לתיאום ייעוץ חייגו09-957-7120

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

הסרת שיער לגבר

בא לשכונה בחור חדש

בא לשכונה בחור חדש – הסרת שיער לגברים!

הוא מביט במראה ורוצה שינוי. הגבר החדש, זה שזכה לכינוי "מטרו–מן", מודע למראה החיצוני שלו. מורח קרם לחות, משתמש בבשמים, קונה בגדים בבוטיק יוקרתי, וגם… מסיר שיער בלייזר מכל חלק בגוף. קבלו אותו, את הגבר החדש.

נו…. זה נכון אבל התאים יותר לנוף של שנות ה-90. היום כמעט כל גבר מודע, יודע ומכיר בחשיבות האסתטיקה… ההייטקיסט, מנהל הבנק, סוחר המכוניות, הירקן וגם השכן… מגוון של גברים מכל צבעי הקשת, לא מוכנים לוותר ומגיעים. למרבה ההפתעה, הם מקפידים ורציניים כל כך. לכן, הביקוש שנוצר בשנים האחרונות אילץ אותי לפתוח מחלקה מיוחדת לגברים.

הגבר החדש והישן, המודרני מאד וגם בעל התפיסות השמרניות יותר, אין הבדל והם יודעים ש"טיפוח" או "הסרת שיער" אינן מילים גסות.

  • אז נמאס מגילוחים?
  • אולי סובלים מרגישויות ופצעים לאחר השעווה?
  • ומעוניינים בהסרת שיער?

ישנו פתרון מדויק! הסרת שיער לגברים בשיטת ICE LAZER המתקדמת בעולם נעשית עם המכשור והטכנולוגיות המתקדמות ביותר שיש היום בעולם!

טיפול בטכנולוגית ICE LAZER משולב מערכת הקפאה למניעת תחושת כאב ומניעת כוויות.

טיפול בטוח ויעיל בהתאמה אישית לכל סוגי העור וצבע השיער.

רגערגע!!!.. הסרת שיער גם לילדים ובני נוער לא רק למבוגרים!!!

הסרת שיער בלייזר לילדים ולמתבגרים

נכון, שעלינו כהורים חשוב להסביר לילדינו את ערך היופי הפנימי ועד כמה הוא חשוב יותר מרק היופי החיצוני, נדבר איתם על האישיות, היצירתיות, אהבת הזולת, כבוד וערך עצמי. אך היום כשהמדיה מפרסמת ללא סוף ימי כיף לילדות בנות 5 על ציפורניים ושיער ואיפור, אז היכן נשאר הכוח שלנו כהורים? זה כנראה נמצא באמצע ולכן חברות הייטק מדעיות הבינו שצריך לתת מענה הוגן ובטוח…. ואני מדברת על מכשור מדעי למיגור שיעור יתר עם דגש ואפשרות טיפול מגילאים צעירים מאד כמו גיל 5 ו–8 ולמעלה לגילאים המתבגרים. יותר ויותר הורים לילדים בגילאים צעירים פונים ובודקים את האפשרות להסיר שיער מהרגליים, הידיים, העורף והפנים לילדיהם.

הופעת שיעור היתר בגוף ושיעור מוגבר בכלל הוא תהליך המופיע לרוב בגיל ההתבגרות, אך ישנם אותם ילדים שאצלם תופעת השיעור מתחילה מגיל 5 (כן, ישנם כאלה. בנים ובנות). כמובן שלפי התפיסה האסתטית נכון להיום, עודף שיעור הוא גורם להטרדה ותסכול יומיומי… אצל הילדים וכמובן אצל ההורים שחווים כאב מול הסבל של ילדיהם. ופה מתחילה הפנייה של ההורים המעוניינים לטפל בבעיה באופן שיטתי ובטוח ולעזור לילדיהם מבחינה נפשית בראש ובראשונה. ברור כי הנזק הנפשי לטווח ארוך כמו חיים שלמים הוא גרוע ואין להשאיר את המצב הקיים כמו שהוא. קיימים מספר פתרונות או מספר טכנולוגיות שיועילו ויפתרו את הבעיה.

עלול לעניין אותך:

הסרת שיער – טיפים להסרת שיער – מבנה השערה

הסרת שיער לגברים – לפני אחרי

לתיאום שיחת ייעוץ

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם