לתיאום ייעוץ חייגו09-957-7120

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

העלמת נימים

העלמת נימים וטיפול בנימים בשיטת EWA

כל האמת על האמת על נימי דם שבורים

ניתן לזהות אותם כשאנחנו רואים אותם: פסים דמויי חבורות אדומות וכחולות הנמשכים, יובלים אדומים דקים, לא פעם כמו קורי עכביש. התופעה שכיחה יותר אצל בעלי עור רגיש, דק או רוזציאה ומופיע לרוב סביב האף, הלחיים, הפה והרגליים. אבל כמה באמת אנחנו יודעים על מצב עור עם נימי דם? איך מגיעים למצב הזה? מה נתין לעשות בכדי להימנע מזה? בואו נגלה יחדיו.

נכון או לא נכון: האם יש סיכוי גבוה יותר שיש לי נימים שבורים אם יש לי עור בהיר? ובכלל מה גורם להם להיווצר?

תשובה: נכון. "נימים שבורים הם למעשה כלי דם מורחבים וקשורים לאקנה ולרוזציאה", לא פעם מסבירים כך הרופאים. ניתן לראות אותם בכל העדות, אבל הם נראים בשכיחות רבה יותר אצל אנשים בהירים יותר. אבל נימים שבורים נגרמים למעשה גם מהפרעה חיצונית בעור – כוויות רוח, שינויי טמפרטורה קיצוניים, שתייה או עישון מופרזים – במיוחד נזקי UV וטראומה לעור, כגון פיצוץ פצעון חזק מדי. אפילו עיטוש חזק מדי יכול לגרום לנימים שבורים. אז לא רק חשיפה לשמש ואכילת הם הגורמים לנימי דם שבורים.

נכון או לא נכון: פילינג יכול לגרום להם.

תשובה: נכון. "שימוש קשה מדי או לעתים קרובות מדי בפילינג מסוג קרצוף ושפשוף יכול להוות טריגר, וכך גם פילינג מכני, כגון מיקרו–דרמבריישן, כאשר הוא מבוצע בצורה שגויה או על סוג עור לא מתאים.

אז איך להתמודד? רופאי העור והקוסמטיקאיות המומחיות מציעות להחליף את קרצוף הפנים הרגיל עם פילינג מבוסס כימיקלים. "למטופלים המעוניינים לקלף את עורם, אני ממליצה להשתמש בחומצה גליקולית או ברטינואידים מקומיים כדי להשיג פילינג מבלי לפגוע בעור. לאנשים שמשתמשים במכשירי פילינג או טכניקות פילינג אגרסיביות אני מציעה… נסו להגביל את השימוש בו מכיוון שהוא יכול גם להחמיר את המצב, במיוחד אם אתם נוטים לרוזציאה".

נכון או לא נכוןהאם הם נעלמים בסופו של דבר אם רק מניחים להם ולא נוגעים?

תשובה: לא נכון. אם לא מטפלים, נימים שבורים יכולים להחמיר ולהיות גלויים יותר עם אובדן השלמות המבנית של העור שלנו, מה שקורה באופן טבעי ככל שאנו מתבגרים. ואם אתם נוטים לאדמומיות, צריכת מזון חריף, משקאות מוגזים, קפאין ואלכוהול רק יחמיר את המצב.

איך מונעים אותם?

חלק מהדברים האלה די קשה למנוע, במיוחד אם יש לכם נטייה, אבל לגבי הדברים שאתם יכולים להימנע מהם, עליהם תקפידו. הכול עניין של מניעה.

נכון או לא נכון: הדרך היחידה להפוך אותם היא לקבל טיפולים יעילים בקליניקה אצל מי שהתמחה בכך.

תשובה: נכון. למרבה הצער, אין תרופה ללא מרשם שיכולה להפוך את המראה של נימים שבורים ברגע שהם צצים. עד כה, הדרך היעילה ביותר למגר את הוורידים והנימים הגלויים הללו היא באמצעות הליך טיפולי, הכולל בדרך כלל מכשיר לייזר או גלי רדיו

אני ממליצה להתייעץ עם בעלת מקצוע שיש לה ניסיון וכמובן את ההוכחות לכך, תיעוד תמונות של לפני ואחרי או עדויות בכתב מלקחות שחוו את הטיפול. חייב שבעל המקצוע תהיה מנוסה בכדי שהיא תוכל לאבחן איזה טיפול או מכשיר מתאים ביותר לצורך שלך.

נכון או לא נכון: נימים שבורים ניתנים למניעה מוחלטת עם מוצרי טיפוח העור הנכונים.

תשובה: נכון. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם נימים שבורים היא להימנע מלכתחילה מיצירת כלי דם מורחבים, הימנעו מחשיפה לשמש ומפילינג יתר והשתמשו בקרם הגנה טוב ובתכשיר ניקוי עדין, אין לשפשף את העור יתר על המידה, אין להציק לעור במיוחד כשהא דק, בוגר או רגיש, להימנע מסאונות, או ג'קוזי במם חמים.

האם אתם/ן נאבקים/ות עם נימים שבוריםמה אתם/ן עושים/ות בכדי לשמור על הסימפטומים בשליטה? 

שתפו אותי במחשבותיכם/ן וצרו עימי קשר. ואם הייתם מעוניינים בייעוץ שהוא ללא תשלום ואינו מחייב, יש להתקשר לטלפון 09-9577120 ונפנה אליכם בהקדם האפשרי.

 

טיפול בגלי רדיו להעלמת נימים

שיטת אתי וולף לטיפול בגלי רדיו, מציעה טיפול בעל השפעה מיידית, ללא כאבים. הטכניקה החדשנית, המבוססת על גלי רדיו, מבצעת פעולה טרמית של הקרשת כלי דם באמצעות מחט עדינה ביותר. באמצעות השיטה ניתן לטפל בנימי הדם המופיעים בפנים, בבית החזה, בצוואר ולמעשה בכל מקום אחר בגוף. הטיפול הינו חיצוני בלבד ואינו כולל את החדרת המחט לעור. את היעלמות הנים ניתן לראות מיידית. ייתכן ומיד לאחר הטיפול, תופיע אדמומיות מסוימת ובצקת קטנה וקלה מאד, אשר לאחר מספר ימים תיעלם כלא הייתה.

תופעות נימים נוספות הניתנות לטיפול

  • גוש כלי דם על האף.
  • סנטר מלא בנימים.
  • רגל עם נימים מרושתים.
  • צוואר וחזה עם נימים מפוזרים.
  • ועוד.

על ידי מציאת הנים הראשי המזין והטיפול הממוקד בו, ניתן לטפל גם בקבוצת הנימים הסובבת אותו ולהתגבר על הבעיה. במקרים אחרים, יש לטפל בכל נים בנפרד עד שמגיעים לייבוש וניקיון יסודי של כל הנימים.

נימים בגיל צעיר?

בעיית הנימים יכולה להופיע בגיל צעיר והיא קשורה למעשה לשינויים ההורמונאליים המתקיימים אצל ילדה בעת הופעת הווסת הראשונית, שהיא למעשה השינוי ההורמונאלי הראשון בחייה. נערות רבות מגיעות לקליניקה שלי, בדרך-כלל בליווי אימותיהן, כשהן מודאגות מהתופעה.

בעבר, בגלל טכניקות מיושנות, לא המלצנו לנערות צעירות לעבור את הטיפול. אבל כיום בטכניקה החדשה, אין כל מניעה. התהליך נטול תופעות לוואי וסיכונים לחלוטין, בעת הטיפול או לאחריו. בגילאים מאוחרים יותר, התופעה מופיעה אצל נשים או נערות הנוטלות גלולות למניעת הריון, בזמן הריונות וכמובן עם הבלות בגילאי 50 ומעלה. השיטה מטפלת בקלות וביעילות בכל הגילאים ובכל מצב בו קיימת תופעת הנימים.

לתיאום שיחת ייעוץ

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

    עוד בנושא