לתיאום ייעוץ חייגו09-957-7120

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

טיפול באקנה

טיפול בפצעי בגרות ופצעי אקנה

פצעי אקנה היא תופעה נפוצה מאוד. לרוב, התופעה מתפרצת בגיל ההתבגרות, ולכן נקראת גם פצעי בגרות אם כי לעיתים סובלים ממנה גם בגיל צעיר או מבוגר יותר. גם חומרת התופעה שונה מאוד ממקרה אחד למשנהו. לעיתים מופיעים פצעונים בודדים ובמקרים אחרים ניתן לראות כמויות גדולות של פצעים מוגלתיים על הלחיים, הסנטר, המצח, החזה והגב.

פצעי האקנה מתפתחים כאשר נוצרת חסימה בפתח הזקיק שבעור כתוצאה מהצטברות תאי עור מתים ובמקביל נוצרת כמות חלב גדולה, שלא מצליחה להתנקז דרך הפתח החסום. כאשר בלוטת החלב נחסמת, מתרבים החיידקים, אשר הגוף מגיב כלפיהם בהזרמת כדוריות דם לבנות בניסיון לחסלם. זוהי תגובה דלקתית המאופיינת באדמומיות וכאב. לקופות החולים אין את הכלים המתאימים לטפל בבעיה ופעמים רבות ניתנים פתרונות שאינם מתאימים.

גם פתרון כ״רואקוטן״ הוא אגרסיבי, מסוכן ומלווה בתופעות לוואי בלתי רצויות. השיטה של אתי וולף לטיפול באקנה ובפצעי בגרות אינה מסוכנת ואף יעילה יותר מכל פתרון אגריסיבי אחר.

למה הטיפול באקנה בשיטת EWA עובד?

טיפול באקנה – כל החידושים והתפיסות החדשות – התפיסה שלי בטיפולי האקנה היא שונה ופורצת דרך. בקוסמטיקה המסורתית, היה נהוג שמגיעים אל הקוסמטיקאית כדי לנקז קומדונים ופצעים. טיפולים של אחת לשבועיים עד אחת לחודש. כואבים ולעתים מחוסר ברירה גם מצולקים. בחודשים האחרונים (גם בגלל הקורונה) כל העולם ובעיקר החוקרים והמדענים עסקו הרבה בפיתוחים והביאו לענף הקוסמטיקה המקצועית את התפיסה הקלינית. זאת שנשענת על ידע מדעי, ועל הבנה עמוקה של התנהגות האקנה ושל חומרים פעילים. זה כבר לא "זוג ידיים" אלא קודם ראש, שמבין אקנה, להפוך למומחית שיודעת לרפא אקנה גם ללא מגע יד.

הטיפולים בשיטה הזו לא חייבים לכלול מגע יד, למעט מקרים בהם יש לנקז קומדונים (שחורים) ובמצבים דלקתיים חמורים, שגם פה הורחקו והומעטו הטיפולים בקליניקה. כל העולם הבין שחייבים לייצר ולפתח מוצרים ללא מגע יד אדם.

בפצעים עם דרגת דלקת לא חמורה – לא נוגעים. נותנים למרכיבים הפעילים לעשות את העבודה, לרפא ולאזן את התנהגות העור. ללא סבל, כאבים או צלקות בפנים.

הידע הרב שעומד לרשותי עם פיתוח תכשירים פעילים מאד, מדויקים וייעודיים לכל סוג אקנה. לכל מטופל, יותאמו תכשירים לעתים שלושה. הכול בהתאם לעור. כל מטופל יקבל הנחיות שימוש ייחודיות, על פי מצב עורו, גם אם קיבל את אותו הרכב תכשירים כמו מטופל אחר. הנחיות השימוש ישתנו מביקור לביקור. ברוב הביקורים בקליניקה לא יתבצע טיפול פיזי, לרוב יהיה מעקב, בדיקה, שינוי בהנחיות, הוספה או הפחתת תכשיר בהתאם לצורך (למעט מקרים דלקתיים חמורים) הידע, המבוסס על מיטב המחקרים האחרונים והניסיון הרב בשטח, הוא זה שמאפשר להגיע לתוצאות פורצות דרך.

היום אני דוגלת בטיפול מינימליסטי – גם במחיר וגם במורכבות הטיפול

דהיינו – טיפול פשוט להבנה, קצר, עוצמתי וללא כאבים. ועם שיתוף פעולה מלא- אני מגיעה לתוצאות מובילות, במקרים בהם אפילו הטיפול התרופתי לא עזר.

אם יש לך עניין בפרטים נוספים אשמח לקבל טלפון ממך ולמסור את מה שחסר לך להבין עד הסוף. בהרבה מקרים תמונה מדויקת שתשלח אלי לנייד ניתן לאבחן את הבעיה ולייעץ (והכל ללא מגע יד) 054-6452452

איך לטפל באקנה ולהפחית צלקות וכתמים אדומים בעור?

החלום של כולנו הוא מראה של עור נקי מכתמים, חלק מקמטים וכמובן זוהר. זו השקעה ללא ספק אם בשמירה על תחזוקה נאותה בתכשירים מותאמים אישית, שתייה מרובה ואם בתזונה עתירת ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון.

אך מה לעשות ועל אף כל העשייה הנכונה עדיין יופיעו פצעונים ועד החמרה לפצעי אקנה, מה שפוגע בביטחון העצמי מעבר למראה האסתטי שנפגע. אז איך נטפל באקנה ונפחית את הצלקות שנותרו מהאקנה וכמובן הכתמים האדומים.

השיטה של אתי וולף הוכחה כעובדת ויעילה. כל מה שצריך זה סבלנות ואוזן קשבת להוראות הטיפול וכמובן הקפדה ועקביות. ללא עקביות, התוצאות לא תגענה. ממחקרים ידוע ש 80%-75% מבני הנוער המתבגרים סובלי מאקנה כתוצאה משינויים הורמונליים ופיסיולוגיים המתרחשים בתקופת גיל זו. ברוב המקרים נותרו צלקת לאחר שהפצעים כבר נעלמים ויחד איתם כתמים אדומים.

אז מה קורה פה בעצם? אקנה (חטטת בעברית), זו תופעה שמתפרצת בכמה דרגות ובשלבים

בלוטות החלב שבעורנו מכילות סבום שתפקידו להגן על העור שלנו שנתון לשינויים עם הפרשה עודפת של סבום וכך העור הופך לשמנוני יותר ויותר. השלב הבא הוא השינויים שמתרחשים גם בשכבת העור החיצונית ובמעטפת זקיקי השיער. אותה שכבה חיצונית הופכת לעבה יותר, זקיקי השיער נסתמים ונוצר עירוב של תאים עם סבום. במגע עם האוויר נוצרים שחורים" קומדונים בשפה המקצועית ומכילים חלב לבן מתחת לשחורים בתוך העור, מקור להיווצרות חיידקים בשם פ.אקנס שמתרבים וגורמים לדלקת. טיפול לא נכון באקנה גורם להיווצרות צלקות וכתמים אדומים וכאן השיטה שלי, שיטת EWA  נכנסת לפעולה.

איך פועל הטיפול באקנה בשיטת EWA?

לאקנה דרגות החמרה שונות והטיפול מותאם אישית. זהו טיפול עם חשיבה שיצאה מהקופסא ובלעדי לאתי וולף. השיטה והטכניקה פותחו במשך שנים וקיבלו מינוף ע"י שילוב טיפול הפלזמה וכמובן ניסיון של שנים. הטיפול משולב בתכשירים ייעודיים וייחודיים.

השלב הבא הוא טיפולי פלזמה העוזרים לחטטים להיות שטוחים יותר ואף להיעלם ברוב המקרים (סבלנות כבר אמרתי). מכיוון שטיפולי הפלזמה עוזרים לעור עודף להיעלם ומסדרים מחדש את הרשת האלסטית של העור ולהדק אותו. בתחילה העור ניראה כאילו וחלה החמרה, אך אין זה נכון משום שסידור הרשת האלסטית לוקח זמן ורק לאחר מספר טיפולים ניתן לראות עור שטוח ומהודק יותר. השלב הבא הוא שילוב טכניקת הפלזמה שאוור.

(PLAZMA SHOWER) הגורמת לתפקוד תקין יותר ומזרזת את החלקת העור וטשטוש הצלקות. השלב הסופי הוא הטיפול בסימנים האדומים ע"י תכשירים המרפאים דלקת למצב הסופי ולגוון עור אחיד יותר. הסימנים האדומים הם סימן להימצאות דלקת.

איך יכול להיות שדווקא שיטה פורצת דרך זו עובדת?

השיטה למעשה תוקפת את הבעיה מהבסיס ומהשורש שלה. עבודה יומיומית עם תכשירים בבית ואחת למספר שבועות טיפול עמוק יותר בקליניקה בעזרת הטכנולוגיות. כל מטופל/ת מקבלים תכשירים המותאמים אישית להם בהתאם לחומרת ומצב הבעיה. רק השימוש בשלושת מרכיבי השיטה: טכנולוגיות, תכשירים, וטיפולים בקליניקה יכולים לטפל, לאזן ולהחליק צלקות וכמובן העלמת הכתמים האדומים בסוף התהליך.

טיפול בצלקות אקנה

אקנה, תמיד היה אחד הנושאים המאתגרים ביותר עבורי. במשך שנים חקרתי, חיפשתי ומצאתי פתרונות יעילים, מהירים ולא פולשניים. היום אני גאה לומר שהשיטה שפיתחתי פשוט עובדת. אני מצליחה להפתיע את המטופלים, את הוריהם ובני זוגם בכל פעם מחדש. חשוב לי לציין שגם אם ניסתם והתאכזבתם משיטות אחרות, אל לכם להתייאש. מניסיוני, תמיד ניתן למצוא פיתרון. עשרות מטופלים כבר נהנים מעור חלק ובריא. כעת גם אתם מוזמנים להיפטר מהאקנה בשיטת אתי וולף.

טיפול באקנה ובפצעי בגרות בשיטה של אתי תגדיל משמעותית את הסיכוי שלכם להפטר מאקנה ומצלקות אקנה. בשיטה של אתי וולף ניתן לראות תוצאות מיד לאחר הטיפול הראשון.

אם אתם/ן מעוניינים/נות לקבל מידע נוסף על הטיפול בצלקות והפחתת הכתמים האדומים,

התקשרו עוד היום לקליניקה וקבעו מועד לייעוץ אישי ללא עלות

ואשמח לסייע בהתאמת הטיפול מתחילתו ועד סופו 09-9577120

טיפול באקנה - אתי וולף

אקנה נובע מזקיקי שיער סתומים. שמן, לכלוך ותאי עור מתים על פני העור, הסותמים את הנקבוביות ויוצרים פצעונים או זיהומים קטנים ומקומיים. הטיפולים באקנה ברובם המכריע מיועדים לטיפול בחיידקים ולייבוש עודפי השמנים המובילים להיווצרות של אקנה. טיפולי אקנה שונים כוללים צרופות, טיפולים חיצוניים, טיפולים פולשניים ועוד. חשוב מאוד שהמטפל שלכם יהיה איש מקצוע מומחה בתחום, ויכיר מקרוב את המורכבות בטיפולים מסוג זה.

טיפולים יעילים לאקנה

טיפולים באקנה משתנים ממטופל למטופל לכל אחד מותאם הטיפול לפי מצבו האישי. אם אתם סובלים מאקנה קלה עד בינונית, שבאה לידי ביטוי בהופעתם של ראשים לבנים או נקודות שחורות. הטיפול שלכם אמור להיות קל יחסית. עם זאת, אם יש לכם אקנה ציסטית או דלקתית, הטיפול שלכם עשוי להיות מאתגר יותר. אקנה ציסטית היא ציסטה אדומה, גדולה וכואבת מתחת לפני העור שלכם. רופא עור מומחה יכול לעזור לכם להבין איזה סוג של אקנה יש לכם גם קוסמטיקאית מנוסה תוכל לסייע בזה.

רשימת הטיפולים היעילים ביותר לטיפול באקנה:

  • טיפול בלייזר – טיפול בלייזר עשוי גם לטפל וגם לסייע בשיפור זיהום אקנה. אור לייזר עוזר להפחית את כמות החיידקים על העור שלכם הגורמים לאקנה. וכך בעצם הטיפול בלייזר מנקה ומרפא את שטח פני העור שלכם.
  • טיפול מינימליסטי – טיפול פשוט ללא שימוש בתרופות שמספק למטופלים את המעטפת הנחוצה לטיפול באקנה.
  • טיפול באמצעות נטילת חומרים פעילים וטבעיים – ישנם מספר צמחים המכילים חומרים פעילים שהוכחו כמסייעים לטיפול באקנה.

טיפול באקנה בקליניקה של אתי וולף

הקוסמטיקאית המוסמכת אתי וולף מזמינה אתכם להתרשם ממגוון עשיר של טיפולים מוכחים ומועילים לטיפול באקנה. רק בקליניקה של אתי וולף אתם הולכים ליהנות מהטיפול היסודי ביותר. בקליניקה נעשה שימוש באמצעים החדשניים והטבעיים ביותר, שבאמצעותו ניתן להחזיר את מצב עורכם למצב שלפני הופעת האקנה. בנוסף לכך, הקליניקה מתמחה בטיפול במצבים קשים של אקנה, ומסוגלת לטפל ולרפא את העור של כאלה שטיפולים בעבר לא הצליחו לעזור להם. צרו קשר כבר היום והצוות המנוסה שלנו ישמח לייעץ לכם.

טיפול בפצעים בפנים

כמו הלב, הבטן והמוח, גם העור שלנו הוא חלק חשוב בגוף. למעשה, זה החלק הגדול ביותר בגוף שלנו, אבל עדיין אנשים רבים נוהגים לקחת את העור כמובן מאליו. אלא אם כן יש בעיה, ייתכן שלא תחשבו על העור שלכם למשך הרבה זמן. אבל לעור יש עבודה חשובה לעשות. העור שלנו מגן עלינו כל הזמן. הוא מרחיק זיהומים מהגוף ומונע מאיתנו לחלות. כשאנחנו מטפלים בעור שלנו, אנחנו עוזרים לו ולגוף שלנו בכלל, לעשות את העבודה שלו. בנוסף לכך, טיפול בעור שלנו היום, יעזור למנוע בעיות עתידיות, כמו קמטים ואפילו סרטן העור. לטיפוח עור טוב, יש גם יתרונות חברתיים ונפשיים אדירים. עור מטופח עושה רושם ראשוני נהדר על אחרים בראיון, דייט, ונותן לנו הרגשה פנימית וחיצונית מצוינת. פצעים בפנים ניתנים לטיפול, ולכל סוג פצע יש את הטיפול המיועד לו.

טיפולים שונים בפצעים בפנים

ישנם מספר טיפולים מרכזיים שיכולים לעזור לכם להחזיר את המראה החיוני לפנים, באמצעות טיפול בפצעי פנים:

  • טיפול בפצעים בפנים בלייזר – טיפול בלייזר הוא טיפול מתקדם להעלמת פצעים שונים מהפנים.
  • טיפול באור כחול לאקנה – פועל על ידי מיקוד האנרגיה לחיידקים הגורמים לאקנה. ניתן לטפל באקנה בינונית שלא הגיבה לטיפולים אחרים בעור הפנים באמצעות טיפול מבוסס אור כחול, הניתן על פני מספר שבועות. טיפול באור כחול באקנה לעיתים רחוקות גורם לתופעות לוואי, ואינו פוגע בעור.
  • טיפול באמצעות חומרים פעילים – טיפול שנועד לספק לעור פניכם, את התמיכה הנדרשת. לצד הסגולות של חומרים טבעיים לגמרי.

הקליניקה של אתי וולף לטיפול בפצעי בפנים

בקליניקה של אתי וולף לטיפול קוסמטיים, תוכלו למצוא את המעטפת המושלמת לטיפול בפצעים בפנים. מדובר על טיפול ברמה הגבוה ביותר, שעושה שימוש באמצעים והתכשירים המתקדמים ביותר.

לתיאום שיחת ייעוץ

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

    עוד בנושא