לתיאום ייעוץ חייגו09-957-7120

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

טיפול פנים לגברים

טיפול פנים לגבר בטכנולוגיה מתקדמת של אתי וולף

כשבעולם כולו הטכנולוגיות כל כך מתקדמות, מן הסתם שגם המודעות עולה בהתאם, כמו מודעות טיפולי הפנים לגברים. היום יש הבנה שעור הוא עור ויש צורך לטפל ולתחזק אותו. מיליוני גברים בעולם המודרני הבינו שיש צורך בתשומת לב לחיצוניות ולאסתטיות עם דגש מיוחד לטיפולי הפנים. הם מבינים שהמראה החיצוני מקושר לניקיון, אסתטיקה, שימת לב לפרטים ואפילו הקטנים שבהם, זה אף מקושר להצלחה בחיים ובקריירה.

בקיצור… טיפולי פנים ואסתטיקה אינם נחלת הנשים בלבד וחולצה ממותגת או שעון ממותג אינם מספיקים להשלמת המראה הנקי והאסתטי. עור הפנים שונה מאדם לאדם, כל אחד וסוג העור שלו, כל אחד והטיפול המיוחד שלו ובמיוחד ההבדל בין עור של גבר לעור של אישה. לכן, חשוב להתייעץ ולהגיע לקוסמטיקאית מומחית ומקצועית בעלת ניסיון ויידע בעור פנים של גבר.

עור הגבר עבה מעור האישה ב 30% לערך, העור שומני יותר מה שגורם לתופעות עוריות שונות, כמו רגישויות, פצעונים לא מוסברים, אזור המצח – האף – והסנטר שומניים הרבה יותר, מה שמאיץ תהליכי זיהומים ורגישויות. כמות סיבי הקולגן גבוהה יותר ולכן הוא מתוח וגמיש יותר שזה נהדר ולכן, בזכות הנתונים האלה, חלה גם הזדקנות מואטת יותר מעור האישה. למרות כל זאת, ניתן לזהות אצל גברים שקיות מתחת לעיניים, נפילה של העור וכמובן סנטר נפול. כשהקמטים כבר נראים לעין, הם מופיעים בצורה דרמטית יותר וגם אם אין הרבה קמטים, כל קמט הוא עמוק מאד והמראה זקן מאד.

לכן, בעולם הטכנולוגי של היום נמצא גם הפתרון לטיפולי אנטי אייג'ינג (אייג'ינג – הזדקנות) מתקדמים לגברים. משום כך, יש לפנות לקוסמטיקאית מומחית שיודעת להתמודד עם אתגרים אלה ובידה היידע ובעיקר הטכנולוגיות שייתנו את המענה, משום שעור הגבר מורכב יותר, עובר גילוחים/יובש/גירויים. אלה צריכים שימת לב מיוחדת כשפונים לטיפול בעור של גבר.

אז איך נטפל כשגבר מגיע לטיפול פנים?

ראשית, העור יעבור אבחון לסוג העור, גילוי רגישויות נצפות על העור. שלב הבא – העור יעבור ניקוי עם ג'ל או סבון המתאים במיוחד לסוג העור ובהתאם לבעיה או חוסר הבעיה שזוהתה. נמשיך עם ריכוך העור ופילינגים ייחודיים להסרת התאים המתים. נשתדל עד כמה שאפשר לבצע טיפול שאינו אגרסיבי כשאחת הסיבות לכך, להוציא את המטופל עם עור רגוע, מוזן ומטופל היטב ללא אדמומיות יתר. כמובן שנמשיך עם ניקוי שומנים (במידה ויש) נבצע פעולת פתיחת נקבוביות בכדי להיטיב עם החדרת הויטמינים/ מינרלים/ חומרי חיטוי/ריפוי ושיקום. כעת, מסיכה מתאימה מתבקשת ולבסוף עיסוי מפנק של כמה דקות (במידה וסוג הטיפול מאפשר זאת)

כמובן שזה סוג טיפול שהייתי מכנה "טיפול יופי" המיועד לתחזוקה, ריענון וזוהר. אך מפה הטכנולוגיות מרובות. במידה ונמצא בעיית עור מיוחדת שלזה נזדקק להיעזר בטכנולוגיה מתקדמת, נסביר וננחה ונייעץ לשדרוג הטיפול ולעמוד ביעד של מתן פתרון הולם.

"טיפול יופי" בהגדרה, הוא טיפול מומלץ אחת לחודש עד חודשיים. ישנם גברים המגיעים פעם בשנה (עדיף זה מאשר כלום) אך אם רוצים ומעוניינים בשמירה והצערה של העור, יש להגיע לעיתים תכופות יותר. אני מכבדת גם את אותם גברים שברצף טיפולים ממשיכים את העבודה בבית ומטפלים על בסיס יומי או שבועי במסכה ובקרמים מתאימים. אך זה לא בא במקום. גם וגם הוא הטיפול האידיאלי.

לסיום, אציין ששגרת הטיפוח רצויה לגברים באותה מידה כמו לנשים, להבין שזהו חלק מהעולם המודרני וטיפול אקראי אחת לכמה חודשים או שנים היא טובה, אך אינה מספקת. אם גבר ירצה פחות אדמומיות או יובש או פצעונים בפנים, חשוב ורצוי להגיע לקוסמטיקאית (מה שנקרא… "נא להתנהג בהתאם")

את טיפולי הפנים לגבר אצל הקוסמטיקאית יש להפוך לשגרת חיים , ותחזוקה שוטפת להפוך לשגרה יומית שאינה גוזלת יותר מ-2-3 דקות, מיד לאחר הגילוח או המקלחת (בבוקר או בערב).

מעוניין בעור פנים יפה וצעיר???? אז מה אתה עושה בקשר לזה?

אני מזמינה אותך גבר גבר, להגיע אלי לייעוץ דיסקרטי (אישי וללא תשלום) וביחד נבנה את תוכנית הטיפולים או הטיפול המתאים במיוחד לעורך.

לתיאום שיחת ייעוץ

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

    עוד בנושא