לתיאום ייעוץ חייגו09-957-7120

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

מזותרפיה

מה זה מזותרפיה?

פציעה מבוקרת ששולחת אותות למטריקינים (כשהעור נפצע או עובר טראומה כלשהי  – משתחררים בעור מטריקינים)

מטריקינים, אלו הם מקטעים קטנים – פפטידים, המורכבים מרצף של עד 50 חומצות אמינו ( תרכובות אורגניות המהוות את יחידות המבנה הבסיסיות של חלבונים). הם נותנים אותות לתאי העור , לפיברובלאסטים, לסגור את הפצע, לגרום להחלמה, לתקן ולייצר רקמה חדשה ויציבה. ה"מזותרפיה", מעבר לתיקון העור, מחדשת את העור, מטפלת בנקבוביות פעורות, צלקות, צלקות פוסט אקנה (משפרת), קמטים וקמטוטים, החלקת העור ושיפור המרקם.

הרעיון מאחורי טיפולי מזותרפיה זה הרס ובנייה, או הרס ושיקום. כל נולד עולם חדש, של עור חזק, צעיר ואיכותי.

טיפול מזותרפיה

כיצד מבוצע טיפול ה"מזותרפיה" ובמה הוא מטפל?

מבוצע בדקירות מזעריות באמצעות מכשיר המשולב עם מחטים זעירות. הדקירות גורמות  להרס מבוקר של החלק החיצוני בעור 22-23 שכבות של תאים מתים וגורם לייצור של תאי עור חדשים ובריאים. מעודד ייצור קולגן חדש וחלבונים האחראים על מיצוק העור. "מזותרפיה" היא אחת השיטות היותר מתקדמות היום לשיפור איכות העור, מניעת הזדקנות העור וכן טיפול בבעיות עור אחרות. לאחר הדקירות (וההרס המבוקר) נעבור לתהליך השיקום במיידי.

מיד לאחר הטיפול ננצל את חלון ההזדמנויות של 2-5 דקות וכשהעור פצוע ולמעשה פתוח בעזרת מכשיר אלקטרופורציה קר, נחדיר חומרים מאיצי שיקום, בוני רקמה, מבהירים למיניהם, לחות , פפטידים (חלבונים), חומצה היאלורונית, ויטמינים ומינרלים המאזנים את רמת הלחות (המים) בעור ונחשב לסופר יעיל במניעת הזדקנות ותורם למראה עור גמיש והזוהר.

התוצאות מדהימות החל מהטיפול הראשון (ניתן להבחנה לאחר שלשה שבועות מהטיפול), זו טכנולוגיה המגבירה את יעילות הטיפול הנדרש כטיפול מקדים או משלים.

גם אם נמצאים בטיפול אנטי-אייג'ינג סידרתי, ניתן לשלב את טיפול המזותרפיה כטיפול משלים למיקסום תוצאות.

למי מיועד הטיפול?

טיפולי אנטי אייג'ינג מחולקים לשניים כשטיפולי ה"אנטי" מיועדים למטופלים עד גיל 40. וה"אייג'ינג" מכוונים יותר לגילאים הבוגרים יותר. כל גיל מאובחן העור, זיהוי הבעיה או חולשת העור. קובעים את התכשירים המסומנים כייעודיים לבעיה ולגיל ומשם הדרך סלולה להצלחה מרבית.

לכן צעירות שפגעו בעורן כתוצאה משיזוף יתר, עישון או חוסר שתייה או כל גורם גנטי אחר, ייקבע להן טיפול בעל רמת ריכוזיות ועומק טיפול שונה מאלה שמגיעות בגיל מבוגר יותר שמעולם לא עברו טיפול מזותרפיה או טיפול פנים בכלל ומצבן אינו מעודד. שם כמובן נעבוד בעומקים שונים, ברמת ריכוזיות וצמידות תכשירים גבוהה יותר. כל טיפול הוא סיפור אחר, כל טיפול מיועד לעור אחר, כל בעיה נמדדת לגופה, אם ישנה תופעה של נימי דם, או עור דק או עור עבה עם נקבוביות פעורות, אם קיימת פיגמנטציה ואם לאו, אם יש ריבוי קמטים או נפילה קשה של העור. כל בעיה נלקחת בחשבון והטיפול מותאם בהתאם.

החידוש האחרון ב"מזותרפיה"

 Nano Needling Skin Booster

מכיוון שהטכנולוגיה כמו בכל שטח אחר, גם פה התקדמה משמעותית והיום בעזרת מכשור חדשני ניתן לבצע החדרת תכשירים מאיצי שיקום ברמה מדעית.

מה עושה יותר ה –Nano Needling Skin Booster?

בו בזמן שרוב טיפולי המזותרפיה מחדירים תכשירים לעור לאחר הטיפול כשמנצלים את אותו חלון הזדמנויות של 3 דקות לערך. רק לאחר הטיפול מתחילה החדרה התכשירים. היום החידוש מבצע את הפעולה מיידית בו בזמן של ביצוע הטיפול. ע"י מזרק (ללא מחט) עם תכולה של פפטידים בעלי 3-5 סוגי חלבונים, מטפטף טיפות לתוך העור הפתוח, מה שנותן ניצול מירבי לפעולת ההחדרה, מדייק יותר בתוצאות, בטוח יותר, היגייני יותר, מהיר יותר בתוצאות. כך שלאחר הטיפול אין צורך בהחדרה נוספת ואיבוד זמן יקר.

שימוש בפפטידים (חלבונים) הוא בעל השפעה עוצמתית ביותר, מעבר לכל מרכיב אחר שהוחדר עד היום. מחקרים מעידים כי הפפטידים הם רכיב חיוני ואפקטיבי לטיפולי עיכוב הזדקנות (אנטי-אייג'ינג) אם לא מהמובילים בחומרים הפעילים היום. מטריקסיל בעל שרשת של 3 חלבונים המסוגל להכפיל את כמות הקולגן ע"י חידוש תאי העור. ריכוך והגברת רמת המיום ומשקם אולטימטיבי. ו"הקסה", בעל שרשרת של 5 חלבונים לטיפול אינטנסיבי יותר בעור מזדקן היודע לשחרר מתח בשרירים (חיקוי של פעולת הבוטוקס), מפחית את עומק קמטי ההבעה ומעלה משמעותית את גמישות העור (מעולה לטיפול באזור העיניים, השפתיים והמצח. אלו הם תכשירים ביומימטיים (ביומימטיקה היא חיקוי של פעילות ביולוגית טבעית).

השמועה מספרת שזה טיפול מפחיד. (חחח)

האמנם? אני משערת שמתיאור הטיפול, יש מי שיחשוש מטיפול במחטים, אך לאחר אלחוש מקומי במשך 30 דקות, הטיפול הופך לידידותי מאד. מסתבר ש"מזותרפיה" הוא אחד הטיפולים היעילים והבטיחותיים ביותר. נכון לרגע זה, עדיין לא קמה לקוחה או לקוח ושברחו באמצע הטיפול. את זה אני מבטיחה.

כמה טיפולים צריכים לעשות?

לתוצאה אופטימלית ומשמעותית יש לבצע סדרת טיפולים משלושה מפגשים עד עשרה למקרים קיצוניים, תלוי ביעד הלקוחה. כמובן שטיפולי צלקות יארכו יותר ויהו משולבים עם טכנולוגיית הפלזמה, אבל זה מן הסתם ברור ותקין.

האם טיפול מזותרפיה יקר?

טיפול מזותרפיה בודד עולה כמובן יותר מטיפול קוסמטי רגיל וזאת משום שילוב התכשירים וטכניקת המכשיר המשלב בתוכו אלמנטים מורכבים יותר. אך הוא מניב תוצאות ראויות לשבח וההשפעה נראית לעין ושביעות רצון הלקוחה ברור גם הוא.

טיפול מזותרפיה בבית

הטיפול בבית יהיה טיפול תומך וגורם מאיץ בנייה משמעותי.

מכיוון שלא מעט לקוחות שמעו על תכשירי הפפטידים המועילים ובעלי הקסם המשקם, ביקשו לטפל רק עם תכשיר בבית. אז חשוב לי לציין שתכשיר המכיל פפטידים לא די לו כשחקן בודד, הוא אינו מועיל וגם אם כן, זה לאחר חודשים של טיפול אינטנסיבי וגם אז התוצאות אינן בעלות ציון גבוה במיוחד.

חשוב לזכור שרק לאחר, חידוש, חומרים מקלפים ומחדשים, האידיאל הוא פפטיד ואז הוא מגיב ברוב תפארתו.

תכשירים בעלי ריכוז גבוה של פפטידים 6% שהוא מהגבוהים הקיימים בעולם, להבדיל מ-1.5% הקיימים בתכשירים אחרים.

קרם אינסטנט ליפטינג בעל אפקט מיידי ומתמשך המעניק לעור  מראה רענן וקורן. מסייע בהפחתת מראה הקמטוטים וקמטי ההבעה בפרט. מסייע במיצוק ומתיחת העור ע"י חיזוק מערך הקולגן בין האפידרמיס לדרמיס.

סרום מיצוק ומתיחה מרוכז ויעיל המסייע בבנייה מחודשת של התאים תוך הגברת המוצקות, הגמישות והלחות בעור. מתאים מאד לעור המתבגר לטיפול ושיפור סימני ההזדקנות.

מחזק ותומך ברקמת העור, גורם למתיחה מיידית ומעניק תוצאות ארוכות טווח.

כמובן שכל תכשיר שיוצע יהיה עשיר באופן מיוחד בפפטידים, כי הרעיון זה השילוב המנצח. כולם בעלי פעילות אינטנסיבית שפותחו בטכנולוגיות מדעיות מתקדמות מבית ד"ר דב קליין הפלסטיקאי המאפשרות יכולת חדירות גבוהה ותוצאות מהירות. כל התכשירים פועלים בסינרגיה מושלמת, מתאימים לכל סוגי העור ויוצרים איזון מערכתי בתפקודי העור השונים.

לתיאום שיחת ייעוץ

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

    עוד בנושא