כל אדם יכול להגיע למצב שבו הוא מעוניין שעור הפנים שלו ייראה צעיר יותר ויפה יותר. שלל טיפולי אנטי אייג'ינג מציעים העלמה של הסימנים שמבשרים על כך שהעור מתיישן ומזדקן ולא מעט אנשים, גם גברים וגם נשים בוחרים לבחון את ההתאמה של טיפולים אלה למצב הפרטי של עור הפנים שלהם. לחלק מטיפולים אלה קוראים לעיתים בשם חידוש העור בשל המראה החדש והמיוחד שמתקבל ובעיקר – התחושה הטובה והנעימה לכבוד הצערת העור והמראה שלו שלעיתים קרובות נראה צעיר בהרבה שנים וכך גם אותו בן אדם שעור הפנים מהווה את תעודת הזהות שלו.

 

מתיחת עור HIFU

 

אחד מהסממנים הברורים להזדקנות העור הוא הופעת הקמטים. אין חוקיות ברורה להופעתם ולא תמיד אפשר לחזות מתי ובאיזו תצורה הם אכן יופיעו. חשוב לעשות שימוש בתכשירי טיפוח שדוחים את הופעת הקמטים ודואגים למתיחת העור כך שגם אם יש נטייה גנטית להופעת הקמטים – היא תיתן את אותותיה מאוחר ככל האפשר. הנושא של העלמת קמטים מעסיק הרבה מאד אנשים בגילאים שונים ומצבים בריאותיים מגוונים וגם עולם הרפואה כל הזמן עמל בחיפוש אחר פתרונות חדשניים ומתקדמים שיהיו יעילים כנגד הקמטים ויעלימו אותם או ידחו את הופעתם ככל האפשר. עם הזמן אכן מפותחים רעיונות טובים מאד שנכנסים לשימוש נרחב.

מה נחשב כיום ליעיל לצורך חידוש העור בפנים?

אחת הפעולות שאפשר גם לבצע אותה באופן ביתי וגם בצורה מקצועית אצל אנשי מקצוע מתחום הקוסמטיקה היא פילינג לפנים. מדובר בפעולה יעילה וטובה מאד שמרחיקה תאי עור מתים ומסייעת רבות להצערת העור וחידוש המראה שלו. תכשירי הפילינג הביתיים יהיו, כמובן, פחות יעילים וחזקים מאלה המקצועיים ולכן יש הבדל מבחינת פרקי הזמן שצריך להמתין בין טיפול לטיפול. חשוב לשים לב שאין רגישות לאחד ממרכיבי תכשיר הפילינג ואפשר להיות בטוחים שתוצאות טובות בהחלט תתקבלנה בזכות הפילינג.

 בזכות טיפולי לייזר שונים אפשר להגיע עד לשכבות העמוקות והפנימיות ביותר של העור על מנת לסלק שאריות של לכלוך או איפור וברגע ששכבות העור מורכבות מעור יפה, חדש וללא לכלוך או מזהמים – אין ספק שהמראה של העור כולו יהיה הרבה יותר טוב ויפה. לא מומלץ לבצע טיפולים מקצועיים בבית או לעשות שימוש בלתי מבוקר בתכשירים שנחשבים למקצועיים. בהשגחה של איש או אשת מקצוע אפשר לאבחן את העור בצורה מדויקת ויעילה וכך להחליט על הטיפול שיהיה הכי מתאים בכל מצב ומצב. לכל אדם סוג עור שונה ולא תמיד אפשר להשוות בין טיפולי חידוש עור הפנים בין אדם זה או אחר. הדבר הנכון והחכם ביותר לעשות הוא לגשת אל אשת מקצוע מנוסה ומיומנת שתדע להתאים את אופי הטיפול או הפעולות למטרות של המטופל ולציפיות שלו מעור הפנים שלו.

 

תיאום שיחת ייעוץ לטיפולי חידוש עור הפנים

יש למלא את השדות ונחזור אליכם בהקדם

 

[contact-form-7 id="1802" title="contactin"]

 

איפור קבוע