לתיאום ייעוץ חייגו09-957-7120

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

טיפול פנים בהריון

מותר או אסור לטפל בפנים בזמן הריון?

טיפול פנים במהלך הריון מותר ומומלץ

כשעור הפנים בזמן ההיריון הופך לעיתים לשמנוני יותר או מתמלא בפצעים כתוצאה מהשינויים ההורמונאליים, יש ורצוי להגיע לקוסמטיקאית שתוכל לעזור. ההזנחה אינה מועילה ולטווח הארוך גם יישאר נזק בלתי הפיך כתוצאה מטיפול עצמי לא נכון ולא מקצועי. כמובן שישנם טיפולים וחומרים אסורים ורק קוסמטיקאית מומחית עם היידע והבנת העור ההורמונאלי תוכל לסייע. משום הרגישות הגבוהה בזמן ההיריון, אין לטפל עם חומצות אגרסיביות. הטיפול חייב להיות עדין, לא פולשני ומפנק. עלייה בנפח הדם בגוף מחייבת טיפול עם שימת לב שונה, אך בהחלט ניתן ואף רצוי לטפל בעור הפנים בזמן ההיריון כשהטיפול מותאם לעור בזמן הריון.

איך נטפל בזמן ההיריון?

9 חודשי הריון, זו תקופה בה האישה חווה שינויים, אם זה במראה, בסטטוס ההורמונאלי ובנפש כמובן. כל אחד משינויים אלה תורם את חלקו למצב עורה של ההריונית, שינוי בסוג העור, כמו מעור יבש לשמן וההיפך. עלייה בפרוגסטרון מאיצה את בלוטות החלב > שומניות > פצעונים.

לכן, חשוב ומומלץ להגיע לקוסמטיקאית מומחית שמבינה ויודעת את הרכב החומרים המומלצים לטיפול בזמן הריון. כמו איסור שימוש בחומצות ועדיין לדעת להתמודד עם תופעת הפצעונים או הפיגמנטציה המצטברת. טיפול פנים בהריון דורש יידע וחשוב לוודא זאת מראש.

מה קורה כשמופיע שינוי בגוון העור – פיגמנטציה?

איך נטפל בעור בזמן הריון?

תופעת התופעות בזמן הריון, פיגמנטציה – גירויים – רגישויות. זו בהחלט בעיה נפוצה משום העור הרגיש בתקופה זו. ריבוי כתמים כהים באופן מרוכז או מפוזר על העור, אדמומיות באזור הלחיים או אזור המצח/אף/סנטר. זה הזמן המדויק בו עלינו להיוועץ בקוסמטיקאית מומחית ובעלת ניסיון במקרים שכאלה. בכדי להבהיר כתמים בעור משתמשים בחומצות, אך לא בהריון!!!

לא פעם הפיגמנטציה נגרמת לא רק משינויים הורמונאליים אלא מחסור וויטמין או מינרל בגוף. לדוגמה: חסרים של ויטמין C. לכן, אמליץ על ויטמין A ו-E בתקופת ההיריון. קומפלקס של מולטי ויטמין (בהמלצת הרופא) תזונה נאותה דלת שומן, פירות וירקות ובעיקר שתייה מרובה של מים. טיפול בפיגמנטציה בזמן הריון יכול להיות מלווה בחומצה היאלורונית בלבד. (זו לא חומצה אגרסיבית וכשמה חומצה אין היא כך במשמעות המילה חומצה) זו חומצה שמעלה את רמת המיום בעור והיא מומלצת מאד. חומרים טבעיים כמו שמנים אתריים אינם מומלצים ואף אסור משום יכולתם להתערבות אסורה שאינה רצויה במצב העובר והרחם.

משום הרגישות הגבוהה בזמן הריון וכשסף הכאב נמוך, יש לבצע טיפולים עדינים ומתחשבים יותר. טיפולי IPL גלי אור, אינם מומלצים, מזותרפיה, המלווה בטיפול מחטים אינו מומלץ, כנ"ל לגבי מתן התכשירים לשימוש בבית, לא יכלול חומצות או אנטיביוטיקה (רק בהמלצת רופא) יש לוודא מראש אילו טיפולים מוצעים לך בזמן ההיריון.

לסיום: טיפול בזמן הריון ניתן, מומלץ ורצוי וכל זאת בכפוף לטיפול המיועד לזמן הריון. כשתראי טוב, אני מאמינה שישפיע על בריאותך, מצב רוחך וכמובן העובר.

לתיאום שיחת ייעוץ

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

    עוד בנושא