לתיאום ייעוץ חייגו09-957-7120

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

אנטי אייג׳ינג

כולנו רוצות להיראות יפה!..

יופי מעלה את הביטחון העצמי ואת מצב הרוח.

האם יש צורך להיוולד עם נתונים חיצוניים של דוגמנית?

ממש לא!..

מראה אסתטי ומושך הוא הרבה דברים. הוא ההופעה – הלבוש, היציבה, הטיפוח, הברק בעור, האיפור הנכון, הפרטים הקטנים מסביב… איך דואגים למראה מושלם, מבלי הקשר לתווי הפנים שיש לנו.

מטפחים את העור – מסדרים את הגבות ומעצבים מראה גבה מחמיא. תספורת הולמת. איפור מתאים. מתקנים פגמים במראה הפנים שהם ברי תיקון באמצעים פשוטים – ויש הרבה כאלה! מתייעצים לגבי שיפור במראה: קמטים, סימני גיל מאוחרים, צניחת עור וכו'.

הנכון הוא להתייעץ עם הקוסמטיקאית שלך. היא אשת מקצוע הבקיאה ברזי היופי והטיפוח. דברים רבים ניתן לשפר ועם השיפור הזה תיראי יפה בהרבה…

עשי לך הרגל להגיע לביקור אצל הקוסמטיקאית. היא תבחן את עורך, תייעץ ותטפל בהתאם.

והתגמול? תחושה נעימה וכיפית. החיוך הרחב שיהיה לך בכל פעם שתסתכלי במראה.

אני בטוחה שזה מגיע לך!

איך תיראי בעוד 20 שנה?..

הרבה יותר יפה מאיך שאמא וסבתא נראו בגיל הזהאנו חיים בעידן שבו הגיל כבר פחות קובע.

בנות ה-50 יכולות להיראות בגיל 40 ופחותובנות ה-40 דומות יותר לבנות 30 מהדור של הורינובחלקו – בגלל שאכן בני הדור הקודם נראו מבוגרים לגילם כמובן הכול מזווית הראיה שלנו). אבל בחלקו זה בגלל אמצעים שקיימים כיוםולא היו קיימים אזההשקעה בטיפוח ויופי לא תמיד מצריכה תקציב גדולאבל היא תמיד מצריכה מחויבות לתהליךוגם בחירה נכונהישנם אמצעים להצערת מראה העור וניתן לקרוא על כך בהמשך במפורט.

דברים רבים גורמים לעור שלנו להזדקן. יש דברים שאנחנו לא יכולים לעשות לגביהם כלום, ואחרים שאנו דווקא יכולים כן להשפיע עליהם.

דבר אחד שאנחנו לא יכולים לשנות הוא תהליך ההזדקנות הטבעי. זה ממלא תפקיד מפתח. עם הזמן, כולנו מקבלים קווים גלויים על הפנים שלנו (קמטים). זה אך טבעי שהפנים שלנו יאבדו חלק מהמלאות הצעירה שלהן ומהדינמיקה הצעירה. אנו שמים לב שהעור שלנו הופך דק יותר ויבש יותר. כשהגנים שלנו שולטים במידה רבה מתי השינויים הללו מתרחשים.

המונח הרפואי לסוג זה של הזדקנות הוא "הזדקנות פנימית".

אנו יכולים להשפיע על סוג אחר של הזדקנות שמשפיע על העור שלנו. בחירות הסביבה ואורח החיים שלנו עלולות לגרום לעור שלנו להזדקן בטרם עת. תזונה, אלכוהול, עישון, סטרס וכו…

המונח הרפואי לסוג זה של הזדקנות הוא "הזדקנות חיצונית". על ידי נקיטת פעולות מניעה, אנו יכולים להאט את ההשפעות שיש לסוג זה של הזדקנות על העור שלנו.

כיצד ניתן למנוע הזדקנות מוקדמת של העור?

ככל שאנשים מתבגרים, זה טבעי שהעור יהפוך דק ויבש יותר ועלייה בקמטים וסימני הזדקנות אחרים. עם זאת, הסביבה ובחירות אורח החיים שלך עלולות לפעמים לגרום לעור שלנו להזדקן בטרם עת. כדי למנוע הזדקנות מוקדמת של העור, רופאי עור וקוסמטיקאיות מוסמכים (כולל אני) ממליצים לעקוב אחר העצות הפשוטות…

אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל

אנטי אייג'ינג זה עולם ומלואוזה לא רק טיפול והצערת עור הפניםאלא שילוב כולל של הכול עם נגיעה בפרטים הקטנים…. כמופילינגפיגמנטציהאיפור קבועמכשור וטכנולוגיותנימי דם ועוד ועוד

גם אנשים שכבר יש להם סימנים להזדקנות מוקדמת של העור יכולים להפיק תועלת מביצוע שינויים באורח החיים. על ידי הגנה על העור מפני השמש, נותנים לעור הזדמנות לתקן חלק מהנזק. מעשנים שמפסיקים מבחינים לעתים קרובות שהעור נראה בריא יותר, אימוץ הרגל של שתיית מים גם הוא תורם להצערת העור.

אם סימני הזדקנות מפריעים לך, מומלץ לפנות לרופא עור, במידה והנזק בר תיקון או שאים עניין בטיפולים פולשניים, תמיד הקוסמטיקאית ובמיוחד היום יכולה לתת מענה מקצועי ומשביע רצון. טיפולים חדשים והליכים פחות פולשניים להחלקת קמטים, מיצוק עור ושיפור גוון העור מעניקים לאנשים רבים עור צעיר יותר.

אתם מעולם לא מבוגרים מידי או צעירים מידי בכי להתייעץ עם קוסמטיקאית וליהנות מהידע ומייעוץ טכנולוגי חדשני.

פיגמנטציהמה יכול לפטור מכתמי הגיל?

אם אתה מרגיש שכתמי גיל יכולים לספר על העבר שלך על אורח חייך בעבר, ההיחשפות לשמש וכו' ייתכן ותוכל לגרום לכתמים לדעוך ולדהות. כי אז נדע מה הסיבה להיווצרות הכתמים, אם זה גיל ונחשפת לשמש, או שימוש בתרופות וכן הלאה… כל מידע כשה נותן לנו דרך עבודה לטיפול משמעותי בכתמים. עובדות אלו יכולות להגן על הבריאות ולעזור להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

טיפולי צלוליטמה באמת עובד?

אם הצלוליט מפריע לך, את לא לבד. עם כל כך הרבה הצעות לטיפולים זה יכול לבלבל ולהקשות על ההחלטה מה עדיף, איזו שיטה?

מה מצאו מחקרים?

הסרת שיער בלייזרסקירה כללית

כשזה מגיע להסרת שיער בלייזר, יש הרבה תפיסות והרבה מהן שגויות. לגלות את האמת על הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר לגברים

כיום, יותר גברים מאי פעם מחפשים הסרת שיער בלייזר כדרך היחידה כמעט להפחית לצמיתות שיער לא רצוי. יש לפנות לדף הסרת שיער – כדי וללמוד כיצד הסרת שיער בלייזר יכולה לסייע גם בטיפול בבעיות כמו צריבה מסכין גילוח ושערות חודרניות וכמובן שיער עודף

ידייםמה יכול לגרום לידיים שלי להיראות צעירות יותר?

אם כתמי גיל, עור מקומט או סימני הזדקנות אחרים מטרידים אותך, ניתן ואפשרי לקבל ידיים צעירות יותר. הודות להתקדמות ברפואת העור, ניתן להפחית את סימני ההזדקנות הללו בבטחה ובזמן השבתה מועט או בכלל לא.

גב היד… אובדן מלאות נעורים… אובדן מלאות בידיים

כאשר הידיים מאבדות את מלאותן הצעירה, העור הופך רפוי ומתחיל לפתח מרקם דמוי נייר קרפ. עם פחות מלאות, הוורידים בידיים שלך גם הופכים בולטים יותר. יש פתרון!

עור מקומט (נראה כמו נייר קרפ)

מריחת קרם הגנה על הידיים מדי יום יכולה למנוע קמטים בעור הידיים. אם לא עשית זאת ועכשיו יש לך עור מקומט, טיפול בפילינגים וחומצות שונות יכול לעזור.

עור רפוי בגב היד

ככל שאנו מתבגרים, העור שלנו מאבד קולגן ואלסטין, חומרים השומרים על העור שלנו מוצק ושמנמן.

טיפול: גלי רדיו, הליך השולח חום עמוק לתוך העור, יכול להדק עור רפוי. רוב האנשים צריכים טיפול אחד עד ארבעה.

גרום לתוצאות מטיפול האנטי אייג'ינג בידיים להימשך

אמנם אינך יכול להפסיק להזדקן, אך ישנם דברים שאתה יכול לעשות כדי שהתוצאות שלך יימשכו זמן רב יותר. הנה מה שמומלץ:

הגנה מהשמש. זה חיוני אם את/ה רוצה לשמור על התוצאות שאת/ה רואה לאחר הטיפול. מומחי עור רבים ממליצים גם ללבוש כפפה דקה המגנה מפני השמש בזמן נהיגה.

ללבוש כפפות בזמן ניקיון וגינון. מים חמים, חומרי ניקוי ועבודות בחצר עלולים לייבש את העור, מה שעלול להזקין את עור הידיים.

לחות, לחות, לחות. מריחת קרם או קרם לאחר שטיפת ידיים ורחצה עוזרת ללכוד מים בעור.

שמור תורים לטיפולי תחזוקה בקליניקה, לא לוותר. אם הקוסמטיקאית טיפלה בך בקליניקה או במכון היופי, קבלת טיפולי המשך מומלצים ויכולים לעזור לך לשמור על התוצאות. לדוגמה, אם עשית טיפולי לייזר או פילינגים או גלי אור חשוב שלפחות אחת לרבעון תמשיך/כי להגיע.

כדי להגן על הידיים שלך מהשמשמרחי על הידיים מדי יום קרם הגנה רחב טווח ועמיד במים עם מקדם הגנה SPF 30 ומעלה לפני היציאה החוצה.

האם את/ה מרגישים ורואים כתם מחוספס על היד שלכם או במקום אחר על העוראם כןפנו לרופא עור כדי לבררלבדוקאו לשלול לסרטן העור.

הידוק ומיצוק העור

דרכים רבות למיצוק עור נפול

לא רק זאת, אני (אתי) מאמינה בטיפולים כוללים משולבים, זה מחייב גישה טיפולית אחרת ושונה ממה שהיה נהוג עד היום. השילוב בין מגוון הטכנולוגיות, תפיסת הטיפול שונה וכל זה להשגת תוצאות אופטימליות. מספר טכנולוגיות ייחודיות ומאושרות FDA, אימצתי לשורותיי בקליניקה שלי. אני מאמינה שהעולם האסתטי הולך ומתרחק מבמת הניתוחים הפלסטיים. קיימים פתרונות מעולים של אמצע ולא תמיד סכין המנתחים הוא הפתרון וייתכן שגם רצון הלקוחות הוא לא לגשת לניתוח. בשנים האחרונות צובר עולם הטיפולים האסתטיים תאוצה, שבאה לידי ביטוי במספר רב של נשים הפונות לקבלת טיפולים לא פולשניים.

אם בעבר הרוב היו פונות להזרקות וניתוחים, היום כבר אפשר לזהות מגמה של טיפולי הלייזר, גלי הרדיו, אולרה סאונד – הייפו, טיפולי פלזמה שפרצו לעולמינו ואי אפשר בלי היום, פילינגים ועוד..

כל אלה מיועדים להצעיר את העור ולהתמודד עם בעיות שבעבר רק הניתוח היה פתרון.

אם נסתכל על התמונה הכוללת במתן טיפולים אסתטיים חובה עלינו לראות התמונה כולה בצורה שלמה והרמונית וכמה שיותר להימנע מהתמקדות בפרטים הקטנים, או ממוקדי אזור במנותק מהתמונה ומהבעיה הכול של העור.

הגישה הטיפולית הנכונה לטיפולים אסתטיים מתייחסת לטיפול אסתטי ככלי המיועד לא רק לשינוי המראה, אלא לשיפור האסתטיקה הכולל, דינמיקת העור, חיות העור וכו, זה אנטי אייג'ינג במיטבו.

מגוון הרחב של טיפולים כאלה מחייב שהכלים והטכנולוגיות כולם יהיו קיימות בקליניקה, חייב שאלו יהיו טכנולוגיות מתקדמות, התכשירים המתקדמים והאיכותיים בעולם מבלי להטיל ספק ברמת היידע והניסיון של הקוסמטיקאית… וזה דורש שנים של מיומנות.

אנחנו ניזונים מהמשוב הפנימי של הלקוחה, מהפידבק החיצוני, החברתי שהלקוחה מקבלת מהסובבים ומהחברות בעיקר.

זה לא נמדד "איזה טיפול מדהים קיבלת" אלא "את נראית יפה" "רואים בוודאות את השיפור".

אתי: "בגאווה אני יכולה לספר ללקוחותיי על טיפולי הידוק ומיצוק עור רפוי בעזרת טיפולי הפלזמה, גלי הרדיו, ההייפו ושיטת הפרקשיונל שבעזרת ידית עם 25 סיכות זעירות ניתן להחדיר בעוצה משתנה ולעומקים שונים במטרה להדק את העור לרקמות השריר העמוקות.

ולזה אני משלבת : הייפו, פלזמה, פרקשיונל (אנדימד D 3המתקדם בעולם). ניתן לטפל כמובן בצלקות מגורמים שונים כמו גם צלקות פוסט אקנה, עור מדולדל לא שומן (כשמחסן החלבון ריק כבר מזמן)הרמת עפעפיים קמטים שפה עליונה ותחתונה, קמטי המניפה בצידי העיניים צוואר מקומט ועוד

כמו שציינתי, האפשרויות נעות מקרמים למיצוק העור ועד לחידוש פני השטח בלייזר ותדרי רדיו ותדרי קול.

האם את/ה מוצאים את עצמכם מושכים בעדינות את עור הפנים כלפי מעלה כשאתם מסתכלים במראה ומייחלים שהוא יישאר שם? האם הנדנוד בזרועות העליונות מפריע לכם?

שיטת שילוב טכנולוגיות תיתן את התוצאה האופטימאלית, מיצוק בגלי רדיו, הייפו אולטרה סאונד, פלזמה, להצערת הפנים או הרמת עפעפיים, יתנו לך את התוצאות הדרמטיות ביותר, אבל תמצא עוד הרבה אפשרויות למיצוק העור.

המטופלות בקליניקה של אתי בעשור האחרון בפרט, הן משכבת הגיל הבוגרת יותר, אלו שכבר זקוקות ליותר מסתם טיפול פנים. כי בשלב חיים זה חייבים לבצע מהלכים דרסטיים יותר, אבל הן אינן מעוניינות בניתוחים או הזרקות. הן מרוצות מעל ומעבר למצופה כשהן מבינות שלא ייאלצו לעבור ניתוח. שמירה על מראה טבעי, שדרוג המראה, החייאה ושיפור הדינמיקה… זה מה שהן מעוניינות, רוצות ואוהבות.

טיפוח העור בגילאי 28-35

לכל גיל יש את סימני הגיל האופייניים לו. מגיל 28 לערך מתחיל להיראות אבדן ברק ושינויים במרקם העור. עם השנים, נוספים קמטוטים עדינים ובהמשך עם השנים הם הופכים לקמטים. כתמי עור צצים לאחר ההריונות וגם עם הגיל ונזקי השמש. קווי המתר של הפנים משתנים, בגיל בוגר יותר ישנה צניחה של העור ובהדרגה גם שקיעה של אזור העיניים. העור מאבד נפח, הלחיים מצטמקות.

בגילאי 28-35 העור עדיין מתוח ויפה למראה, אם כי שינויים במרקם כבר מורגשים. לעיתים ישנם שרידי כתמי הריון שלא דהו.

זה הזמן להתחיל בשגרת טיפוח וחידוש נכונה לעור. טיפול בזמן, שומר על עור חיוני וצעיר יותר גם בגילאים מתקדמים.

אז איך נטפל בגילאי 28-35

בשנים אלה, כדאי לאמץ תכשיר עם חומצות אלפא הידרוקסי, המיועדות לקלף ולחדש את מרקם העור. הן משפרות גם מראה של נקבוביות פעורות וחטטים אם ישנם. החומצות גם שומרות על חילף חומרים תקין בעור, על מראה חיוני ומטופח ולחות תקינה. ריכוז החומצות המיועד לחידוש, מחייב שימוש בשעות הערב בלבד. בשעות היום, כל תקופת השימוש, יש להישמר מחשיפה ממושכת לשמש ולהשתמש במסנן קרינה. שימוש עם נוגדי חימצון ישלים את התמונה ויאיט את המשך הנזקים לעור. במידה ונותרו כתמים בעור, תכשיר נוסף, המפחית ייצור פיגמנט, יסייע באיחוד הגוון.

טיפוח העור בשנות ה-40 וה-50 שלך

קרמים לקמטים, סרומים לפנים ולעיניים ומוצרי טיפוח לאנטי אייג'ינג יכולים לעזור בהפחתת סימני ההזדקנות. כדי ליצור תוכנית אנטי–אייג'ינג יעילה באמת לטיפוח העור, אני מציעה להתחיל עם הרגלי טיפוח בריאים, להגיע לייעוץ ולבנות ביחד תוכנית טיפולית של הדור החדש.

עם זאת, כדי ליצור תוכנית אנטי–אייג'ינג יעילה באמת לטיפול בעור, עוזר להתחיל עם הרגלי טיפוח בריאים. היתרונות של הרגלי טיפוח בריאים לעור כוללים:

מניעת מהצטברות כתמים בעור… שומר על עור מוצק ומראה צעיר זמן רב יותר… מפחית קמטים עדינים ולא פעם קמטים עמוקים יותר… שומר על עור פנים בהיר וצעיר יותר… מפחית את הסיכון לסרטן עור.

כדי לעזור לך לבנות תוכנית לטיפול אנטי–אייג'ינג, נעזרים בטכנולוגיות ששנים של מחקר תומכים בכל אחת מההמלצות הללו.

לפני קבלת טיפול קוסמטי, שאלו שאלות והתאימו ציפיות. בכדי להפחית את הסיכון שלך לפתח סיבוכים ואי הבנות בהמשך הטיפול, טיפולים קוסמטיים עשויים להיראות קלים. אבל בכדי לדעת האם הטיפול בטוח עבורך ויכול לספק את התוצאות הרצויות לך דורש ידע מעמיק על העור. ולקוסמטיקאיות מומחיות עם ניסיון של שנים יש הכשרה ייחודית זו

ללא הכשרה זו, רמת הפגיעה בלקוחה היא גבוהה. הסיבוכים הופכים נפוצים יותר. לכן חייב להיות יידע בכל טיפול וההשלכות שלו.

11 דרכים להפחית הזדקנות מוקדמת של העור

עולם הקוסמטיקה הפך לעולם של הייטק, מכשור מתוחכם יותר, קרמים בטכנולוגיית הננו, יידע, תפיסה שונה ונבונה יותר. הכול קיים.

אך מה הלקוחות עושות בבית? אורח החיים שלהן, המחלות, התרופות, הדאגות, הילדים והנכדים… כל זה מביא לעולם עמוס בדאגות. איך נגן על עצמינו? איך נפעל מבעוד מועד? ואיך נשמור על עצמינו צעירות ויפות?…

השמש ממלאת תפקיד מרכזי בהזדקנות מוקדמת של העור שלנו. דברים אחרים שאנחנו עושים גם יכולים להזקין את העור מהר יותר ממה שהוא היה עושה באופן טבעי. כדי שנוכל לעזור למטופלות שלנו ולמנוע הזדקנות מוקדמת של העור, כל בעלי המקצוע המומחים נותנים עצות לרוב.

 1. יש להגן על העור שלנו מהשמש כל יום. בין אם את/ה מבלה יום בחוף הים או סידורים, הגנה מהשמש היא חיונית ובארץ ממש הכרחית. את/ה יכול להגן על העור שלך על ידי חיפוש צל, כיסוי בבגדים מגנים מפני השמש – כגון חולצה קלת משקל ושרוולים ארוכים, מכנסיים, כובע רחב שוליים ומשקפי שמש עם הגנת UV – ושימוש בקרם הגנה בעל טווח רחב, SPF 30 (או יותר), ועמיד במים. כדאי למרוח קרם הגנה מדי יום על כל העור שאינו מכוסה בבגדים.
 2. שיזוף: יש למרוח קרם שיזוף עצמי במקום להשתזף(זה עדיף). בכל פעם שאת/ה רוצה להשתזף, את/ה מזקינים בטרם עת את העור. זה נכון אם את/ה משתזף בשמש, מיטת שיזוף או ציוד שיזוף פנימי אחר. כולם פולטים קרני UV מזיקות שמאיצות את מהירות הזדקנות העור.
 3. להפסיק לעשן. עישון מאיץ מאוד את מהירות הזדקנות העור. הוא גורם לקמטים ולעור פנים דהוי, אפרפר ורפוי.
 4. להימנע מהבעות פנים חוזרות ונשנות. הכוונה למימיקה. להיות מודעים לכל תנועה שאנחנו נוטים לעשות באופן קבוע, ולנסות להפסיק. פשוט להיות מודעים. במימיקה אנחנו מכווצים את השרירים הבסיסיים. אם נכווץ שוב ושוב את אותם השרירים במשך שנים רבות, הקווים הללו הופכים לקמטים קבועים. הרכבת משקפי שמש יכולה לעזור להפחית קמטים הנגרמים גם מפזילה.
 5. אכלו תזונה בריאה ומאוזנת היטב. ממצאים מכמה מחקרים מראים כי אכילה מרובה של פירות וירקות טריים עשויה לסייע במניעת נזקים שמובילים להזדקנות מוקדמת של העור. ממצאים ממחקרים מצביעים גם על כך שתזונה המכילה הרבה סוכר או פחמימות מזוקקות אחרות יכולה להאיץ את ההזדקנות.
 6. הגבילו עצמכם בשתיית אלכוהול. אלכוהול רע לעור. זה מייבש את העור, ועם הזמן, פוגע בו. זה עשוי לגרום לנו להיראות מבוגרים יותר.
 7. להתאמן 3 פעמים לפחות בשבוע. ממצאים מכמה מחקרים מצביעים על כך שפעילות גופנית מתונה יכולה לשפר את זרימת הדם ולחזק את המערכת החיסונית. עשוי להעניק לעור מראה צעיר יותר.
 8. לנקות את העור בעדינות. קרצוף יתר של העור עשוי לגרות את העור. גירוי העור מאיץ את הזדקנות העור. ניקוי עדין עוזר להסיר זיהום, מאיפור וחומרים אחרים מבלי לגרות את העור.
 9. לשטוף את הפנים פעמיים ביום וכמובן לאחר הזעה כבדה. במיוחד כאשר חובשים כובע או קסדה, מן הסתם מגרה את העור, ולכן רצוי לשטוף את העור בהקדם האפשרי לאחר ההזעה.
 10. יש למרוח קרם לחות כל יום, רצוי פעמיים ביום. קרם לחות לוכד מים בעור ומעניק לו מראה צעיר יותר.
 11. יש להפסיק להשתמש ללא פיקוח במוצרי טיפוח שצורבים או שורפים כמו חומצות. כאשר העור נשרף או עוקץ, זה אומר שהעור שלך מגורה. גירוי יתר של העור יכול לגרום לו להיראות מבוגר יותר. אלא אם הטיפול הוא ממוקד, זמני ולמטרה מסוימת ובתנאי שהרופא או הקוסמטיקאית.
 12. מריחת סרום לפני קרם הלחות, תוסיף ותעמיק ותיתן טיפול יסודי לעור מומלץ מאד.

טיפולי אנטי אייגי׳נג

דוקטור קליין, רופא ומנתח פלסטי מהטובים בארץ, פיתח מוצרי קוסמטיקה שלא רק מטפחים את העור אלא יודעים לתקן, לבנות ולשקם. מהפיכה אמיתית בעולם היופי. טכניקות מוכחות המביאות לתוצאות ומהר. טיפולים ייחודים גם לתקופת הקיץ. מבצעים מיוחדים לטיפולים מאתגרים.

לתיאום שיחת ייעוץ

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

  עוד בנושא