לתיאום ייעוץ חייגו09-957-7120

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

הייפו לפנים

שיטת הייפו לפנים הפכה לפופולרית מאוד בשנים האחרונות, בזכות הגישה הפחות פולשנית ופרק הזמן הקצר הדרוש להחלמה, בהשוואה לאפשרויות ניתוחיות. רופאי עור ממליצים על יעילות שיטה זו במיוחד לטיפול בסימני הזדקנות קלים עד בינוניים, או מוקדמים.

אתי וולף, קוסמטיקאית מובילה, מבצעת טיפולים קוסמטיים בגישות חדשניות, בטוחות ויעילות, עם תוצאות מרהיבות.

מה זה הייפו לפנים?

טיפול הייפו לפנים משתמש באולטרסאונד ליצירת חום ברמה עמוקה בעור. החום פוגע בתאי עור ממוקדים, וגורם לגוף לתקן אותם. לשם כך, הגוף מייצר קולגן כדי לסייע בצמיחה מחודשת של התאים. קולגן הוא חומר בעור שמעניק לו מבנה וגמישות.

טיפולי הייפו לפנים בגישת אולטרסאונד ללא ניתוח, יעילים למצבים הבאים:

  • הידוק עור הצוואר
  • הפחתת מראה לסתות נפולות
  • הרמת עפעפיים
  • צניחת עפעפיים
  • צניחת גבות
  • החלקת קמטי פנים
  • החלקת והידוק עור החזה.

ייחודיות השיטה

סוג האולטרסאונד שבכו מתבצע שימוש בהליך הייפו לפנים שונה מהאולטרסאונד שבו משתמשים רופאים להדמיה רפואית. גישה זו משתמשת בגלי אנרגיה גבוהים כדי להתמקד באזורים ספציפיים בגוף.

העלייה בקולגן גורמת לעור מתוח ומוצק עם פחות קמטים. מכיוון שקרני האולטרסאונד הגבוהים ממוקדים באתר רקמה ספציפית מתחת לפני העור, אין נזק לשכבות העליונות של העור ולאזורים הסובבים.

מאפייני ההליך

ברוב המקרים, קוסמטיקאיות מתחילות בטיפולי הצערה בשיטת הייפו לפנים על ידי ניקוי האזור הנבחר בפנים ומריחת ג'ל. לאחר מכן, הן משתמשות במכשיר כף יד שפולט את גלי האולטרסראונד בהתפרצויות קצרות. כל מפגש נמשך בדרך כלל בין חצי שעה לשעה וחצי.

חלק מהמטופלים מדווחים על אי נוחות קלה במהלך טיפול הייפו לפנים. משככי כאבים ללא מרשם, כגון אדוויל, מסייעים להרגעת הכאבים.

כמה מילים לסיום

טיפול ממוקד אולטרסאונד בעוצמה גבוהה, או טיפול הייפו לפנים הוא שיטה יעילה להפחתת סימני ההזדקנות. כשיטה שאינה כירורגית, הטיפול דורש פחות זמן החלמה מאשר מתיחת פנים כירורגית, והיא יעילה למיצוק עור נפול, החלקת קמטים ושיפור מרקם העור.

עם הטיפול האיכותי וניסיון של למעלה מעשרים שנים בתחום, אתי וולף, קוסמטיקאית אוטוריטה בתחומה, מבצעת טיפולי הייפו לפנים עם תוצאות שנמשכות כשנה.

 

לתיאום שיחת ייעוץ

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

    עוד בנושא