לתיאום ייעוץ חייגו09-957-7120

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

הסרת שיער בלייזר

אם נמאס לכן לטפל בשיער הגוף שלכן ואתן מעדיפות להסיר אותו לצמיתות, יש לכן רק אפשרות אחת: הסרת שיער בלייזר. למרבה המזל, זהו תהליך יעיל מאוד שמתבצע במיומנות מקצועית גבוהה על ידי אתי וולף קוסמטיקאית מוסמכת שנחשבת למובילה בתחומה.

איך עובדת השיטה?

השיטה משחררת אנרגיה לעור, והפיגמנט בזקיק השער סופג את האנרגיה הזו, וזקיק השערה נהרס. פיגמנטים כהים בשיער סופגים את קרן הלייזר, ולכן אנשים עם שיער כהה מתאימים היטב לשיטה זו.

לכן מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ עם קוסמטיקאית מוסמכת כדי להתייעץ לגבי המקרה הפרטני שלכם, כמו כמות מפגשי הטיפולים הדרושה, העלות, ויעילות הטיפול עם פיגמנט העור והשיער שלכם. מעל לכל, חשוב להקפיד להתייעץ עם קוסמטיקאית שיש לה ניסיון עשיר בתחום.

חשיבות ביצוע הטיפול אצל אשת מקצוע מוסמכת

חשוב לעבור את הטיפול אצל אשת מקצוע שמבינה את הפיזיקה והמדע של הלייזרים, והסמכה בתחום חשובה במיוחד כאשר מטפלים באזורים רגישים עם עור דק, כמו הצוואר, המפשעה, או הפנים.

הליך מרובה מפגשים

חשוב להבין שלא ניתן להסיר את כל השערות במפגש טיפול אחד, ורוב המטופלים זקוקים בדרך כלל לשלושה עד שישה מפגשי טיפול שנפרשים על פני מספר חודשים. בכל שלב של צמיחת השיער, רק כמות מסוימת של זקיקי שיער פעילים, בעוד שאחרים נמצאים בשלב מנוח.

כך עובד שיער הגוף: הוא גדל, נושר וצומח מחדש, והלייזר עובד רק על שערות פעילות שצומחות. למחזור צמיחת השיער הרגיל לוקח חודש להתחדש, וזה הזמן שבו אתם חוזרים לטיפול הבא. במילים אחרות, הזקיק צריך להישחק בהדרגה עד שהוא מחוסל.

שיטה חדשה קלה ופחות כואבת

אתי וולף, קוסמטיקאית עם מוניטין מצוין של אוטוריטה בתחומה, וותק של למעלה מעשרים שנים בתחום, מסבירה כי בעבר מכשירי לייזר שימשו לטיפולים בנקודות קטנות להסרת שערות, מה שהוביל לתהליך ארוך ומייגע של הסרת שיער.

יחד עם זאת, לאחרונה הושקה מכונה חדשה שמכסה גודל נקודה גדול יותר, עם הפחתת הכאב, ואפשרות טיפול יעיל בכל צבעי העור.

 

לתיאום שיחת ייעוץ

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

    עוד בנושא