לתיאום ייעוץ חייגו09-957-7120

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

טיפול בצלקות אקנה

טיפול בצלקות אקנה בגישה בטוחה ויעילה מתחיל בפגישת ייעוץ עם אתי וולף, קוסמטיקאית מוסמכת ומובילה, שתבדוק את העור תוך מתן תשומת לב קפדנית לצלקות שלכן, ושאלת כמה שאלות חיוניות.

איך עובד טיפול בצלקות אקנה?

אם אתם והקוסמטיקאית שלכם מאמינים שהטיפול מתאים, הקוסמטיקאית תבנה תוכנית טיפול שמותאמת לצרכים שלכם. ביצירת תוכנית זו, הקוסמטיקאית תיקח בחשבון שיקולים רבים, כולל סוגי צלקות והמקום בו הן מופיעות על גופכם. אם נטלתם איזוטרטינואין להתמודדות עם האקנה, יש ליידע את הקוסמטיקאית לפני תחילת טיפול בצלקות אקנה.

כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, הקוסמטיקאית תמליץ על יותר מטיפול אחד. כך, לדוגמא, אם יש לכם צלקת עמוקה שנראית לרוב כמו נקבובית גדולה, יתכן שיהיה צורך בטיפול בלייזר וסוג של ניתוח צלקת אקנה שנקרא חתך כדי לספק לכם את התוצאות הרצויות.

הקוסמטיקאית מסתמכת על ידע מקצועי רפואי ואסתטי מעמיק כדי לקבוע את השיטה הנכונה של טיפול בצלקות אקנה שהכי מתאימה לכם.

ניתוח צלקת אקנה

הליך זה נשמע יותר מפחיד מכפי שהוא. קוסמטיקאית מוסמכת מבצעת לעתים קרובות את הניתוח הקטן הזה כדי לטפל בצלקות אקנה בולטות מאוד. המטרה היא ליצור צלקת פחות מורגשת, שדועכת עם הזמן.

כדי לבצע טיפול בצלקות אקנה באמצעות ניתוח, הקוסמטיקאית מרימה את הצלקת. קירוב צלקת לפני השטח של העור הופך אותה לפחות בולטת. סוג אחר של ניתוח כולל פירוק רקמת צלקת.  הקוסמטיקאית מבצע בבטחה ניתוח צלקת אקנה בקליניקה, והמטופלים נשארים ערים אך חסרי תחושה כדי שלא יחושו כאב.

לאיזו תוצאה מטופל עם צלקות אקנה יכול לצפות?

ברוב המקרים, טיפול בצלקות אקנה מפחית את הגודל והנראות של הצלקות. עם הזמן, רוב הצלקות המטופלות דוהות, מה שהופך אותן למורגשות בקושי. התוצאות שתשיגו מההליך תלויות לחלוטין בידע ובמיומנות של הקוסמטיקאית שמבצעת את הטיפול.

אתי וולף מבצעת טיפולי צלקות אקנה והליכים אסתטיים מקיפים אחרים, במשך למעלה מעשרים שנים, ונחשבת לאוטוריטה בתחומה, כך שיש לה את הכישורים המקצועיים והניסיון הרב בגישות טיפול חדשניות, שדרושים לביצוע הליכים אלו בצורה בטוחה ויעילה.

לתיאום שיחת ייעוץ

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

    עוד בנושא