לתיאום ייעוץ חייגו09-957-7120

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

העלמת צלקות בפנים

מדי שנה, אלפי אנשים ברחבי הארץ עוברים טיפולי העלמת צלקות בפנים. זהו סיבוך שכיח לריפוי פצעים שמופיע בעקבות פציעה, כגון חתך או כוויה, הליך רפואי כמו ניתוח, או מצב רפואי כגון אקנה. צלקות בולטות יותר בקרב אנשים שיש להם מצבים גנטיים מסוימים, או אנשים עם מצבים שקשורים לייצור קולגן.

צלקות נגרמות גם מחתכים ניתוחיים וריפוי כירורגי לקוי. לצלקות עלולות להיות השלכות על האסתטיקה של המטופלים, על מצבם הפסיכולוגי ואפילו על התפקוד היומיומי. עם הטיפול המסור והמקצועי של אתי וולף, קוסמטיקאית מובילה, הליך העלמת צלקות בפנים מוביל למראה פנים בריא, צעיר, ונטול צלקות.

העלמת צלקות בפנים עם לייזר ננומטר לא אבלטי חלקי

מכשיר זה הופך רקמה מצולקת לרקמה שנראית בריאה. הוא יעיל במיוחד לטיפול באקנה וסימני מתיחה, כמו גם לחידוש ושיפור מראה העור. טיפול לייזר לא אבלטי חלקי עובד טוב במיוחד עבור אזורים בגוף שנוטים להצטלקות, כמו הצוואר.

לייזר צבע פולס

מפחית אדמומיות ומשפר את מרקם הרקמה וגמישות הצלקת. טיפול העלמת צלקות בפנים עם לייזר בגישה זו הוא הטיפול המועדף עבור רוב הצלקות, בעיקר מפני שהוא עובד היטב על מצבי עור שכוללים מספר רב של כלי דם. טכנולוגיית הלייזר המתקדמת יעילה מבחינה קלינית.

למכשיר גודל נקודה גדול, שמקדם טיפול העלמת צלקות בפנים במהירות, גם באזורי צלקת גדולים, המכשיר מקפיא באופן דינמי את האזור, מה שמגביר את הנוחות במהלך ההליך ומאפשר טיפול בטוח ויעיל באנרגיה גבוהה, תוך צמצום מספר הטיפולים הדרוש.

תוצאות הטיפול

צלקות עלולות להשפיע על הרווחה הפיזית והנפשית של אנשים, במיוחד אם הן משפיעות על הפנים או על אזורים גלויים אחרים בגוף. אתי וולף, קוסמטיקאית מוסמכת שנחשבת לאוטוריטה בתחומה, עם ניסיון של למעלה מעשרים שנים בתחום, מייעץ לגבי שיטות העלמת צלקות בפנים, עם תוצאות מרהיבות.

אז אם הליכים אחרים לא סייעו להעלמת הצלקות, אמליץ על טיפול בלייזר בהתאמה אישית למצב העור שלכם. בואו לפגישת ייעוץ מקדימה, וביחד נרכיב תוכנית טיפול בטוחה ויעילה, להשגת תוצאות מרהיבות של העלמת צלקות בפנים.

לתיאום שיחת ייעוץ

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

    עוד בנושא