לתיאום ייעוץ חייגו09-957-7120

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

מיקרופיגמנטציה רפואית

מיקרו-פיגמנטציה שיקומית בשיטת E.W.A

מיקרו-פיגמנטציה היא שיטה המשמשת כבר שנים רבות לטיפולים אסתטיים כמו איפור קבוע בגבות, עיניים ושפתיים, לכיסוי אבדן הפיגמנט בויטיליגו, לתיקון עיוותים בשפה שסועה ועוד. מומחים בתחום האסתטיקה והרפואה לקחו את הטכנולוגיה הזו צעד אחד קדימה ויצרו שיטה שבעזרתה אנו יוצרים מראה טבעי ותלת מימדי של פטמה ועטרה או כל בעיה רפואית אסתטית אחרת על גבי העור.

בשיטה זו, אנו מחדירים פיגמנטים המופקים מחומרים טבעיים אל שכבת העור העליונה באמצעות המכשור המתקדם מסוגו בעולם: חזק, מהיר, בטוח, סטרילי וחד פעמי. זוהי טכניקה אומנותית העומדת בסטנדרטים הבטיחותיים הרפואיים המחמירים ביותר, המתבצעת ללא כאב וללא דימום.אל תוותרי על הנשיות שלך! שיטת E.W.A של אתי וולף מאפשרת לך ליהנות ממראה טבעי כמו פעם.

שחזור פטמה ועטרה

עיצוב מחדש של הפטמה והעטרה בצורה מושלמת, יחזיר לך את תחושת הביטחון בנשיות שלך ויאפשר לך לחזור לשגרת חיים נורמלית לחלוטין, גם בהיבט הזוגי. העבודה מבוצעת באופן מאד מדויק כשישנה התייחסות מלאה לרצונותיה וחלומה של כל מטופלת. המראה הוא עדין מאד וטבעי, גם אם מדובר בפטמה אחת או בשתיהן.

מניסיוני עם מטופלות רבות, אני יכולה להעיד על תוצאות מרגשות במראה החיצוני ובתחושות הפנימיות כאחד. חזרה לחיים נורמליים ושיקום התדמית האישית שלך בעינייך ובעיני הסביבה, הם חלק חשוב ובלתי נפרד בתהליך הארוך של ההתמודדות וההבראה מסרטן.

לתיאום שיחת ייעוץ

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

    עוד בנושא