירורגיות עמוקות יותר. הטיפול אינו מחייב שהייה והחלמה בבית, אין צורך בהשבתת ימי עבודה או בכלל שיבוש חיי היומיום.

אני מבינה היום איזו טכנולוגיה מניבה תוצאות טובות יותר ועל מי, כיצד הלקוחה (או הלקוח כמובן) מרגישים, בזמן הטיפול עצמו ולאחריו.
קידמה עם הנאה צרופה.  קידמה של הדבר הכי יפה שיש לנו, העור.

למה 5C?
5, משום מספר המרכיבים של השיטה, משמע 5.
C קוד המילה COMPONENTS (מרכיבים).
 
למה שיטת 5C יעילה כל כך?
ניתוחים פלסטיים והזרקות למילוי הם אמצעים מכאניים לקחת את העור ולעצב אותו בצורה שונה, הזרקות וסכין אינם מטפלים בעור וזה לא מה שמתכוונים אנטי אייג'ינג. ניתוחים והזרקות למילוי פשוט משנים את אופן פריסת העור על הפנים. העור נשאר בלוי, עייף וחסר חיים ובמיוחד אינו מועיל לתהליך חילוף החומרים הנחוץ והחשוב כל כך. שיטת 5C אינה מתיחת פנים! זוהי שיטה המשתמשת בשפע  אמצעים הנותנים לעור יכולת לחדש את עצמו. אמצעים יעילים המניבים תוצאות לטווח ארוך יחסית וליצירת עור חדש יותר, צעיר יותר בריא וזוהר. שיטת ה-5Cשלי יכולה לטפל בכל עור ובעל מצב, אך ברור שהתוצאות תהיינה שונות. משום שאנטי אייג'ינג ניתן לעשות  תמיד ופעילות מוגברת לחידוש העור ניתן תמיד. רק ההבדל הוא אחד, מצב העור. לכן, גם עור מקומט מאד מאד יקבל מנה גדושה של ויטמינים, מינרלים, חלבונים, סטימולציה, הבראה, החייאה,חיזוק והידוק ובעיקר חידוש והתעוררות לחיים פשוט להוריד במראה 10 שנים. את וחברותייך יבחינו בשינוי כמעט מיד. אך גם אם פריצת הדרך היא גדולה, עדיין חייבים לזכור שהשיטה אינה הליך כירורגי.

 

[/fusion_text][/five_sixth][/fullwidth][fullwidth background_color="" background_image="" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" background_repeat="no-repeat" background_position="center center" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_webm="" video_mp4="" video_ogv="" video_preview_image="" overlay_color="" overlay_opacity="0.5" video_mute="yes" video_loop="yes" fade="no" border_size="0px" border_color="" border_style="solid" padding_top="20" padding_bottom="20" padding_left="0" padding_right="0" hundred_percent="no" equal_height_columns="no" hide_on_mobile="no" menu_anchor="" class="" id=""][title size="3" content_align="left" style_type="double" sep_color="" margin_top="" margin_bottom="" class="" id=""]לתיאום שיחת ייעוץ יש למלא את השדות ונחזור אליכם בהקדם[/title][fusion_text]

[contact-form-7 id="1802" title="contactin"]

 

 

[/fusion_text][separator style_type="double" top_margin="" bottom_margin="" sep_color="" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" class="" id=""][/fullwidth][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text]